kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

?оз?алыс?а берілген есептерді шы?ару 1-7- тапсырмалар

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?:  Математика

Мектеп: №81 ?лы?бек атында?ы Н.О.М

К?ні: 03.02.2016ж 

М??алімні? есімі: Акрамова Нафосат

Сынып: 4 «Б»

?атыс?андар саны: 23

?атыспа?андар саны: 0

Саба? та?ырыбы:

?оз?алыс?а берілген есептерді шы?ару

Саба? негізделген о?у ма?саты (ма?саттары)

Балалар ?уып жету ?оз?алысына берілген есепті?  жа?а т?рімен танысып, т?сінеді.

Барлы? о?ушылар: бір ба?ытта?ы  ?оз?алыс кезіндегі жа?ындау жылдамды?ы туралы т?сініктерін  ?алыптасады

О?ушыларды? басым б?лігі: ??ыпты бола алады ж?не ?здігінен ж?мыс істей біледі

Кейбір о?ушылар: ??рама есептер шеше алади есептеу да?дысы ж?не логикалы? ойлауы дамиды.,

Алды??ы о?у

жазбаша болу т?сілі

Жоспар                              ?МЖ, МАТЕМАТИКА Алматыкітап 2015 А?паева, Лебедева

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«?оз?алыс?а берілген есептерді шы?ару 1-7- тапсырмалар»

Сабақ: Математика

Мектеп: №81 Ұлықбек атындағы Н.О.М


Күні: 03.02.2016ж

Мұғалімнің есімі: Акрамова Нафосат


Сынып: 4 «Б»

Қатысқандар саны: 23

Қатыспағандар саны: 0


Сабақ тақырыбы:

Қозғалысқа берілген есептерді шығару


Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

Балалар қуып жету қозғалысына берілген есептің жаңа түрімен танысып, түсінеді.



Барлық оқушылар: бір бағыттағы қозғалыс кезіндегі жақындау жылдамдығы туралы түсініктерін қалыптасады


Оқушылардың басым бөлігі: ұқыпты бола алады және өздігінен жұмыс істей біледі


Кейбір оқушылар: Құрама есептер шеше алади есептеу дағдысы және логикалық ойлауы дамиды.,


Алдыңғы оқу

жазбаша болу тәсілі


Жоспар ҚМЖ, МАТЕМАТИКА Алматыкітап 2015 Ақпаева, Лебедева


Жоспарланған уақыт


Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескерпелерді жазығыз)

Ресурстар




Басталуы

Амандасу,түгелдеу, оқушылардың зейінін сабаққа аудару.

Балалар, бір – біріңе қарап жымиыңдар, жайланып отырып, көздеріңді жұмыңдар. Менің айтқанымды іштеріңнен қайталаңдар.

Мен бақытты баламын, жан дүниемде күн нұрлы, жылуым мол бойымда.

Осы жылуды Жер бетіндегі барлық адамдарға жолдаймын.

Менің оқығым келеді! Білімді, алғыр болғым келеді!

№ 8 25 бет. (балалардың жазба жұмысын тексере отырып, жауабын салыстыру)

Өткен сабақта біз немен таныстық?

Мақсат қою кезеңі: сабақтың мақсаты мен міндетін хабарлау.


Флипчарт, кеспе қағаздар



Ортасы


№2 тапсырманы тақтаға түсіндіре отырып шығару.

№3 тапсырма.

№ 4,5. Амалдарды орындау. Балаларға өзіндік жұмыс ретінде орындату.



Стикерлер, постер, ынталантырушы бағалау (таяқша, смайлик)



Аяқталуы


Шығармашылық жұмыс

Бүгін не білдік? Жақындау жылдамдығын табу үшін не істеу керек?

ҮІІІ .Үйге тапсырма: № 6,7. 29 бет. Бағалау

Стикер, смайлик,




Қосымша ақпарат Көбейту кестесін қайталау




Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

Үй тапсырмасы: № 7,8, 27 бет.


Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Қалыптастырушы бағалау

1 Кері байланыс:

«Жеміс ағашы»










Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтағы байланыс

Ана тілі, дүниетану












Рефлекция: 1.Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма?

2. Бүгін оқушылар не білді?

3. Сыныптағы ахуал қандай болды?

4. Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?

5. Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?

6. Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз..

1. Иә;

2. Оқушылар өздері бақылау жұмысын орындайтын болды;

3. Оқушыларда біраз қобалжу орын алды;

4. Саралау шаралары тиімді болды;

5. Жоспарда белгіленген тапсырмалардың бәрін орындай алдым;

6. Еңгезе алмадым, с оқушымен жұмысқа көп уақыт кетті.


Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

Өзі-өз білімін тексерді;

2: Әдіс-тәсілдердің дұрыс таңдалғаны табысты болды.

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)

1. Нөлдермен аяқталған сандарды жақсы үйренгені ауызша есептей алды;

2. Өзіндік жұмыс сабақты жақсатты.

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?

Оқушыларға өз мүмкіндіктеріне қарай тапсырмалар бердім.







Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 4 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
?оз?алыс?а берілген есептерді шы?ару 1-7- тапсырмалар

Автор: Акрамова Нафосат Суннатиллаевна

Дата: 18.02.2016

Номер свидетельства: 294925


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

Распродажа видеоуроков!
ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства