kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

?арама-?арсы сандар

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? та?ырыбы: ?арама-?арсы  сандар.

                                     Рационал сандар туралы т?сінік

Саба?ты? ма?саты: рационал сандарды о?ытуда топты? ж?мысты ?йымдастыру.

Саба?ты? міндеттері: 1.  Рационал сандар туралы ??ымын ?алыптастыру

                                       2.  ?арама-?арсы сандарды ажырата білуге ?йрету

                                       3.  Топты? ж?мыста ?зара сыйласты??а т?рбиелеу.

Саба?ты? типі: Жа?а білімді ме?герту.

Саба?ты? т?рі:  Саяхат саба?.

Саба?ты? ?діс-т?сілдері:  Кіріспе с?ра?тары, на?ыл с?здер, бірігіп сурет салу, топтастыру, жина?тау,            

                                             Б?? кестесі, бір айналым с?йлесу, ба?алау с?ра?тары.

Саба?ты? к?рнекілігі: А?параттар, плпкат А1 форматты ?а?аз, маркерлер, интерактивті та?та.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«?арама-?арсы сандар »

6-сынып математика

Сабақтың тақырыбы: Қарама-қарсы сандар.

Рационал сандар туралы түсінік

Сабақтың мақсаты: рационал сандарды оқытуда топтық жұмысты ұйымдастыру.

Сабақтың міндеттері: 1. Рационал сандар туралы ұғымын қалыптастыру

2. Қарама-қарсы сандарды ажырата білуге үйрету

3. Топтық жұмыста өзара сыйластыққа тәрбиелеу.

Сабақтың типі: Жаңа білімді меңгерту.

Сабақтың түрі: Саяхат сабақ.

Сабақтың әдіс-тәсілдері: Кіріспе сұрақтары, нақыл сөздер, бірігіп сурет салу, топтастыру, жинақтау,

БҮҮ кестесі, бір айналым сөйлесу, бағалау сұрақтары.

Сабақтың көрнекілігі: Ақпараттар, плпкат А1 форматты қағаз, маркерлер, интерактивті тақта.

Күтілетін нәтиже:

  1. Рационал сандар туралы ұғым қалыптасады.

  2. Қарама-қарсы сандарды ажырата біледі.

  3. Бір-бірімен пікір алмаса отырып, өзара сыйластыққа бейімделеді.

Сабақтың жоспары

Кезең

Сабақ бөлімдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Қолданған әдіс-тәсілдер

Білім

Ұйымдастыру кезеңі,

психология дайындық

1.Сәлемдесу

2.Қима қағаздар арқылы топқа бөлу.

1-топ «Оң»

2-топ «Теріс»

3-топ «Бүтін»

4-топ «Рационал»

Бір-біріне жақсы тілек айтады.

Топқа бөлінеді.

Топтағы қызметтерін белгілейді.

Топтың атына байланысты түсінік береді.

Топтастыру

Ой-пікір

Ой-түзу

Түсіну

Жаңа сабаққа байланысты психологиялық дайындық, қызығушылығын ояту

Мектепке не үшін келеміз?1.Оң сандар дегенңмңздң қалай түсінеміз?

2.теріс сандар легенді қалай түсінеміз?

3.координаталық түзуде ол қалай орналасады?

4. натурал сандар ол қандай сандар?


Білім алу үшін келеміз

Оқусыз білім жоқ, оқусыз күнің жоқ

1.Жеке жұмыс

2. Жұптық жұмыс

3. Топпен жұмыс

4. Өз- өздерін бағалау





«Миға шабуыл»,

«Топтастыру»

Бірігіп сурет салу

Оқушы ой пайымын туғызу.

Қолдану

Жаңа сабақ

1.Қызығушылық ояту

2.Ой қозғау

3.Мағынаны ажырату

Мақсат қою

Тақырып мазмұнын ашу

Проблемалық сұрақтар қою.

Ой қозғау арқылы қандай жаңа сандар жиынын өтті?

1.Жеке жұмыс

2. Жұптық жұмыс

3. Топпен жұмыс

4. Өз- өздерін бағалау

Ой толғау

«жұппен оқу талқылау»

Үш қадамды сұхбат

Бірігіп сурет салу

Диалогтік тәсіл


Талдау

Жаңа сабақты бекіту

1.Оқулықпен жұмыс,ауызша есептер шығару, тақырыпқа байланысты сандарды теріп жазу

Ережесін қорыту

1.Жеке жұмыс

2.Топтық жарыс

3.Өз бетінше жұмыс

4. Өз-өзін бағалау

«Түртіп алу» «жұппен оқу талқылау»


Жинақтау

Қорыту

Сыпайы сөйлеу арқылы жинақтау.

Есіңде сақта

Күн шуақ болып тұруы.

Түртіп алу.

Жеке жұмыс.

Жұптық жұмыс

Диалогтік әдәс

Топтастыру

Интервью әдісі

Бірігіп сурет салу

Қарама-қарсы элемент

Бағалау

1.Сабақ барысындағы оқушы көзқарасы

2.Өзара бағалау

1.Сабаққа оқушының ой түйіні

2. бағалау критерий

а ынтасы

ә білімі

б жауапкершілігі

б сабаққа қатысы

в әр топ бағасы

БҮҮ шарттары

Жеке жұмыс

Топтың ортақ шешімін бағалау

Өз ойларын кестеге толтыру

Жиынтық бағалау

Критерийлік бағалау

Формативті бағалау

БҮҮ кестесі




Үй тапсырмасы №337 №339

«Бүгінгі сабақтан алған әсерім»

Кері әсер парағы

  1. Бүгін не үйрендім? Өз пікірімді айтып үйрене бастадым

  2. Маған не ұнамады?

  3. Бағалау ұнадыма? Шын бағалау болса, бұл бағалау күшті екен

Жаңа сабақ бойынша сұрақ немесе пікірің...

4-оқушы Кейінгі сабақ осылай өте ме?

6-оқушы Кейбір оқушылар сабаққа қатыспай өз бетіше ойнап отыр

5-оқушы «Бұрынгыша оқыған жақсы еді»

10-оқушы «Алтын ережені» жаздық оған бағынған ешкім жоқ












Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 6 класс

Скачать
?арама-?арсы сандар

Автор: Аязбаев Габит Джайлауович

Дата: 03.04.2015

Номер свидетельства: 196273


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства