kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Бірлесіп орындалатын жұмыстарга қатысты есептер

Нажмите, чтобы узнать подробности

Бирлесип орындалатын жумыстарга қатысты есептер шыгару. 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Бірлесіп орындалатын жұмыстарга қатысты есептер»

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

    1. .Мәтінді есептер

(Математика 2 бөлім)

Мектеп: Пенжім орта мектебі

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Сеиткасимова А.Ж

Сынып: 5А

Қатысқан саны:

Қатыспаған саны:

Сабақ тақырыбы

Бірлесіп орындалатын жұмыстарға қатысты есептер


Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

Оқушы:

- Бірлесіп орындалатын жұмыстарға қатысты есептерді толық түсініп, осы тақырыпқа қатысты есептер шығару;

Сабақ мақсаттары

Бірлесіп орындалатын жұмыстарға қатысты есептерді толық түсінеді, осы тақырыпқа қатысты есептер шығарады;

Бағалау критерийлері

Оқушы мақсатқа жетеді, егер

Бірлесіп орындалатын жұмыстарға қатысты есептер ұғымын толық түсінеді, осы тақырыпқа қатысты есептерді шығарады



Тілдік мақсаттар

Пәнге тән лексика мен терминология:

- Бірлесіп орындалатын жұмыстарға есептерді толық түсінеді, осы тақырыпқа қатысты есептер шығарады;

Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер:

- Бірлесіп орындалатын жұмыстарға есептер шығару үшін ...

Құндылықтарды дарыту

- Өзіндік бақылау мен бағалауды шешім қабылдауды үйрену;


Пәнаралық байланыс

География, физика

Бастапқы білім

Жай бөлшектер мен аралас сандарға амалдар қолдану, санның бөлігін табу,бөлігі бойынша санды табу

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы

5-6 минут







І. Ұйымдастыру кезеңі:

Оқушымен амандасу. Оқушыға жақсы көңіл – күй сыйлау Бүгінгі сабақ мақсатын жариялау.Үй тапсырмасын сұрау.

  1. «Сұрақ ілмегі» әдісі

  1. Санның бөлігін табу үшін не істейміз?

Санның бөлігін табу үшін санды осы бөлшекке көбейту керек.

  1. Бөлігі бойынша санды табу үшін де қайтеміз?

Бөлігі бойынша санды табу үшін бөлікке сәйкес санды осы бөлшекке бөлу керек.

  1. Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуда екеуінің қандай айырмашылығы бар?

Санның бөлігін табуда санды осы бөлшекке көбейту керек, ал бөлігі бойынша санды тапқанда санды осы бөлшекке бөлеміз.

4. Бірлесіп орындалатын жұмыстарға есептер шығарғанда?

Орындалатын жұмыс мөлшері, көлемі, қашықтығы және т.с.с шамалар1 бірлік ретінде алынады.



Таратпа қағаз


Сабақтың ортасы


«Миға шабуыл» әдісі


20 – 25 минут






















Оқулықтағы 12 беттегі №696

(Қытай, б. З. II ғ.) Жабайы үйрек Оңтүстік теңізден Солтүстік теңізге дейін 7 күн ұшады. Жабайы қаз Солтүстік теңізден Оңтүстік теңізге дейін 9 күн ұшады. Жабайы үйрек пен жабайы қаз бір уақытта ұшса, олар неше күннен кейін кездеседі.

Шешуі: 1(пүтіні) – Оңтүстік теңізден Солтүстік теңізге дейінгі ара қашықтық.

  • – жабайы үйректің 1 күнде ұшуы.

  • – жабайы қаздың 1 күнде ұшуы.

  • 1 күнде қарама-қарсы бағытта ұшуы. ;

  • 1:

Жауабы: 3 күнде

699 Ағасы, інісі және қарындасы бірлесіп қардан аққаланы 12 минутта жасады. Қардан жасалған осы аққаланы, егер ағасы ғана жасаса 24 минутта,егер інісі ғана жасаса 40 минутта жасайды. Егер осы аққаланы қарындасы ғана жасаса, қанша уақытта жасайды? 

   Шешуі:  1(пүтіні) – қардан жасалған аққала.

  • – ағасының 1 минуттағы жасаған аққаласы.         

  • – інісінің 1 минуттағы жасаған аққаласы.

  • – қарындасының 1 минуттағы жасаған аққаласы.

  • әрі бірігіп 1 минутта жасаған аққаласы.

  • 1:; 60 мин

Жауабы: 1 сағатта.



Тапсырма

Үйме шөпті ат бір ай жейді, ешкі екі ай жейді, ал қой үш ай жейді. Егер осы шөпті ат, ешкі, қой үшеуі бірге жесе, олар неше ай жер еді?



Алдамұратова А.Т.

Математика

5 сынып

Алматы «Атамұра»

2017 ж


Оқулық















Таратпа қағаз

Сабақтың соңы

3-4 минут

Үйге тапсырма: «Мәтін есептер» тарауын қайталап келу

Рефлексия:










Саралау –оқушыға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз?

Бағалау – оқушының материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

Оқушының барынша түсінуіне қолдау көрсетемін және де жан – жақты дайындалып, барынша түсіндіремін

Оқушыны назардан тыс қалдырмай жеке қадір-қасиетін сезіну үшін іс-әрекетіне қарай мадақтау алады

Денсаулық сақтау технологиялары:

Баланың жас ерекшелігін ескеріп үй тапсырмасын өлшемді етіп беремін


Сабақ бойынша рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?

Жеткізбесе, неліктен?

Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?

Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?

Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?

Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.


Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Математика

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 5 класс

Скачать
Бірлесіп орындалатын жұмыстарга қатысты есептер

Автор: Сеиткасимова Айсулу Жарылгаповна

Дата: 17.01.2018

Номер свидетельства: 450483


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства