kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Екі өрнектің квадраттарының айырымы формуласына ауызша және жазбаша сипаттама бере алады.

Нажмите, чтобы узнать подробности

V. Жаңа сабақты түсіндіру (Жаңа сабақты ашу үшін әр топқа тапсырма беріледі. Сол тапсырмаларды орындай отырып оқушылар тақырыпты ашады. Ойды тұжырымдау, микрафон әдісі)

І-топ.

ІІ-топ.

ІІІ-топ. 

VІ. Оқулықпен жұмыс №154  (Ойлан, жұптас, бөліс)

І-топ. ;     

ІІ-топ.  ;     

ІІІ-топ.  ;     

VІІ. СЕРГІТУ СӘТІ.  Көз жаттығуы

VІІІ. Конверттегі есеп. Әр топқа арнап конверт дайындалады және конвертте үш есеп болады. Топ есептерді қағазға шығарып, жауабын жазып конвертке салады. Барлық топтар конверттермен алмасады. Барлық топ шығарып болған соң жауаптарын экраннан қарап тексеріп, жауаптардың қаншалықты дұрыс болғанын талқылайды.

1-конверт.

 

2-конверт.

 

3-конверт.

 

IX. Кім жылдам? ойыны. (әр топ есепті шығарып, жауабын стикерге жазып, тиісті орынға жапсырады)

І

1000

2491

2800

384

ІІ

1000

2491

2800

384

ІІІ

1000

2491

2800

384

X. Сабақты қорытындылау («Сыныптан шығу билеті» ауызша)

 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Екі өрнектің квадраттарының айырымы формуласына ауызша және жазбаша сипаттама бере алады.»

Сабақтың тақырыбы

Екі өрнектің квадраттарының айырымы

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

7.2.1.10 Екі өрнектің квадраттарының айырымын көбейткішке жіктей алады


Сабақтың мақсаты

Екі өрнектің квадраттарының айырымы көмегімен көбейткіштерге жіктеуді үйрену, есеп шығару кезінде формуланы тиімді қолдана білу

Бағалау критерийі

Екі өрнектің квадраттарының айырымын табу үшін формуласын қолдануды ұйымдастыра алады

Тілдік мақсаттар


Екі өрнектің квадраттарының айырымы формуласына ауызша және жазбаша сипаттама бере алады.

Пәнге қатысты лексика мен терминология: коэффициент, дәреже, формула

Құндылықтарға баулу



Оқушылар өз бетінше тақырыпты талдап, білім сапасын, ынтасын арттыру. Топтық жұмысты орындай отырып, ынтымақтастық және танымдық деңгейін көтеру

Пәнаралық байланыс

Алгебраның іргетасы және геометрия

Тақырып бойынша алдыңғы білім

Оқушылар көпмүшені көпмүшеге көбейтуді және көпмүшені стандарт түрге келтіруді біледі

Қысқа мерзімді жоспар



Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар

Сабақтың басы


7-мин

І. Ұйымдастыру кезеңі

ІІ. Үй тапсырмасын тексеру («Көршіңде қалай?» әдісі)

ІІІ. Топқа бөлу. Психологиялық ахуал туғызу. Оқушылар қорапшадағы түрлі-түсті қағаздарды таңдай отырып, ішіндегі жазылған тілектерді бір-біріне ұсынады. Соғында әрқайсысының қолындағы қағаздың түстері бойынша топқа бөлінеді. Топ басшысы сайланады.

ІV. Өткенге шолу. «Адасқан әріптер» әр топқа не жауабы бар, не сұрағы бар қағаз беріледі. Оқушылар сәйкес келетін сұрақ пен жауапты іздейді.

3 слайд


Түрлі түсті үлестірме қағаздар


Үлестірме қағаздар

Сабақтың ортасы


10 мин






7-мин








2-мин


7-мин






















5-мин









3-мин




V. Жаңа сабақты түсіндіру (Жаңа сабақты ашу үшін әр топқа тапсырма беріледі. Сол тапсырмаларды орындай отырып оқушылар тақырыпты ашады. Ойды тұжырымдау, микрафон әдісі)

І-топ.

ІІ-топ.

ІІІ-топ.

VІ. Оқулықпен жұмыс №154 (Ойлан, жұптас, бөліс)

І-топ. ;

ІІ-топ. ;

ІІІ-топ. ;

VІІ. СЕРГІТУ СӘТІ. Көз жаттығуы

VІІІ. Конверттегі есеп. Әр топқа арнап конверт дайындалады және конвертте үш есеп болады. Топ есептерді қағазға шығарып, жауабын жазып конвертке салады. Барлық топтар конверттермен алмасады. Барлық топ шығарып болған соң жауаптарын экраннан қарап тексеріп, жауаптардың қаншалықты дұрыс болғанын талқылайды.

1-конверт.





2-конверт.




3-конверт.




IX. Кім жылдам? ойыны. (әр топ есепті шығарып, жауабын стикерге жазып, тиісті орынға жапсырады)


І

1000

2491

2800

384

ІІ

1000

2491

2800

384

ІІІ

1000

2491

2800

384

X. Сабақты қорытындылау («Сыныптан шығу билеті» ауызша)






4 слайд








4 слайд







4-слайд

5 слайд





















5 слайд








6 слайд

Сабақтың соңы

4-мин

Кері байланыс « Мен саған, сен маған» әдісі

Үй тапсырмасы: 7.2.1.10 тақырыбын оқу, дереккөздерді қарап іздену. №226, 229

(Саралап оқыту әдісі бойынша жақсы оқитын оқушыларға логикалық есеп)

6 слайд

7 слайд


Саралау

*Сыныпта ауызша және жазбаша жауап берген оқушылардың есеп шығару деңгейлеріне қарай бағалау.

*Бағалау парақшасы арқылы бағалау.

*Смайликтер арқылы бағалау

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау

*Сергіту сәтін ұйымдастыру

*АКТ-ны қолдану кезінде қауіпсіздік ережелерін сақтау




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 9 класс

Автор: Исмаева Миуа Чанчаровна

Дата: 23.01.2018

Номер свидетельства: 451937


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства