Та?ырыбы: Тікт?ртб?рыш салу, оны? периметрін табу.
Ма?саты: Тікт?ртб?рышты салып , оны? периметрін таба білуге ?йрету. Ой-?рісін, есте са?тау ?абілеттерін дамыту.Ал?ырлы??а тап?ырлы??а т?рбиелеу
К?рнекілігі: геометриялы? фигуралар, ?лестірмелер
?дісі: т?сіндіру, с?ра?-жауап, іздену, ?зіндік
Т?рі: аралас саба?
Саба?ты? барысы:
І. ?йымдастыру кезе?і - Саба??а ?зірлік
ІІ. ?й тапсырмасын тексеру: № 5 о?у талдау.
ІІІ. ?ткенді пысы?тау: С?ра?тар ?оя отырып, жауап алу.
І?. Ма?сат ?ою кезе?і: Тік т?ртб?рыш салу оны? периметрін табу.
?. Жа?а саба?: О?улы?пен ж?мыс.
№ 1 2см, 2 см, 3см,3см
1 см+4см+1см+4см = 10 см 3 см шаршы сызу. 3см+3см+3см+3см =12 см
4см 3см
1см
3см
?І. Т?сінгендерін тексеру
№ 3
А? сыр – 63 кг
К?гілдір сыр – 32 кг кем
К?гілдір сыр -? 63кг – 32 кг = 31 кг
?ыз бала – 27 ?ыз
?л бала – 16 арты?
?л бала неше - ? 27 + 16 = 43 Жауабы: 43 ?л бала
сергіту с?ті
№ 5
5дм+ 8см+ 2дм 7см = 8дм 5 см
58см + 27 см =85 см 8дм 5см
Шы?армашылы? тапсырма /6 + 6 / - 10 = 2 /6 – 6 / - 2 =2
?ІІ ?орыту:Б?гін не білдік?
?ІІІ. ?йге тапсырма: № 4 , 170бет. Ба?алау.
Просмотр содержимого документа
«Тікт?ртб?рыш салу, оны? периметрін табу. »
Тақырыбы: Тіктөртбұрыш салу, оның периметрін табу.
Мақсаты: Тіктөртбұрышты салып , оның периметрін таба білуге үйрету. Ой-өрісін, есте сақтау қабілеттерін дамыту.Алғырлыққа тапқырлыққа тәрбиелеу
Көрнекілігі: геометриялық фигуралар, үлестірмелер
Әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап, іздену, өзіндік
Түрі: аралас сабақ
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі - Сабаққа әзірлік
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру: № 5 оқу талдау.
ІІІ. Өткенді пысықтау: Сұрақтар қоя отырып, жауап алу.
ІҮ. Мақсат қою кезеңі: Тік төртбұрыш салу оның периметрін табу.
Ү. Жаңа сабақ: Оқулықпен жұмыс.
№ 1 2см, 2 см, 3см,3см
1 см+4см+1см+4см = 10 см 3 см шаршы сызу. 3см+3см+3см+3см =12 см
4см 3см
1см
3см
ҮІ. Түсінгендерін тексеру
№ 3
Ақ сыр – 63 кг
Көгілдір сыр – 32 кг кем
Көгілдір сыр -? 63кг – 32 кг = 31 кг
Қыз бала – 27 қыз
Ұл бала – 16 артық
Ұл бала неше - ? 27 + 16 = 43 Жауабы: 43 ұл бала
сергіту сәті
№ 5
5дм+ 8см+ 2дм 7см = 8дм 5 см
58см + 27 см =85 см 8дм 5см
Шығармашылық тапсырма /6 + 6 / - 10 = 2 /6 – 6 / - 2 =2
ҮІІ Қорыту:Бүгін не білдік?
ҮІІІ. Үйге тапсырма: № 4 , 170бет. Бағалау.