kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Д?режелік функция

Нажмите, чтобы узнать подробности

nСаба?ты? ма?саты:

       а) атал?ан та?ырып бойынша ал?ан білімдерді ж?йелеу, білім-білік да?дыларын ?алыптастыру, туындымен ал?аш?ы функция арасында?ы ?зара байланысты ашу.

       б) логикалы? ойлау ?абілеттерін жетілдіру, ауызша тез есептеуге жатты?тыру.

      в) жолдасты? к?мекке, е?бекке ?з бетімен ізденуге т?рбиелеу.

Саба?ты? ?дісі: дамыта о?ыту, саралап-де?гейлеп о?ыту, с?ра?-жауап.

К?рнекілік: интерактивті та?та 

nСаба?ты? ма?саты:

       а) атал?ан та?ырып бойынша ал?ан білімдерді ж?йелеу, білім-білік да?дыларын ?алыптастыру, туындымен ал?аш?ы функция арасында?ы ?зара байланысты ашу.

       б) логикалы? ойлау ?абілеттерін жетілдіру, ауызша тез есептеуге жатты?тыру.

      в) жолдасты? к?мекке, е?бекке ?з бетімен ізденуге т?рбиелеу.

Саба?ты? ?дісі: дамыта о?ыту, саралап-де?гейлеп о?ыту, с?ра?-жауап.

К?рнекілік: интерактивті та?та 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Д?режелік функция »

Сабақтың тақырыбы:

Сабақтың тақырыбы:

Сабақтың түрі: Қайталау сабағы Сабақтың типі: Біліммен дағдыны тәжірибеде қалыптастыру Сабақтың мақсаты:  а) аталған тақырып бойынша алған білімдерді жүйелеу, білім-білік дағдыларын қалыптастыру, туындымен алғашқы функция арасындағы өзара байланысты ашу.  б) логикалық ойлау қабілеттерін жетілдіру, ауызша тез есептеуге жаттықтыру.  в) жолдастық көмекке, еңбекке өз бетімен ізденуге тәрбиелеу. Сабақтың әдісі: дамыта оқыту, саралап-деңгейлеп оқыту, сұрақ-жауап. Көрнекілік: интерактивті тақта
  • Сабақтың түрі: Қайталау сабағы
  • Сабақтың типі: Біліммен дағдыны тәжірибеде қалыптастыру
  • Сабақтың мақсаты:

а) аталған тақырып бойынша алған білімдерді жүйелеу, білім-білік дағдыларын қалыптастыру, туындымен алғашқы функция арасындағы өзара байланысты ашу.

б) логикалық ойлау қабілеттерін жетілдіру, ауызша тез есептеуге жаттықтыру.

в) жолдастық көмекке, еңбекке өз бетімен ізденуге тәрбиелеу.

  • Сабақтың әдісі: дамыта оқыту, саралап-деңгейлеп оқыту, сұрақ-жауап.
  • Көрнекілік: интерактивті тақта
Сабақтың барысы:  1. Ұйымдастыру  2. Формула білеміз бе -? Формула жазу   3. Топтарға арналған тапсырмалар  4. Тест арқылы білім деңгейлерін тексеру, бағалау  5. “Ойлан, тап!” ойыны арқылы еске сақтау дағдыларын тексеру  6. Қорытындылау  7. Бағалау  8. Үйге тапсырма

Сабақтың барысы:

1. Ұйымдастыру

2. Формула білеміз бе -? Формула жазу

3. Топтарға арналған тапсырмалар

4. Тест арқылы білім деңгейлерін тексеру, бағалау

5. “Ойлан, тап!” ойыны арқылы еске сақтау дағдыларын тексеру

6. Қорытындылау

7. Бағалау

8. Үйге тапсырма

2 1

2

1

2 1

2

1

Н. Ә. Назарбаев.

Н. Ә. Назарбаев.

А В А С А
  • А
  • В
  • А
  • С
  • А
Бағалау парағы  т апсырмалар   топтар II I  топ III II  топ IV III  топ V Қорытынды ұпай Бағасы

Бағалау парағы

т апсырмалар

топтар

II

I топ

III

II топ

IV

III топ

V

Қорытынды ұпай

Бағасы

Үйге тапсырма № 176 ,өзіңді тексер тест тапсырмалары.

Үйге тапсырма

176 ,өзіңді тексер тест тапсырмалары.


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 11 класс

Скачать
Д?режелік функция

Автор: Шарафутдинова Алиса Биболатовна

Дата: 28.10.2014

Номер свидетельства: 123669


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства