Мен Сеилханова Г?лнар Амангелді?ызы1968 ж 8 февральда Павлодар облысы А?то?ай ауданы Шідерті совхозында д?ниеге келдім.1975- 1983ж жылдар аралы?ында мектепте о?ып сегіз жылды?ты ая?тап, 1983-1987 ж Павлодар пед колледжен бастауыш сынып м??алімі маманды?ын алып шы?тым. 2000-2003 ж жо?ары білім алдым. 2014ж ІІІ де?гейлі курсты ая?тап жа?а форматты ?стаз атандым.?азіргі уа?ытта Х.Шаяхметов атында?ы жалпы білім беретін орта мектепте бастауыш сынып м??алімі ?ызметін ат?арамын.білімім жо?ары,категориям жо?ары.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Б?луді орындау т?сілі»
Математика күні
Сабақтың тақырыбы: Бөлу амалын пысықтау.
Сабақтың мақсаты: Оқушыларды бөлу амалының мән мағынасын ашатын тапсырмалармен таныстыру; тапсырманың бұл түрін жаза білуді; көбейту мен бөлуге өрнектерді оқып, жаза білу, дұрыс есептеуді қайталап, бекіту.
Өздігінен ойлану, нәтижеге жете білу, есте сақтау қабілеттерін дамыту.
Сауаттылыққа, әдептілікке тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: пысықтау
Әдісі: түсіндіру, іздену,
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі:
1.Сәлемдесу. Сабаққа назарларын аудару.
Шаттық шеңбер
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.
1.Теңдеулерді шешу.
2. Сөз есеп.
ІІІ. Негізгі кезен. 1. Тақырыпқа кіріспе.
Альбомда 10 фотос бар. Осындай 3 альбомда неше фотос бар?
Бірдей 5 гүл шоғының әрқайсысында 3-тен гүл бар. Барлығы неше гүл бар?
15 түймені 3 көйлекке тең бөліп қадау керек. әр көйлекте неше түйме бар?
10 * 3 = 30 5 * 3 = 15 15 : 3 = 5
- Есептер қандай амалмен есептелді? Сабақтың тақырыбы мен мақсаты қалай болады?
ІV. 1. Оқулықпен жұмыс.
№2 Әр суретке сәйкес өрнекті таңда. Сол бойынша есептер құрастыр (іздену)
15 : 3 4 * 5
№ 4 Өздігінен жұмыс. Салыстыр ( , =. ) дәптерде
2. Сергіту сәті.
№ 3. Сөз есеп
А) 8 * 2
Ә) 8 * 2
V. Қорытынды : Бөлуді немен тексереді? Көбейтуді немен?