kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Та?ырыбы:ИКрылов. «Шегіртке мен ??мырс?а».

Нажмите, чтобы узнать подробности

О?ушылар ше?берге т?рып кім не ?нататынын айтты,мыс. Мен ?мірді ?натамын.

?ыз?ылт,сары, жасыл, ?о?ыр т?сті болып 4 топ?а б?лінді.

?йымдастыру

«Мен не ?натамын» психологиялы? тренинг ж?ргізу

Топ?а б?лу (А?аш  жапыра?тарымен)

Ынтыма?тасады

Ойларын ашы? айту?а,пікірлесуге ?йренеді

С?здік ?оры дамиды,есте са?тау ?абілеті ?алыптасады.

Та?ырыпта берілген  азат жолды ?айталап о?у.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Та?ырыбы:ИКрылов. «Шегіртке мен ??мырс?а».»

САБАҚ:

Тақырыбы:ИКрылов. «Шегіртке мен құмырсқа».




Текелі қаласы №5 орта мектеп

Күні : 07.10.15ж

Мұғалімнің есімі: Жанакулова Роза

СЫНЫП: 3 сынып

Қатысқандар саны: 24

Қатыспағандар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты

И.Крылов Шегіртке мен құмырсқа» мысалы туралы түсінігін қалыптастыру

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:тақырыпты біледі, өмірмен байланысты мысал келтіреді


Оқушылардың басым бөлігі:мысалды мәнерлеп оқиды, түсінгенін айтады, сұрақтарға жауап береді,әңгімелейді, сипаттайды.

Тілдік мақсат


Оқушылар:

  • Мысалды оқи отырып жұмыс жасай алады, материалдарды сабақта қалай қолдануды үйренеді.

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Жасай алады,талдайды,рөлдік ойынға қатысады

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: (сөздік қорын дамыту)

Талқылауға арналған тармақтар:сұрақтар,тапсырмалар


Сіз неліктен... екенін айта аласыз ба?

Неліктен шегіртке кұмырсқаға келді?

Жазылым бойынша ұсыныстар:

Жасыл түспен боялған сөздерді екіге бөлу

Алдыңғы оқу

Өлеңді жаттау

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелер жазыңыз)

Бағалау

Ресурстар

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының

іс-әрекеті



Сабақтың басталуы

2-минут






15-минут







Ұйымдастыру

«Мен не ұнатамын» психологиялық тренинг жүргізу




Топқа бөлу (Ағаш жапырақтарымен)








1тапсырма «рөлдік ойын» әдісі




2тапсырма сұрақ-жауап




3тапсырма постермен жұмыс


Постерге берілген тапсырмаларды орындайды


.Оқушылар шеңберге тұрып кім не ұнататынын айтты,мыс. Мен өмірді ұнатамын.

Қызғылт,сары, жасыл, қоңыр түсті болып 4 топқа бөлінді.







Ынтымақтасады

Ойларын ашық айтуға,пікірлесуге үйренеді




Сөздік қоры дамиды,есте сақтау қабілеті қалыптасады.




Тақырыпта берілген азат жолды қайталап оқу.

Ф.Б
























Бағдаршам арқылы бағалау

Әдебиеттік оқу 3сынып

Сабақтың ортасы

20-минут

4тапсырма

(Оқулықпен жұмыс)

Мысалды мәнерлеп оқу











Оқушылар берілген тапсырма бойынша оқулықтағы мысалды оқиды




.






смайликтер арқылы бағалайды





Сергіту сәті: Ұшты – ұшты ойынын ойнату


Сабақтың аяқталуы

5-минут

2-тапсырма

СәйкестендіруҚарлы кесек» ойыны.




Сабақты қортындылай келе сұрақ-жауап




Кері байланыс

2 минут


«үш жұлдыз, бір тілек»


Кейінгі тапсырмалар


Мысалды рөлмен оқу




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Литература

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 3 класс

Скачать
Та?ырыбы:ИКрылов. «Шегіртке мен ??мырс?а».

Автор: Жанакулова Роза Садыкановна

Дата: 25.01.2016

Номер свидетельства: 282594


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства