kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Е? ?лкен орта? б?лгіш" та?ырыбын ?орытындылау саба?ы

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сандарды? е? ?лкен орта? б?лгішін ?рт?рлі т?сілдермен шы?ара білу, осы та?ырыптан ал?ан білімдерін ж?йелеу, тияна?тау, толы?тыру.

2. О?ушыларды? есептерді шы?аруда?ы ойлау

?абілеттерін, есте са?тау ж?не зейін ?ою

?абілеттерін дамыту. Де?гейлік тапсырмаларды

орындау ар?ылы ?зіндік ізденістерін ?алыптастыру.  

3. Бір-біріне к?мек к?рсетіп, топ, ?жым болып

бірлесіп ж?мыс істей білуге т?рбиелеу. 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Е? ?лкен орта? б?лгіш" та?ырыбын ?орытындылау саба?ы »

5-сынып Математика сабағы  САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ:   ЕҢ ҮЛКЕН ОРТАҚ БӨЛГІШ

5-сынып

Математика сабағы

САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ:

ЕҢ ҮЛКЕН ОРТАҚ

БӨЛГІШ

САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ:        1. Сандардың ең үлкен ортақ бөлгішін әртүрлі тәсілдермен шығара білу, осы тақырыптан алған білімдерін жүйелеу, тиянақтау, толықтыру. 2. Оқушылардың есептерді шығарудағы ойлау қабілеттерін, есте сақтау және зейін қою қабілеттерін дамыту. Деңгейлік тапсырмаларды орындау арқылы өзіндік ізденістерін қалыптастыру. 3. Бір-біріне көмек көрсетіп, топ, ұжым болып бірлесіп жұмыс істей білуге тәрбиелеу .

САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ:

1. Сандардың ең үлкен ортақ бөлгішін әртүрлі тәсілдермен шығара білу, осы тақырыптан алған білімдерін жүйелеу, тиянақтау, толықтыру.

2. Оқушылардың есептерді шығарудағы ойлау

қабілеттерін, есте сақтау және зейін қою

қабілеттерін дамыту. Деңгейлік тапсырмаларды

орындау арқылы өзіндік ізденістерін қалыптастыру.

3. Бір-біріне көмек көрсетіп, топ, ұжым болып

бірлесіп жұмыс істей білуге тәрбиелеу .

САБАҚ БАРЫСЫ:         1. Ұйымдастыру кезеңі  2. Ой қозғау  3. Ойлан, топтас, талқыла (Топпен жұмыс)  4. Кестені толтыр . (Жұппен жұмыс)  5. Деңгейлік тапсырмалар  6. Тест жұмысы   7. Қорытындылау.  8. Үйге тапсырма беру

САБАҚ БАРЫСЫ:

1. Ұйымдастыру кезеңі

2. Ой қозғау

3. Ойлан, топтас, талқыла (Топпен жұмыс)

4. Кестені толтыр . (Жұппен жұмыс)

5. Деңгейлік тапсырмалар

6. Тест жұмысы

7. Қорытындылау.

8. Үйге тапсырма беру

ОЙ ҚОЗҒАУ

ОЙ ҚОЗҒАУ

  • Натурал санның бөлгіші дегеніміз не?
  • Натурал санның еселігі дегеніміз не?
  • Жай сан, құрама сан дегеніміз не?
  • Натурал сандардың ең үлкен ортақ бөлгіші дегеніміз не?
ОЙЛАН, ТОПТАС, ТАЛҚЫЛА

ОЙЛАН, ТОПТАС, ТАЛҚЫЛА

КЕСТЕНІ ТОЛТЫР: Бірінші сан Бірінші сан Екінші сан Екінші сан 7 ЕҮОБ ЕҮОБ (a;b)=2 k c (x;y)=   (k;c)=  

КЕСТЕНІ ТОЛТЫР:

Бірінші сан

Бірінші сан

Екінші сан

Екінші сан

7

ЕҮОБ

ЕҮОБ

(a;b)=2

k

c

(x;y)=

 

(k;c)=

 

Ал, балалар, тұрайық. Алақанды ұрайық Оңға қарай иiлiп Солға қарай иiлiп Бiр отырып, бiр тұрып, Бойымызды созайық СЕРГІТУ СӘТІ

Ал, балалар, тұрайық.

Алақанды ұрайық

Оңға қарай иiлiп

Солға қарай иiлiп

Бiр отырып, бiр тұрып,

Бойымызды созайық

СЕРГІТУ СӘТІ

ДЕҢГЕЙЛІК ТАПСЫРМАЛАР   А ДЕҢГЕЙІ (ауызша) 1

ДЕҢГЕЙЛІК ТАПСЫРМАЛАР

А ДЕҢГЕЙІ (ауызша)

1

В ДЕҢГЕЙІ және 81 сандарының ең үлкен ортақ бөлгішін табындар

В ДЕҢГЕЙІ

  • және 81 сандарының

ең үлкен ортақ бөлгішін табындар

С ДЕҢГЕЙІ Мұнай қоймасына мұнай тиелген екі тіркес цистерналар әкелінді. Цистерналардың бірінші тіркесінде 504 т, екінші тіркесінде 288 т мұнай бар. Цистерналардың барлығы мұнаймен толтырылған және цистерналардың әрқайсысындағы мұнайдың массалары бірдей. Әрбір цистернадағы мұнайдың массасы неше тонна?

С ДЕҢГЕЙІ

Мұнай қоймасына мұнай тиелген екі тіркес цистерналар әкелінді. Цистерналардың бірінші тіркесінде 504 т, екінші тіркесінде 288 т мұнай бар. Цистерналардың барлығы мұнаймен толтырылған және цистерналардың әрқайсысындағы мұнайдың массалары бірдей. Әрбір цистернадағы мұнайдың массасы неше тонна?

ТЕСТ ЖҰМЫСЫ

ТЕСТ ЖҰМЫСЫ

ЖАУАБЫ: 1. В 2. В 3. С 4. А 5. С 6. А

ЖАУАБЫ:

1. В

2. В

3. С

4. А

5. С

6. А

Менің жұмыс жасағым келді, бірақ бүгін менің күнім емес  Мен жақсы жұмыс жасадым  бірақ бойымда қорқыныш болып өзіме сенбедім БАҒДАРШАМ Мен өте жақсы жұмыс жасадым. Өзіме сеніп бойымдағы күшімді қолдана білдім

Менің жұмыс жасағым келді,

бірақ бүгін менің күнім емес

Мен жақсы жұмыс жасадым

бірақ бойымда қорқыныш болып

өзіме сенбедім

БАҒДАРШАМ

Мен өте жақсы жұмыс жасадым.

Өзіме сеніп бойымдағы күшімді

қолдана білдім

ҮЙГЕ ТАПСЫРМА № 300 (В) № 304 (С) Ереже жаттау

ҮЙГЕ ТАПСЫРМА

№ 300 (В)

№ 304 (С)

Ереже жаттау

Сабақ аяқталды!  Сау болыңыздар!

Сабақ аяқталды!

Сау болыңыздар!


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Презентации

Целевая аудитория: 5 класс

Скачать
"Е? ?лкен орта? б?лгіш" та?ырыбын ?орытындылау саба?ы

Автор: Камзина Райхан Жумакановна

Дата: 09.12.2014

Номер свидетельства: 141601


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства