Алматы облысы
Еңбекшіқазақ ауданы
Қаратұрық орта мектебі
Бастауыш сынып мұғалімі
Хабдрашева Гульсим Мокешовна
Күні.23. 11. 17ж
Сынып: 1а
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы
.
Дөңгелек сандарды қосамыз және азайтамыз.
Дөңгелек сандарды ағылшын тілінде айтып үйрену
Сабақтың мақсаттары
Ондықтан аттамай, 20 көлеміндегі сандарды/ ондықтарды ауызша қосу және азайтуды орындайды;
20-ға дейінгі сандар тізбегін/ондықтармен
100-ге дейінгі сандар тізбегін құрастырады;
100 көлеміндегі сандар, суреттер, фигуралар, символдардан тұратын тізбектердің заңды-лықтарын анықтайды.
Бағалау критерийлері
Айтылған есептерді түсініп шығара алады.
Математика тілде сандарды ағылшын тілде айта алады.
Құндылықтарды дарыту
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыс
Өнер, ана тілі сабағы
Ойлау қабілеттерінің денгейі.
Білу. Түсіну. Қолдану. Талдау. Бағалау.
Тілдік құзыреттілік
Дөңгелек сандарды қосып,азайту.
Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
Дескрипторлар
Ресурстар
Сабақтың басы
5 минут
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш
Оқушылар бір-біріне тілек айтып түстер арқылы топқа бөлінеді.
Hello.children! How are you? I wish you Good iuck today.s lesson!
Шаттық шеңбері
Сабақтың ортасы
20минут
Нені білдім?
№1 Дөңгелек сандарды қосу,азайту есептің шығару жолдарын түсіндіру.
1.Өткен сабақты пысықтау.
Әр топ бір- біріне сұрақ қойып бағалайды.
Нені білгім келеді?
Дөңгелек сандар туралы түсінік беру.
.Мысалы; 10+20= 30
30 + 40=
60 +10=70 40+10=50
70+10=80 90-10=80
Дөңгелек сандар туралы ағылшын тілінде сөйлейді,түсінік береді.
Оқулықпен,дәптермен жұмыс
Сергіту сәті
2 минут
Көңілді күн видеоролигі арқылы сергіту сәтін
өткі
One,two,three,fowr,five,
One,two,three,fowr,five,
One is for fun
Two is for you
АКТ
Қызықты тапсырма 10 минут
Қызықты тапсырма.
1.Есептің шартын оқып, жауабын түсіндіру.
Оқулық, дәптер.,
Сабақтың соңы
2 минут
Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ саалынған суреттер арқылы бағалау.
Оқушылар көңіл-күйлерін бас ьармақпен топты бағалай алады.
Бас бармақтар
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айта алады.
Рефлексия