Та?ырыбы: Екі айнымалысы бар сызы?ты? те?деулер ж?йесі
Саба?ты? ма?саттары:
1. Білімділігі: у=kx тура пропорционалды? функциясымен танысып, у=kx, у=L функцияларыны? графиктерін салып ?йрету.
Координаталары берілген н?ктені? графикке тиісті немесе тиісті емес екенін аны?тауды, функцияны? графигі бойынша те?деуін жаза білуге ?йрету.
2. Т?рбиелілігі: Алдарына ?ой?ан ма?саттарына жетуге, ?здеріне сенімді болу?а, жауапкершілікке, ?зара к?мек к?рсетуге, ?йымшылды??а т?рбиелеу.
3. Дамытушылы?ы: М??ияттылы?ын, есте са?тау ?абілетін, ойлау ?рісін, ?з беттерімен ж?мыстануды дамыту.
Саба?ты? к?рнекілігі: Кестелер, интерактивті та?та, электронды о?улы?, плакаттар, сыз?ыш.
Саба?ты? типі: Білім мен да?дыны ?алыптастыру.
Саба?ты? т?рі: Проблемалы? о?ыту, іздендіру саба?ы.
О?ытуды? ?дісі: С?здік ?діс, с?ра?-жауап.
Саба?ты? барысы: Ж?мыс д?птерімен ж?мыстану
I – кезе?. ?йымдастыру кезе?і (5-7 мин)
«К?пір» тапсырмалары
(?тіп кеткен та?ырыптардан б?гінгі саба??а негіз болатын тапсырмалар)
Просмотр содержимого документа
«Математика п?нінен саба? жоспары "Екі айнымалысы бар сызы?ты? те?деулер ж?йесі " »
Күні: 14.04.15ж
Математика 6
Тақырыбы: Екі айнымалысы бар сызықтық теңдеулер жүйесі
Сабақтың мақсаттары:
1. Білімділігі: у=kx тура пропорционалдық функциясымен танысып, у=kx, у=L функцияларының графиктерін салып үйрету.
Координаталары берілген нүктенің графикке тиісті немесе тиісті емес екенін анықтауды, функцияның графигі бойынша теңдеуін жаза білуге үйрету.
2. Тәрбиелілігі: Алдарына қойған мақсаттарына жетуге, өздеріне сенімді болуға, жауапкершілікке, өзара көмек көрсетуге, ұйымшылдыққа тәрбиелеу.
3. Дамытушылығы: Мұқияттылығын, есте сақтау қабілетін, ойлау өрісін, өз беттерімен жұмыстануды дамыту.
Сабақтың көрнекілігі: Кестелер, интерактивті тақта, электронды оқулық, плакаттар, сызғыш .
Сабақтың типі: Білім мен дағдыны қалыптастыру.
Сабақтың түрі: Проблемалық оқыту, іздендіру сабағы.
Оқытудың әдісі: Сөздік әдіс, сұрақ-жауап.
Сабақтың барысы: Жұмыс дәптерімен жұмыстану
I – кезең. Ұйымдастыру кезеңі (5-7 мин)
«Көпір» тапсырмалары
(өтіп кеткен тақырыптардан бүгінгі сабаққа негіз болатын тапсырмалар)
Үйге тапсырма беру. №1399; №1400
Бағалау
Қорытындылау.