kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Корекційно-розвиткові заняття для дітей з вадами слуху"

Нажмите, чтобы узнать подробности

Тема: Звук [н]. Фонетичний розбір слова. Слухове сприймання: «Розповідь про себе».

Мета: Автоматизувати звуковимову раніше вивчених звуків, зокрема звук [н]. Закріплювати вміння виконувати фонетичний розбір слів (малювання, яблуко). Закріпити вміння вести зв’язну розповідь про себе.

Хід заняття

Психологічний настрій.

  • Як справи? Як настрій? Ти готовий до заняття? Тобі потрібно говорити сьогодні виразно, правильно виконувати всі завдання.
  • Як думаєш, що ти будеш робити на занятті?

Я буду:

  •  
  •  
  •  
  • ятовувати

*відповідати на запитання

Подивися на малюнок.

Склади 2 речення за малюнком.

Настала сніжна, холодна зима.

Діти зліпили снігову бабу.

Розбери речення. Постав питання до кожного слова.

Подивись на мене. Які слова я говорю?

(Учень зчитує з губ, називає вголос)

Подивись на таблички.

Які слова можна підібрати до них?

В якому з слів є буква Н?

Тепер закріпимо вимову цього звука (дзеркало, омовлення артикуляції). Вправа «Який це звук?»

Визнач місце звука [н] у словах (на початку, в середині, в кінці)

Молодець! Тепер трішки відпочинемо. Розкажи мені про себе шляхом пальчикової гімнастики.

Перші три речення говори повільно, другі два говори довго, наступні говори пошепки.

Зробимо фонетичний розбір слова:

Перевір себе і оціни.

Підсумок.

Що ми сьогодні робили? Оціни свою роботу на занятті:

Я:

  • Знаю
  • Вмію
  • Ціную знання
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Корекційно-розвиткові заняття для дітей з вадами слуху"»

Корекційно-розвиткове заняття в 6 класі

(Для дітей з вадами слуху)

Тема: Звук [н]. Фонетичний розбір слова. Слухове сприймання: «Розповідь про себе».

Мета: Автоматизувати звуковимову раніше вивчених звуків, зокрема звук [н]. Закріплювати вміння виконувати фонетичний розбір слів (малювання, яблуко). Закріпити вміння вести зв’язну розповідь про себе.

Хід заняття

Психологічний настрій.

  • Як справи? Як настрій? Ти готовий до заняття? Тобі потрібно говорити сьогодні виразно, правильно виконувати всі завдання.

  • Як думаєш, що ти будеш робити на занятті?

Я буду:

*говорити

*думати

*читати

*запам’ятовувати

*відповідати на запитання

Подивися на малюнок.

Склади 2 речення за малюнком.

Настала сніжна, холодна зима.

Діти зліпили снігову бабу.

Розбери речення. Постав питання до кожного слова.



Подивись на мене. Які слова я говорю?

(Учень зчитує з губ, називає вголос)



Подивись на таблички.

Які слова можна підібрати до них?

В якому з слів є буква Н?



Тепер закріпимо вимову цього звука (дзеркало, омовлення артикуляції). Вправа «Який це звук?»

Визнач місце звука [н] у словах (на початку, в середині, в кінці)



Молодець! Тепер трішки відпочинемо. Розкажи мені про себе шляхом пальчикової гімнастики.

Перші три речення говори повільно, другі два говори довго, наступні говори пошепки.

Зробимо фонетичний розбір слова:

А зараз виконай фонетичний розбір самостійно

Перевір себе і оціни.

Підсумок.

Що ми сьогодні робили? Оціни свою роботу на занятті:

Я:

  • Знаю

  • Вмію

  • Ціную знання




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Логопедия

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 6 класс

Скачать
"Корекційно-розвиткові заняття для дітей з вадами слуху"

Автор: Подолян Ирина Константиновна

Дата: 27.11.2015

Номер свидетельства: 259006


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства