kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Логарифмдік те?деу ж?не те?сіздік

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? ма?саты.Логарифмдік те?деулер бойынша ал?ан білімдерімізді ж?йелеу.

Саба?ты? міндеттері.1 Логарифмдік  те?деулерді? шешу жолдарыны? тиімді           т?сілдерін  есеп шы?аруда  білім,біліктерін арттыру.

2. Теориялы? білімдерін практикада ?штастыра отырып,ойлау ж?не есте са?тау,танымды? ?абілеттерін дамыту.

3. О?ушыларды? белсенділігін арттыру,?з бетінше  о?ып,ізденуге,шы?армашылы? ?абілетін  дамыту?а,уа?ытты ?тымды пайдалану?а  т?рбиелеу.

Саба?ты? т?рі.?орытынды саба?.

Саба?ты? ?дісі.Сын т?р?ысынан ойлау.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Логарифмдік те?деу ж?не те?сіздік »

ШҚО, Семей қаласы, «№19 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ

Жунусова Айсылу Ахмеджановна, математика пәні мұғалімі

Сабақтың тақырыбы Логарифмдік теңдеу және теңсіздік.

Сабақтың мақсаты.Логарифмдік теңдеулер бойынша алған білімдерімізді жүйелеу.

Сабақтың міндеттері.1 Логарифмдік теңдеулердің шешу жолдарының тиімді тәсілдерін есеп шығаруда білім,біліктерін арттыру.

2. Теориялық білімдерін практикада ұштастыра отырып,ойлау және есте сақтау,танымдық қабілеттерін дамыту.

3. Оқушылардың белсенділігін арттыру,өз бетінше оқып,ізденуге,шығармашылық қабілетін дамытуға,уақытты ұтымды пайдалануға тәрбиелеу.

Сабақтың түрі.Қорытынды сабақ.

Сабақтың әдісі.Сын тұрғысынан ойлау.

Сабақтың барысы 1.Ұйымдастыру.

2Қайталау сұрақтары (ассосация)

3.Бес жолды өлең

4.Оқулықпен жұмыс

5. Тест тапсырмасы

6. .Семантикалық карта

7. Бағалау

І.Оқушылардың сабаққа дайындығын,қатысымын тексеру.

теңдеу




ІІ.Қайталау сұрақтары

1Қандай теңдеулерді білеміз

2 Логарифмдік функция қасиеттері

3. . Логарифмдік теңдеудің анықтамасы

4. Логарифмдік теңдеуді шешу жолдары

ІІІ.Теңдеуге Бес жол өлең жазу.

ІҮ.Оқулықтан Класта №208,№209 есептер шығару(3,4)

Үйге№208,209(1,2)№210






І нұсқа

№1 Тењсіздіктіњ ењ үлкен оњ бүтін шешімін көрсетіњіз:

4

№2 Тењсіздіктіњ бүтін шешімдерініњ саны

0

№3 Тењсіздікті шешіњіз:

x3

№4

функциясынын аныкталу облысын табыныз

{Дұрыс жауап}= (0; )

№5

функциясынын аныкталу облысын табыныз

{Дұрыс жауап}= (; ]



№6 Тењсіздіктіњ ењ кіші бүтін шешімін көрсетіњіз:




ІІ нұсқа



№1Тењсіздікті шешіњіз:

№2 Тењсіздікті шешіњіз:

№3 Тењсіздіктіњ ењ үлкен бүтін шешімін көрсетіњіз:

2

№4 Теңсіздікті шешіњіз:

(0;1)

№5 функциясынын аныкталу облысын табыныз

{Дұрыс жауап}= (3; 3,5]



№6

функциясынын аныкталу облысын табыныз

{Дұрыс жауап}= (2; 3).





