kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Квадрат тендеуi бар орнектердi турлендiру

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? ма?саты:  Квадрат те?деуі бар ?рнектерді? ?асиеттерін ме?геру, оны есеп шы?ару барысында ?олдана білуге ?йрету. П?н бойынша білім – білік да?дыларын ?алыптастыру.
Дамытушылы? ма?саты:   Та?ырыпты ме?геру барысында ?рт?рлі ойындар ар?ылы о?ушыларды? ?ызы?ушылы?ын арттыру, а?ыл-ойын, логикалы? ойын, математикалы? стилін, т?л?алы? ?абілеті мен бейімділігін, дамыта т?су, ой-?рісін ке?ейтіп, іздену ?абілеттерін арттыру, ептілікке ?йрету.
Т?рбиелік  м?ні:   О?ушыларды ??ыптылы??а, ?з ойын д?йекті баяндай білуге ?йрету.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Квадрат тендеуi бар орнектердi турлендiру »

Сабақтың мақсаты:  Квадрат теңдеуі бар өрнектердің қасиеттерін меңгеру, оны есеп шығару барысында қолдана білуге үйрету. Пән бойынша білім – білік дағдыларын қалыптастыру.  Дамытушылық мақсаты:  Тақырыпты меңгеру барысында әртүрлі ойындар арқылы оқушылардың қызығушылығын арттыру, ақыл-ойын, логикалық ойын, математикалық стилін, тұлғалық қабілеті мен бейімділігін, дамыта түсу, ой-өрісін кеңейтіп, іздену қабілеттерін арттыру, ептілікке үйрету.  Тәрбиелік мәні:  Оқушыларды ұқыптылыққа, өз ойын дәйекті баяндай білуге үйрету.

Сабақтың мақсаты: Квадрат теңдеуі бар өрнектердің қасиеттерін меңгеру, оны есеп шығару барысында қолдана білуге үйрету. Пән бойынша білім – білік дағдыларын қалыптастыру. Дамытушылық мақсаты: Тақырыпты меңгеру барысында әртүрлі ойындар арқылы оқушылардың қызығушылығын арттыру, ақыл-ойын, логикалық ойын, математикалық стилін, тұлғалық қабілеті мен бейімділігін, дамыта түсу, ой-өрісін кеңейтіп, іздену қабілеттерін арттыру, ептілікке үйрету. Тәрбиелік мәні: Оқушыларды ұқыптылыққа, өз ойын дәйекті баяндай білуге үйрету.

Интерактивті тақта, тест белгішелері, семантикалық карта

Интерактивті тақта, тест белгішелері, семантикалық карта

Бекіту – тренинг  сабағы

Бекіту – тренинг сабағы

Сұрақ – жауап, ойындар, есептер, шрифтограммалар.

Сұрақ – жауап, ойындар, есептер, шрифтограммалар.

1. Ұйымдастыру кезеңі 2.“Арқан тартыс” (үй тапсырмасын тексеру) 3. “Орамал тастау” (есептер шығару) 4. “Қыз қуу” (сергіту сәті)  5. “Көкпар” (шрифтограмманы шешу)  6. Сабақты қорытындылау  7. Үйге тапсырма беру

1. Ұйымдастыру кезеңі

2.“Арқан тартыс” (үй тапсырмасын тексеру)

3. “Орамал тастау” (есептер шығару)

4. “Қыз қуу” (сергіту сәті)

5. “Көкпар” (шрифтограмманы шешу)

6. Сабақты қорытындылау

7. Үйге тапсырма беру

Ғылымдардың патшасы атанғансың,  Евклид, Фалес, Пифагордан бата  алғансың.  Төзбейтін өтірікке, жалғандыққа! Жасықтан емессің сен,қаталдансың “ Ақыл-ойды тәртіпке келтіретін Нағыз пән-математика” атанғансың!

Ғылымдардың патшасы атанғансың,

Евклид, Фалес, Пифагордан бата

алғансың.

Төзбейтін өтірікке, жалғандыққа!

Жасықтан емессің сен,қаталдансың

“ Ақыл-ойды тәртіпке келтіретін

Нағыз пән-математика” атанғансың!

“ А р қ а н т а р т ы с”  (Үй тапсырмасын тест арқылы тексеру)  Т ест тапсырмалары сынып экранында көрсетіліп, жауаптары оқушылардың қолдарындағы үш түрлі белгішелерін көтеру арқылы беріледі.

А р қ а н т а р т ы с” (Үй тапсырмасын тест арқылы тексеру) Т ест тапсырмалары сынып экранында көрсетіліп, жауаптары оқушылардың қолдарындағы үш түрлі белгішелерін көтеру арқылы беріледі.

1. Арифметикалық квадрат түбір астында теріс сан болама?  а) Ия ә) Жоқ  2.

1. Арифметикалық квадрат түбір астында теріс сан болама? а) Ия ә) Жоқ 2.

Бұл ойынның ережесі бір оқушы шығып, орамал алады. Орамалдағы есепті шығарады, болған соң екінші оқушыға кезек келеді. Олда осылай жалғастырады.

Бұл ойынның ережесі бір

оқушы шығып, орамал алады.

Орамалдағы есепті шығарады,

болған соң екінші оқушыға

кезек келеді.

Олда осылай жалғастырады.

Сергіту сәтінде оқушылардың ішінен, яғни әр топтан бір қыз, бір бала шығады. Егер жігіт қызға жете алмаса, онда келесі қызбен жігіт  шығады. беріледі.  “ Арифметика” сөзінен сөз құрау керек.

Сергіту сәтінде оқушылардың

ішінен, яғни әр топтан бір қыз,

бір бала шығады. Егер жігіт

қызға жете алмаса,

онда келесі қызбен жігіт

шығады. беріледі.

“ Арифметика” сөзінен сөз

құрау керек.

Шрифтограмманы шешу үшін әр топтан екі оқушыдан шығады. Орны ауысып тұрған сөзден математикалық термин шығару керек.

Шрифтограмманы шешу үшін

әр топтан екі оқушыдан шығады.

Орны ауысып тұрған сөзден

математикалық термин

шығару керек.

НА+С = ТУ+ҮЗ = ӘУ+СЕЛ = ӨР+КЕН = ТУРА+НАЛ = ДАР+ТВАК = ТУД+ЕҢЕ = МАЛАЙ+ЫНЫ =

НА+С =

ТУ+ҮЗ =

ӘУ+СЕЛ =

ӨР+КЕН =

ТУРА+НАЛ =

ДАР+ТВАК =

ТУД+ЕҢЕ =

МАЛАЙ+ЫНЫ =

√ ав в = 0 в = 0, с = 0 √ а*√в ах ² +с = 0 ах ²= 0

√ ав

в = 0

в = 0, с = 0

√ а*√в

ах ² +с = 0

ах ²= 0

1 4 2 есеп

1 4 2 есеп


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Презентации

Целевая аудитория: 8 класс

Скачать
Квадрат тендеуi бар орнектердi турлендiру

Автор: Башимова Гулшат Мухтаркызы

Дата: 03.03.2015

Номер свидетельства: 181511


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства