Конспект уроку з алгебри 7 клас Тема "Множення многочлена на многочлен. Дії з многочленами"
Конспект уроку з алгебри 7 клас Тема "Множення многочлена на многочлен. Дії з многочленами"
Урок – основна форма навчання учнів. Саме на цьому уроці відбувається спільна діяльність вчителя і учня. Урок забезпечує активну і планомірну пізнавальну діяльність учнів 7 класу. Спрямоване на розв’язання поставлених навчально-виховних завдань.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Конспект уроку з алгебри 7 клас Тема "Множення многочлена на многочлен. Дії з многочленами"»
Номінація: Авторський розвивальний урок та системи уроків, проект учителя-предметника.
Відомості про автора: Люта Ганна Петрівна, вчитель математики вищої категорії, старший вчитель Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №97 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Коротка анотація роботи: Урок – основна форма навчання учнів. Саме на цьому уроці відбувається спільна діяльність вчителя і учня. Урок забезпечує активну і планомірну пізнавальну діяльність учнів 7 класу. Спрямоване на розв’язання поставлених навчально-виховних завдань.
Конспект уроку з алгебри 7 клас
Тема: Множення многочлена на многочлен. Дії з многочленами
Мета:
Узагальнити і систематизувати знання, вміння і навички при множенні многочлена на многочлен, та одночлена на многочлен;
Застосувати одержані теоретичні знання, до розв`язування рівнянь, спрощення виразів, знаходження значення виразів;
Розвивати вміння, узагальнювати, порівнювати, робити висновки;
Сприяти розвитку логічного мислення, математичної мови.
Знати: правила множення многочлена на многочлен, одночлена на многочлен.
Вміти: застосовувати добуток двох цілих раціональних виразів, застосовуючи алгоритми.
Обладнання: комп`ютер, роздатковий матеріал.
Тип уроку: комбінований.
ХІД УРОКУ
І. Актуалізація опорних знань.
Добрий день! Сідайте. Я рада сьогодні бачити ваші допитливі очі, чути ваші відповіді та часом непрості питання, разом розгадувати таємниці математики. Сьогодні на 45 хвилин ми поринемо у чудовий, незвичайний світ науки, яка зачаровує, дивує, манить. Науки, яка оточена містикою, магією. Звісно, це – математика.
ІІ.Перевірка домашнього завдання.
1. Біля дошки три учні (диференційований підхід).
Середній рівень
Знайти значення виразу: 3а(4а2 – 3а) – 6(4 + 2а3) – 5а(2 – 5а), а = 1/2
2. Коли діти розв`язують завдання на дошці, я працюю з класом, за допомгою інтерактивної вправи «мікрофон». Дерево знань, діти дають відповіді на питання:
3. Завдання на відповідність (робота в групах, по черзі відповідає учень з кожної групи)
4. Самостійна робота
ІІІ. Мотивація знань.
1. Колективна робота, розв`язування на дошці:
2. «Хочеш знати більше?» (робота з підручником, стор. 106 Г.П. Бевз)
а
в
с
х
ха
вх
сх
у
уа
ву
су
3. Довести тотожність, № 502(Г.П. Бевз).
4. Творча робота, олімпіадні завдання.
Довести що сума чисел xyz; yzx; zxy – ділиться на 11.
Загальні висновки учителя про ефективність проведеного уроку: Провівши урок, я досягла деяких певних результатів. Саме такий урок мотивує учнів до навчальної діяльності, виховує пізнавальний інтерес, а також самостійність, творчу активність та ініціативність. Розвиває в учнів навички і вміння. Виховує в школярів працелюбність, бажання добре навчатися, бути корисним в суспільстві, а також поважати старших.