Мен "номері жетінші жалпы орта білім беретін мкетебінні?" КММ -ні? І саннтты математика п?ніні? м??алімімін. Жез?аз?ан ?аласыны?,педагогикалы? инистиутын бір мы? то?ыз ж?з сексен жетінші жылы матеатика ж?не физика фаеультетін бітірдім. ?ара?анды облысы, Улытау ауданы, Сарыкенгир селосында бірмі? то?ыз ж?з алтпыс ?шіннші жылы д?ниеге келдім. ?азіргі та?да номері жетінші жалпы орта білім беретін мектебінде математика п?нінен саба? беремін. 5В т?зету -дамыту сыныбыны? сынып жетекшісімін.бір ?ызым, бір ?лым, т?рт немерем бар. ?азіргі та?да ?ара?анды облысы С?тбае ?аласында т?рамын. Немеремні? аты т?леген.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Сабақтың тақырыбы: Натурал сандарды қосу.Қосудың қасиеттері
Мақсаты:
Білімділік. Натурал сандарды қосудың қасиеттерін тұжырымдау; Окушылардың алған теориялық білімін тәжірибеде қолдануда өз-өзіне сенімділігін арттыру, ойда сақтау қаблетін дамыту.
3. Дамытушылық: Логикалық ойлау қабілеті мен есептеу дағдыларын жетілдіру, өз бетінше еңбектену, белсенділіктерін арттыру, пәнге қызуғушылығын ояту, оқушылардың құзыреттерін қалыптастыру.
3.Тәрбиелік: Оқушылардың өз ойын толық, дұрыс жеткізе білуге, тапқырлыққа, жылдамдылыққа, ептілікке, достық қарым-қатынасқа тәрбиелеу.
Сабақтың тақырыбы: Натурал сандарды көбейту және бөлу, Бөліндінің негізгі
қасиеттері
Мақсаты:
Білімділік. Окушыларға натурал сандарды көбейту, бөлу және бөліндінің негізгі қасиеттерін есеп шығаруда қолдана білуге үйрету
3. Дамытушылық: Логикалық ойлау қабілеті мен есептеу дағдыларын жетілдіру, өз бетінше еңбектену, белсенділіктерін арттыру, пәнге қызуғушылығын ояту, оқушылардың құзыреттерін қалыптастыру.
3.Тәрбиелік: Оқушылардың өз ойын толық, дұрыс жеткізе білуге, тапқырлыққа, жылдамдылыққа, ептілікке, достық қарым-қатынасқа тәрбиелеу.
Білімділік. Санның дәрежесін анықтай білу және оны есеп шығаруда қолдануға үйрету
Дамытушылық: Логикалық ойлау қабілеті мен есептеу дағдыларын жетілдіру, өз бетінше еңбектену, белсенділіктерін арттыру, пәнге қызуғушылығын ояту, оқушылардың құзыреттерін қалыптастыру.
Тәрбиелік: Оқушылардың өз ойын толық, дұрыс жеткізе білуге, тапқырлыққа, жылдамдылыққа, ептілікке, достық қарым-қатынасқа тәрбиелеу.
Сабақтың тақырыбы: Бақылау жұмысы№1 ( Натурал сандарға амалдар қолдану)
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Осы тарауда өтілген материалдарды толық меңгерту және бекіту
Тәрбиелік : Оқушыларды ұқыптылыққа тәрбиелеу
Дамытушылық: Танымдымдық қызығушылықты дамыту
Сабақтың түрі: Қорытындылау сабағы
Әдіс-тәсілдері: жазба жүмысы
Сабақтың көрнекілігі: үлестірмелі материалдар
Сабақтың барысы
Ұйымдастыру кезеңі Оқушыларды түгендеу және сыныптың тазалығына мән беру
Олардың сабақта жұмыс істеу дайындығын тексеру
Бақылау жұмысы №2
І нұсқа
ІІ нқсқа
Есептеңдер: 414 : (109 – 86 ) ∙ 76
Үйге тапсырма : §2.1 – §2.9 Қайталау
ІІ нұсқа
6. Есептеңдер: 414 : (109 – 86 ) ∙ 76
Пәні: математика
Сыныбы: 5А
Өтілетін күні:
Сабақтың тақырыбы: Бұрыш. Бұрыштың шамасы.
Мақсаты:
Білімділік. Бұрыш анықтамасы, градустық өлшемі туралы түсініктерін қалыптастыру.
Дамытушылық: Логикалық ойлау қабілеті мен есептеу дағдыларын жетілдіру, өз бетінше еңбектену, белсенділіктерін арттыру, пәнге қызуғушылығын ояту, оқушылардың құзыреттерін қалыптастыру.
Тәрбиелік: Оқушылардың өз ойын толық, дұрыс жеткізе білуге, тапқырлыққа, жылдамдылыққа, ептілікке, достық қарым-қатынасқа тәрбиелеу.
Сабақ түрі: Жаңа білімді меңгеру сабағы.
Сабақтың көрнекілігі: Бүрыштың үлгілері тапсырмалар.
Оқытудыңәдісі: теориялық және практикалық
Сабақтың барысы:
І.Ұйымдастыру кезеңі
а) Сәлемдесу
ә) Оқушыларды түгендеу
б) Оқушылардың назарын сабаққа аудару
в) Сабақтың мақсатымен таныстыру
ІІ. Жаңасабақты түсіндіру
ІІІ. Жаңа сабақты бекіту: Есептер шығару № 452,№454,№455, № 456