Ү.Мына кестеде тігінен тапсырмалар берілген,ал көлденеңнен жауаптары берілген.тапсырма мен дұрыс жауап келетін клеткадағы әріптерді тізіп жазсақ ,білім туралы жақсы ой-сөйлем шығады. «Білім-басты мұрат»

Жауап

0

1

3

0,5

1,5

тапсырма

2²٭ =8

Д

А

Е

А

М

5³٭ =125

Ә

І

Н

П

В

4²٭ =1

Б

П

Г

Р

Ы

9٭ =729

К

О

Л

Л

У

25٭ = 5

С

Т

Ш

І

К


Жауап

0

2

- 0,5

0,5

1,5

тапсырма

2²٭ =16

Д

А

Е

А

М

5³٭ =1

Б

І

Н

П

В

4²٭ =64

Л

П

Г

Р

Ы

9٭ =3

К

О

Л

Т

У

25٭ =

С

Т

С

І

К


Жауап

0

0,25

- 1

0,5

3

тапсырма

9²٭ =27

Д

А

Е

А

М

7³٭ =1

М

І

Н

П

В

36²٭ =6

Л

Ұ

Г

Р

Ы

2 ٭ =8

К

О

Л

Т

Т

125٭ =

С

Т

Р

І

К

ҮІ. Тест жұмысы.

І нұсқа

№1. 5х+1 -5х =100 а)4 в)2 с)5 д )1

№2.5*2 х+3 -4*2 х-1 =9.5 а)-1 в)4 с)0 д )-2

№3. √3х * √4х=144 а)4,5 в)5,5 с)3,5 д )4

№4 () 3-х =9 а)2 в)3 с)5 д )4

№5. 8х-3 = 9х-3 а)4 в)3 с)2 д )1

№6 9*811-2х=27 2-х а)1 в)2 с)3 д )0

№7 3 2х+3 -5*3 =66 а)0,5 в)1,5 с)-0,5 д )2

№8 3 х - () 2-х =24 а)-2 в)-3 с)3 д )2

№9 2х+4 +3*2 х =76 а)3 в)2 с)3,5 д )1

10. х+5у+2 =9

2х-5 у+3 =11 а) (4; 0) в)(-2 ;2) с)(5;0) д )(8;-2)

ІІ нұсқа

№1. 2х+1 -2х =32 а)4 в)2 с)5 д )1

№2 .4*2 х+3 -3*2 х+2 =9.5 а)-1 в)4 с)0 д )-2

№3. √5х * √4х=8000 а)4,5 в)6 с)3,5 д )4

№4 0,3 3-х =0,09 а)2 в)3 с)5 д )1

№5. 7 х-4= 10 х-4 а)4 в)3 с)2 д )1

№6 25*5 1-2х=125 2-х а)1 в)2 с)3 д )0

№7 4 2х+3 -62*4 =256 а)0,5 в)1,75 с)-0,5 д )2

№8 3 х + 3 2+х =30 а)-2 в)-3 с)3 д )1

№9 3х+4 +2*3 х =747 а)3 в)2 с)3,5 д )1

10. 2х+5 у =69

2х-4*5 у =44 а) (6;1) в)(-2 ;2) с)(5;0) д )(8;-2)

Тест жауаптары


1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І нұсқа

в

д

д

с

в

д

а

с

в

д

ІІ нұсқа

с

а

в

д

а

с

в

д

в

а




Бағалау парағы


Оқушылардың аты-жөні

Қайталау сұрақтары

Бес жол өлең

Оқулықпен жұмыс

Тест жұмысы

Семантикалық карта

Қорытынды

Нұрзина







Бибарыс







Арайлым







Айгерім







Еркебұлан







Назерке







Аягөз







Айша







Назгүл С







Гүлзада







Лайла







Қоблан







Элмира







Әсем







Нұргүл







Әлішер







Назгүл Д







1



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 10 класс

Скачать
Логарифмдік те?деу ж?не те?сіздік

Автор: Жунусова Айсылу Ахмеджановна

Дата: 03.02.2015

Номер свидетельства: 166687


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства