kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Ашы? саба? ?асиетті ??ран К?рім

Нажмите, чтобы узнать подробности

 

О?ушылар?а дін туралы  т?сінік беру, оны? т?лімдік, т?рбиелік м?нін ??ындыру, топты?  ж?мыс ар?ылы бір-бірін сыйлау?а,ты?дау?а т?рбиелеу

??ран К?рім туралы т?сінік алады, т?рбиелік м?нін ??ынып, м?сылманны? бес парызымен танысады.

Аралас саба?

АКТ, ба?алау, СТО, «Ысты? орынды?», «??гіме ??растыру» ?дістері, диалогтік о?ыту

5-сыныпты?  ?аза? ?дебиеті о?улы?ы, слайдтар, ба?алау?а ?олданатын заттар, стикер, кері байланыс пара?ы,  интерактивті та?та, А4 ?а?азы

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Ашы? саба? ?асиетті ??ран К?рім »



Сынып

5-сынып


пәні

Әдебиет


Мерзімі

3.12.2014 жыл


Тақырыбы

Қасиетті Құран Кәрім жайында

Мақсаты


Оқушыларға дін туралы түсінік беру, оның тәлімдік, тәрбиелік мәнін ұғындыру, топтық жұмыс арқылы бір-бірін сыйлауға,тыңдауға тәрбиелеу

Күтілетін нәтиже

Құран Кәрім туралы түсінік алады, тәрбиелік мәнін ұғынып, мұсылманның бес парызымен танысады.

Сабақ түрі

Аралас сабақ

Оқыту әдістері

АКТ, бағалау, СТО, «Ыстық орындық», «Әңгіме құрастыру» әдістері, диалогтік оқыту

Қажетті құралдар

5-сыныптың қазақ әдебиеті оқулығы, слайдтар, бағалауға қолданатын заттар, стикер, кері байланыс парағы, интерактивті тақта, А4 қағазы

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

уақыты

бағалау

Ұйымдастыру кезеңі

Психологиялық кезең






Сәлемдесу, реттік сандары бойынша 3 топқа бөледі

Слайд арқылы смайликтердің 3 күйін көрсетеді



Сәлемдеседі, 3 топқа бөлінеді


Өзінің сол кездегі жағдайына сай смайлик таңдап, қолымен көрсетеді

1-көңіл-күйім жақсы

2-көңіл-күйім орташа

3-қобалжып отырмын





2


1











Білу

«Ыстық орындық» әдісі арқылы

үй тапсырмасын сұраймын


түрткі сұрақтан кейін сынақтан өткізу, басқаға бағыттау сұрақтарын қояды


Доп лақтыру арқылы бір-біріне өткен сабақтар бойынша ашық, жабық сұрақтар қояды, тақтадағы оқушы сұрақтарға жауап береді

Түрткі сұрақтар қояды


12







смайлик беріледі

Түсіну және қолдану

«Фатиха» сүресін тыңдату


СТО



«Әңгіме құрастыру» оқыта үйрету ойыны арқылы жаңа сабақты түсіндіру, әр топтың адам санына байланысты сұрақтар тарату



Сүре арқылы сабақтың тақырыбын ашу


Әр топ мүшелері өздеріне берілген жаңа сабақтың сұрақтарына дайындалып жауап береді, тек жауабын айтады

1


1



18







Купюр арқылы бір-бірін бағалау

5000-жауабы толық (өте жақсы)

2000 -толықтыруды қажет етеді (жақсы)

1000- жауабына толық қанағаттанбаймын (орта)


Сергіту сәті

музыка қою арқылы сергіту сәтін ұйымдастыру

Музыкаға ілесе отырып би билейді

1


Талдау және жинақтау

Топтың сұрақтарын алмастыра отырып басқа топқа қою арқылы оқушылардың бір-бірін тыңдап түсінгендерін байқайды

Слайдтарды көрсету арқылы сабақты қорытады

Қойылған сұрақтарға жауап береді

5







смайлик

Бағалау


Үйге тапсырма

Бағалау қорытындысын шығарады

Қосымша діни әңгімелер оқып келу (Мұсылманның бес парызы,


2

суммативті

Рефлексия

Стикер таратады

Стикерге жазады(не ұнады, не ұнамады?)

2

Формативті, Кері байланыс














Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Литература

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 5 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
Ашы? саба? ?асиетті ??ран К?рім

Автор: Алиханова Айг?л Ибадулла?ызы

Дата: 06.12.2014

Номер свидетельства: 139944


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства