kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

?дебиет п?нінен "Т?ркістан" М.Айтхожина саба? жоспары

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? та?ырыбы: Т?ркістан. М. Айтхожина

Саба?ты? ма?саты:  ?ле?ді м?нерлеп о?у.  К?ркем тілде с?йлеуге т?селдіру.  О?ушылар?а ?лкенді ??рметтеуге, ата жолын ?уу?а, м?ра т?ту?а, ?лтты? т?рбие беру.

К?рнекілігі: а?ын портреті,та?та, маркер, плакат, «Т?ркістан келбеті» суреті, бор.

?дісі:   Пайымдау, т?сіндіру, топтастыру.

Т?рі: Жа?а саба?

П?наралы? байланысы:  ?зін-?зі тану

Жоспары:1.?йымдастыру кезе?і.

2.?й ж?мысын с?рау.

3.?ызы?ушылы?ын ояту.

     4.Ма?ынаны тану.

     5.Ойтал?ау.

6.?йге тапсырма.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«?дебиет п?нінен "Т?ркістан" М.Айтхожина саба? жоспары »

Сабақтың тақырыбы: Түркістан. М. Айтхожина

Сабақтың мақсаты: Өлеңді мәнерлеп оқу. Көркем тілде сөйлеуге төселдіру. Оқушыларға үлкенді құрметтеуге, ата жолын қууға, мұра тұтуға, ұлттық тәрбие беру.

Көрнекілігі: ақын портреті,тақта, маркер, плакат, «Түркістан келбеті» суреті, бор.

Әдісі: Пайымдау, түсіндіру, топтастыру.

Түрі: Жаңа сабақ

Пәнаралық байланысы: Өзін-өзі тану

Жоспары:1.Ұйымдастыру кезеңі.

2.Үй жұмысын сұрау.

3.Қызығушылығын ояту.

4.Мағынаны тану.

5.Ойталғау.

6.Үйге тапсырма.

Сабақ барысы.1.Сабаққа дайындалу. Оқушылардың көңілін аудару.

2.Үй жұмысын тексеру, бағалау.

3.Қызығушылығын ояту.

Қызығушылығын ояту.

Қуан, шаттан, алақай, Қуанатын күн бүгін! Қайырлы таң, қайырлы күн! Күліп шықты бүгін күн!

Жаңа сабақ. Автор туралы мәлімет беру.

а) Өлеңді мәнерлеп оқу. Жеке, жұпта, топта талдау.

ә) Сөздік жұмысы.

б) Сұрақ-жауап алу .

1. Өлең сөздеріне мән беріп оқу.

Топқа бөлу.

  1. топ. , «Түркістан келбеті» суреті, суреттеу.

  2. топ. Басқа қалалармен салыстыруы.

3- топ. «Еліміздегі мұражайлар» топтастыру.

Топтардың пікірін тыңдау.

а) Сөздік жұмысын жүргізу

ә) Өлеңнің соңындағы сұраққа жауап

б) Сұрақ-жауап алу арқылы бекіту, қортындылау.

Сергіту сәті: “Қаңқалармен билеу” әуенге билейді

5.Ойталғау.

«Ұтымды жауап» ойыны:

С - М - Й - Г - І - Ө - Ә - Е - 3 –

Әр әріптің қатарына сол әріптен басталатын сөз жазу арқылы өткен тақырыпқа байланыстыра, мағынасын ашатындай сөйлем құрастыру.

Оқушылар жұмысын тыңдап, қорытынды жасау.

5. Үйге тапсырма беру, түсіндіру. 90- бет Өлеңді мәнерлеп оқу ..






Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Классному руководителю

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 5 класс

Скачать
?дебиет п?нінен "Т?ркістан" М.Айтхожина саба? жоспары

Автор: Шарипова Гульмира Аширбековна

Дата: 12.01.2015

Номер свидетельства: 153497


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства