kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Кім ?жесін жа?сы к?реді?

Нажмите, чтобы узнать подробности

П?ні:?дебиет.

Саба?ты? та?ырыбы:?жесін ?айсысы жа?сы к?реді?

Саба?ты? ма?саты: м?тін мазм?нын т?сіну,??гімелеп айту шеберлігін,с?йлеу тілін,с?здік ?орларын байыту,теориялы? т?сініктемелер бойынша практикалы? ж?мыс жасау?а да?дыландыру

 Саба?ты? н?тижесі:шы?армашылы? м?мкіндіктері  шы?далады.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Кім ?жесін жа?сы к?реді?»

Пәні:әдебиет .

Сабақтың тақырыбы:Әжесін қайсысы жақсы көреді?

Сабақтың мақсаты: мәтін мазмұнын түсіну,әңгімелеп айту шеберлігін,сөйлеу тілін,сөздік қорларын байыту,теориялық түсініктемелер бойынша практикалық жұмыс жасауға дағдыландыру

Сабақтың нәтижесі:шығармашылық мүмкіндіктері шыңдалады.

уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

ресурстар


1.Кіріспе

1.Топтастыру

Талпынып жақсы болуға,

Күндей сәуле шашатын.

Білім іздеп,өнер тап,

Түнді күндей ашатын.

«Отбасындағы мүшелерге» байланысты топқа бөлу.




Оқулық,маркер,суреттер,бор,плакат,әңгімелер кестесі


2.Қызығушылығын ояту

-Кез-келген әңгімеде,мәтінде не болады?

-Оқиға,адамдар,оқиғаның басы,аяғы болады.

-Бадалар,мәтіндегі адамды бір сөзбен кейіпкер дейміз.

-Алдыңдыңғы оқылған мәтіндегі кейікерлерді атай аламыз ба?

Үй тапсырмасымен байланыстыру.




3.Мағынаны тану

-Олай болсва « Әжесін қайсысы жақсы көреді?» деген мәтінді түсініп оқып,мазмұны бойынша талдауға дайындаламыз.

«Әңгімелер кестесі» бойынша жұмыс


« Әжесін қайсысы жақсы көреді?»

« Ағаш тостақ»

Авторлары



Кейіпкерлері



Жағымды



Жағымсыз




-Қай кейіпкер жақсы жағына өзгерді?

-Мәтіндерге ортақ болған мәселе не?

-Мәтінді оқығаннан қандай қорытынды ой шығардың?















Ата-аналарын,құрметтеу,сыйлау керектігін айтады.

Кітап,дәптер,магнитофон


Сергіту сәті

Талпын жақсы болуға,

Күндей сәуле шашатын.

Білім іздеп,өнер тап,

Түнді күндей ашатын.

Оқушылар қимылмен көрсетеді



Оқулықпен жұмыс

Мәтінді түсініп оқиды

Оқушылар өз ойларын ортаға салады.



Топпен жұмыс:1-топ— Дәрігердің сөзі 2-топ— Күтпеген оқиға

3- топ---Болат сияқты әрекет жасай алар ма едің? анаға көмек

Бірлесе отырып орындайды

Тақта,бор,постер


Жұптық жұмыс

Бүгіннен менің түйгенім

Эссе жазу



Қорытынды

1.Бүгінгі сабақтан не түйдіңдер? Сабақ несімен ұнады?

Жауаптарын тақтаға стикерге жазып іледі







Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Литература

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 2 класс

Скачать
Кім ?жесін жа?сы к?реді?

Автор: Алшынбаева Рахима Бегмановна

Дата: 25.01.2016

Номер свидетельства: 282914


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства