kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Қайталау(Сандардың разрядтарға жіктеу, оларға амалдар қолдануды, кесіндінің ұзындығын төртбұрыштың ауданын табу тақырыптарын пысықтау)

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сабақтың тақырыбы: Қайталау

Сабақтың мақсаты: Сандардың разрядтарға жіктеу, оларға амалдар қолдануды, кесіндінің ұзындығын төртбұрыштың ауданын табу тақырыптарын пысықтау, қайталау.

Сабақтың барысы:

1.      Психологиялық ахуал.

2.      Тірек білімді белсендіру.

3.      Үй тапсырмасын тексеру.

2 кл. 5 бірл. 1 кл. 725 бірл.

2 кл. 48 бірл. 1 кл. 700бірл.

2 кл. 603 бірл. 906 бірл.

4.      Оқулыұпен жқмыс.

№1

605 066,8 008,

№2

2 725 000 км (кв); 17 337 494 адам; 1 600 000 Алматы тұрғыны

2 498 000 оқушы; 85 022 өзен, 48 262 көл бар. 10 000 км темір жол және 85 000 км автомобиль жолы бар.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Қайталау(Сандардың разрядтарға жіктеу, оларға амалдар қолдануды, кесіндінің ұзындығын төртбұрыштың ауданын табу тақырыптарын пысықтау)»

Сабақтың тақырыбы: Қайталау

Сабақтың мақсаты: Сандардың разрядтарға жіктеу, оларға амалдар қолдануды, кесіндінің ұзындығын төртбұрыштың ауданын табу тақырыптарын пысықтау, қайталау.

Сабақтың барысы:

  1. Психологиялық ахуал.

  2. Тірек білімді белсендіру.

  3. Үй тапсырмасын тексеру.

2 кл. 5 бірл. 1 кл. 725 бірл.

2 кл. 48 бірл. 1 кл. 700бірл.

2 кл. 603 бірл. 906 бірл.

  1. Оқулыұпен жқмыс.

№1

605 066,8 008,

№2

2 725 000 км (кв); 17 337 494 адам; 1 600 000 Алматы тұрғыны

2 498 000 оқушы; 85 022 өзен, 48 262 көл бар. 10 000 км темір жол және 85 000 км автомобиль жолы бар.

№3

Бас киім – 7 әрқ. 2 қоян тер.

Бас киім – сонша 4 кәмшат терс.

Барлығы - ?

Ш: 7*4+7*2

Ж: бас киімдерге барлығы 42 тері жұмсады.

Ә)7*4-7*2 және (7*4) : (7*2)

№4

Шапан – 9 әрқ. 54 м

Қамзол – сонша 27

Ш: 54*9-9*27

Ж: 243м. Мата жұмсалды.

№5

(888+202):10

(1000-999)*1000

(а-900)*100

а=1000

№6

А)АВ 5 см. А___________________В 3 см ұзын кесінді сыз. 3 есе см ұзын есе сыз.

Ә)АВ 12 СМ, СД 4 см, АВ кесіндісі СД кесіндісінен неше есе ұзын, қаншаға ұзын.

№7

14 42 65 13 90 100 32 40

16 13 72 72 50 99 100 0

4 10 200 10

№8

5см болатын шаршы сыз және ауданы мен периметрін тап.

5*5

5*4

№10

5-2*3+15\12=2

Үй жұмысы: 61 бет №9

Қорытынды.

Бағалау.




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 4 класс

Автор: Насыргазина Алия Даутбеккызы

Дата: 28.11.2016

Номер свидетельства: 363610


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства