kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Екі та?балы сандарды? о?ылуы, жазылуы ж?не оларды салыстыру.

Нажмите, чтобы узнать подробности

К?ні:

П?ні: Математика

Та?ырыбы: Екі та?балы сандарды? о?ылуы, жазылуы ж?не оларды салыстыру.

Ма?саты: ?з та?дауын д?нектей отырып, екі та?балы сандарды о?и алады ж?не жаза алады; ?атарда?ы орнына ж?не  ретіне ?арай екі та?балы сандарды салыстырады; топпен кестелік ?осу мен азайтуды ж?не с?йкес онды?тарды ?осу мен азайтуды ?айталайды ж?не бекітеді.

Т?рі: аралас  саба?

?діс – т?сілі: компьютермен ж?мыс

К?рнекілігі: суреттер, о?улы?, т.б.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Екі та?балы сандарды? о?ылуы, жазылуы ж?не оларды салыстыру.»

Күні:

Пәні: Математика

Тақырыбы: Екі таңбалы сандардың оқылуы, жазылуы және оларды салыстыру.

Мақсаты: Өз таңдауын дәнектей отырып, екі таңбалы сандарды оқи алады және жаза алады; қатардағы орнына және ретіне қарай екі таңбалы сандарды салыстырады; топпен кестелік қосу мен азайтуды және сәйкес ондықтарды қосу мен азайтуды қайталайды және бекітеді.


Түрі: аралас сабақ

Әдіс – тәсілі: компьютермен жұмыс

Көрнекілігі: суреттер, оқулық, т.б.


Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру:

Оқушыларды жинақтау.

Оқу – құралдарын түгендеу.

Сабаққа назарларын аудару.


Сергіту сәті.

ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.

5 есеп (5 бет)

80+0=80 8+0=8 8+1=9 80+10=90 80-10=70

80-0=80 8-0=8 8-8=0 80-80=0 8-1=7

90+0=90 9+0=9 9+1=10 90+10=100 90-10=80

90-0=90 9-0=9 9-9=0 90-90=0 9-1=8


ІІІ. Жаңа сабақ.

Мысалдарды шапшаң және дұрыс шығарыңдар, жауапты өсу ретімен орналастырыңдар және шыққан сөзді оқыңдар:

Ы – 50+40 Ң – 90+10

А – 10+10 Ж – 9+1

Р – 20+10 А – 40+0

Й – 30+20 С – 80-0

Жарайсың!

-Сендер осы сандар туралыне айтар едіңдер?

-Сенлердің жауаптарыңдағы ең үлкен сан қайсысы болды?

-Сендер 100 санын қалай сипаттап берер едіңдер? Қайда кездестірдіңдер?


ІҮ. Оқулықпен жұмыс.











Суретте неше жолақша бар?

Әр жолақша неше шаршыдан құрастырылған?





































































































Суретте барлығы неше шаршы бар? 10

Он шаршыдан 10рет алсақ, барлығы 100шаршы болады.

Жүз санын былай жазамыз: 100


Жасыл жолақша нешеу? Суретте нешеу көк шаршы бар?

Барлығы неше шаршы бар?

1 онд. 4 бірл.

Ол былай жазылады: 14


Сергіту сәті:


Ү. Оқулықпен жұмыс.


2-есеп. Өз бетімен орындау.

18= 1онд. 8бірл. 4онд. 5бірл.=45

24= 2онд. 4бірл. 6онд. 1бірл. =61

37 = 3онд. 7бірл. 8онд. 3бірл. =83


4-есеп.

Ш: 10-3=7 Ш: 7+3=10

Ж: Самат 7дәптер сатып алды. Ж: Дулат 10дәптер сатып алды.


Сергіту сәті.


ҮІ. Қорытынды.

Сіздерге бүгінгі сабағымыз ұнадыма?


ҮІІ. Үйге тапсырма.

5- есеп. (7бет)


ҮІІІ. Бағалау.

Сабаққа белсене қатысқан оқушыларды бағалау, мадақтау.



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 2 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Екі та?балы сандарды? о?ылуы, жазылуы ж?не оларды салыстыру.

Автор: Ахметова Айсауле Асхат?ызы

Дата: 19.12.2015

Номер свидетельства: 267924


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства