| Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Парасат пайымы | Мектеп: Ұзынкөл ЖОББМ |
| Күні: 7.02.20 | Мұғалімнің аты-жөні: Р.Т.Батырова |
| Сынып: 10 а | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: |
| Сабақ тақырыбы | Талап Сұлтанбеков «Көшпелі алтын» ғылыми-фантастикалық әңгіме |
| Осысабақтақолжеткізілетіноқумақсаттары (оқубағдарламасынасілтеме) | 10.1.4.1 көркем шығармалардан алған үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолдану; 10.2.2.1 автор бейнесінің шығармадағы белгілі бір оқиғадағы көрінісін анықтау |
| Сабақ мақсаттары | -көркем шығармалардан алған үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолданады, автор бейнесінің шығармадағы белгілі бір оқиғадағы көрінісін анықтайды |
| Бағалау критерийлері | |
| Құндылықтарды дарыту | Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілік, еңбек және шығармашылық |
| Пәнаралық байланыстар | Тарих |
| Бастапқы білім | Талап Сұлтанбеков «Көшпелі алтын» ғылыми-фантастикалық әңгіме |
| Сабақ барысы |
| Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар |
| Сабақтың басы 2 минут | Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу; Оқушылардың назарын сабаққа аударту; Сабақ тақырыбы, ОМ, сабақ мақсаты, бағалау критерийлері таныстырылады. | |
| Сабақтың ортасы 5 минут | 1-тапсырма.«Джигсо» әдісі бойынша мәтінді талдау.Автор-Оқырман - Кейіпкер | Білемін | Білуім керек | Үйрендім | | | | | 2-тапсырма. «РАФТ» әдісі. Кейіпкер профессор Созақовқа немесе журналист Жоңғаровқа хат жазыңыз. Хат соңында кейіпкерге ұсыныс жазыңыз ҚБ: Бір сұрақ ,бір тілек Өзара бағалау: «Мадақтау сэндвичі» әдісі арқылы оқушылар бір-бірін ауызша бағалайды. Позитивті комментарий; Сындарлы сын; Келешекке ұсыныс. Мұғалімнің бағалауы: Мұғалім оқушыларды дескрипторлар бойынша бағалайды, сәтті шыққан тұстары және дамытатын тұстары бойынша кері байланыс береді. | |
| Сабақтың соңы 3минут | Р ефлексия «Мен түйген ой» | |
| Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
| | | |
| Сабақбойыншарефлексия | Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз. |
| |
| Жалпыбаға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |