kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

5 сынып. Б?лшек ж?не оны ?ыс?арту.

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? та?ырыбы:   Б?лшектерді ?ыс?артындар.

Саба?ты? ма?саты: Жай б?лшекті? негізгі ?асиетін пайдаланып, Е?ОБ табу ар?ылы б?лшектерді ?ыс?артуды ?йрету.

О?ыту н?тижелері:  Жай б?лшекті? негізгі ?асиетін пайдаланып, Е?ОБ табу ар?ылы б?лшектерді ?ыс?артуды ?йренеді.

?олданылатын ?діс-т?сілдер:  «Ысты? орынды?», «ББ?» ?дісі, «С?ра? ?ою, ?айта с?ра? ?ою» ?дісі

Дерекк?здер: О?улы? 5-сынып «Математика», Атам?ра,2015, интернет желісі.

К?рнекіліктер:  ?нтаспа, стикерлер, смайлинг,  ?има т?сті ?а?аздар.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«5 сынып. Б?лшек ж?не оны ?ыс?арту.»

Сыныбы: 5 «Ә, В»


Сабақтың тақырыбы: Бөлшектерді қысқартындар.


Сабақтың мақсаты: Жай бөлшектің негізгі қасиетін пайдаланып, ЕҮОБ табу арқылы бөлшектерді қысқартуды үйрету.

Оқыту нәтижелері: Жай бөлшектің негізгі қасиетін пайдаланып, ЕҮОБ табу арқылы бөлшектерді қысқартуды үйренеді.

Қолданылатын әдіс-тәсілдер: «Ыстық орындық», «ББҮ» әдісі, «Сұрақ қою, қайта сұрақ қою» әдісі

Дереккөздер: Оқулық 5-сынып «Математика», Атамұра,2015, интернет желісі.

Көрнекіліктер: Үнтаспа, стикерлер, смайлинг, қима түсті қағаздар.

Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Күтілетін нәтиже

Түзетулер


1. Ұйымдастыру кезеңі.

4 мин

Сыныпқа кіріп, оқушылармен жылы жүзбен сәлемдесіп, сынып оқушыларын түгелдеу. Шаттық шеңберінде тілек айтқызу.

Мұғаліммен сәлемдеседі, кезекші кім жоғын айтып өтеді. Оқушылар сабаққа зейіндерін аударады. Бір-біріне жақсы тілектер айтады.

Ұйымдастыру кезеңін жүргізу, ынтымақтастық атмосферасы орын алады



2. «Миға шабуыл».

5 мин

«Сұрақ қою, қайта сұрақ қою» әдісі арқылы ережелерді қайталату

Оқушылар ережелерді еске түсіріп, қайталайды

Үй тапсырмасы қайталанады


3.

Оқулықпен жұмыс

13 мин

836, 837 есептерін 3-қатарға бқліп беру

Бөлініп берілген есептерді топ ішінде ақылдасып, бір-біріне түсіндіреді.

Оқушының ойлау қабілетін арттырып, өз бетінше ізденуге, сыни тұрғыда ойлануға жетелеу.


4. Сергіту сәті

3 мин

Үнтаспа тыңдату

Үнтаспадан әуен тыңдайды

Оқушылар сергіту сәтін жасайды.


5. Жұптық жұмыс

9 мин

Жұптық жұмыс беру:

832 есепті жеке шығарып, жұпта тексереді.

Оқушылар берілген есепті жұпта бірлесе отырып шығарады.

Оқулықпен жұмыс жасайды, жұптық белсенді жұмыс жүреді.


6. «Ыстық орындық»

4мин

Тақырыпқа байланысты сұрақтар қою арқ. сабақты бекіту

Қойылған сұрақтарға жауап беріп, сабақты бекітеді

Жаңа сабақ бекітіледі


7. Кері байланыс.


2 мин

«ББҮ» әдісі арқылы сұрақтар қою

Сабаққа кері байланыс жасау үшін түрлі стикерлерге қойылған сұрақтарға жауап жазады.

Алған әсерлерін, ішкі сезімдерін ашық жазуға дағдыланады. Кері байланыс жүзеге асады.


8. Үйге тапсырма

2 мин

834(4,5) үй тапсырмасын шығаруына бағыт бағдар беру

Оқушылар өздеріне белгілеп алады.

Сынып түгел үй тапсырмасын орындауға тырысады.


9. Бағалау

3 мин

Критерийлер бойынша топтық бағалау.

Әділ бағаланады

Оқушылар толық бағаланады.




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 5 класс

Скачать
5 сынып. Б?лшек ж?не оны ?ыс?арту.

Автор: Сарбасова Гульбаршин Утебаевна

Дата: 12.01.2016

Номер свидетельства: 275389


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства