kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Урок казахского языка :Хайуанаттар багында

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? та?ырыбы:  Хайуанаттар ба?ында. Емес болымсызды? шылауы.

Саба?ты? ма?саты: 1. Емес болымсызды? шылауы туралы білімдерін                   

                                      ?алыптастыру.

                                   2. М?тінді талдау ар?ылы сыни ойлау?а ?йрету.

                                   3. М?тінді пайдалана отырып ауызша с?йлеуді дамыту.

Табыс критерийлері: 1. Емес болымсызды? шылауы  туралы  біледі.

                                     2. Сыни ойлау?а ?йренеді.

                                     3. М?тінді ??гімелеуге да?дыланады. 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Урок казахского языка :Хайуанаттар багында »

Сынып: 3 В қазақ тілі пәні

Сабақтың тақырыбы: Хайуанаттар бағында. Емес болымсыздық шылауы.

Сабақтың мақсаты: 1. Емес болымсыздық шылауы туралы білімдерін

қалыптастыру.

2. Мәтінді талдау арқылы сыни ойлауға үйрету.

3. Мәтінді пайдалана отырып ауызша сөйлеуді дамыту.

Табыс критерийлері: 1. Емес болымсыздық шылауы туралы біледі.

2. Сыни ойлауға үйренеді.

3. Мәтінді әңгімелеуге дағдыланады.



Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Керекті жабдықтар

9.00-9.05

1. Сәлемдесу

2.Топқа бөлу: түрлі-түсті фигураларды алу арқылы

1.Сәлемдеседі

2.Түрлі-түсті фигураларды алып топтарға бөлініп отырады

Түрлі-түсті фигуралар

9.05-9.15

1. Өткен сабаққа байланысты сұрақ-жауап арқылы кері байланыс жүргізу

2. Үй тапсырмасын тексеру

3. Таныстырылымдағы жаңа сөздермен таныстыру

Берілген сұрақтарға топпен бірлесіп жауап береді

Таныстырылымдағы жаңа сөздерді дауыстап бірге оқиды, сөздік дәптерлеріне жазады


Power point


9.15-9.30

Сыни ойлау арналған сұрақтар топтамасы

Топтық жұмыс «Хайуанаттар бағында» эпизодтық жадысын дамыту

Мәтінмен жұмыс (аудару)

Сыни тұрғысынан ойлап, сұрақтарға жауап беру барысында сабақтың тақырыбын ашады

Топтық жұмыс жасайды: плакатқа сурет салады, мәтінді аударады, бір-бірін тексереді

Топ басшылары формативті бағалау жасайды.

Плакаттар

Маркерлер


Power point

Формативті бағалау (балдар)

9.30-9.40

Кітаппен жұмыс

2-тапсырманы топта талқылап, бір-бірін оқыту

Таныстырылымда дұрыс нұсқасын көрсету


3 деңгейлі оқушыларды қамту үшін кеспе қағаздарды тарату.

Оқушылар топта кітаппен жұмыс жұмыс барысында бір-бірін оқытады, ауызша қорғайды. Топтар бір-бірінң қателерін шығарып, өзара бағалау жүргізеді.

Оқушылар деңгейлеріне қарай тапсырманы орындап, ауызша қорғайды.

Топ басшылары формативті бағалау жасайды.

Кітап

Power point





Кеспе қағаздар




9.40-9.45

Кері байланыс: бүгінгі сабақты қалай түсіндім? (смайликтер көтеру)

бүгінгі сабақтан мен не үйрендім? (стикерлер тарату),

формативті бағалаудан жиынтық бағалау жасау.

Үйге тапсырма беру.

Смайликтерді көтереді, стикерге жазады, жинаған баллдарын санайды, жиынтық бағаларын анықтайды.

Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазады.

Смайликтер

Плакат,

стикерлер




Сабақ туралы ойым:

Бұл сабақта оқушылар жаңа сабақтың тақырыбын ашуда сұрақтарға жауап беру арқылы, емес болымсыздық туралы ойларын аша алды. Мәтінді талдауға, әңгімелеуге, еркін аударуға дағдылана алды.



Не сәтті өтті?

Ментальды карта жүргізген кезде оқушылар топта бірігіп жұмыс жасауы, бір-бірілерінің қателерін шығарып, өзара бағалауы сәтті болды деп есептеймін.


Не сәтсіз өтті?

Тақырыпты ашу мақсатында қойылған сұрақтарға оқушылар барлығына жауап бере алмады. Топтық жұмыстан кейін ойларын ашық жеткізе алмады.


Нені дамыта алар едің?

Бағалау кезеңінде әдісті жетілдіре түсу керек деп ойлаймын. Мысалы, топ бойынша көшбасшы өз тобындағы оқушылардың балын есептеп отыруға парақша беру керек. Сонда сабақ соңында оқушылардың суммативті баға жиынтығын есептеп, түсіру оңай, әрі уақытты үнемдеген болар едім.


Нені өзгертің келеді?












Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Литература

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 3 класс

Скачать
Урок казахского языка :Хайуанаттар багында

Автор: Култанова Жанна Сериковна

Дата: 05.03.2015

Номер свидетельства: 182491


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства