kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

К?згі б?та?

Нажмите, чтобы узнать подробности

К?рделі емес ?ойылым суретін зат?а ?арап, графикалы? материалдармен салыстыру. Зат?а ?арап сурет салу  да?дыларын ?алыптастыру. Графикалы? натураны ?абылдау ж?не объект пропорциясын к?рсету да?дылары мен білімдерін  дамыту. Балаларды? таби?ат?а деген с?йіспеншілігі мен ?ам?орлы?ын ?алыптастыру.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«К?згі б?та?»

Пән: бейнелеу өнері 2-сынып

4-сабақ

Сабақтың тақырыбы: Күзгі бұтақ

Сабақтың мақсаты: күрделі емес қойылым суретін затқа қарап, графикалық материалдармен салыстыру.

Жоспарланатын нәтиже:

Пәндік: затқа қарап сурет салу дағдыларын қалыптастыру;

Жүйелі-қызметтік: графикалық натураны қабылдау және объект пропорциясын көрсету дағдылары мен білімдерін дамыту.

Тұлғалық: балалардың табиғатқа деген сүйіспеншілігі мен қамқорлығын қалыптастыру.

Сабаққа арналған материалдар мен жабдықтар:

Мұғалім үшін: графикалық натюрморттардың көшірмесі, күзгі тұтақ

Оқушылар үшін: жұмыс дәптерлері, жай қарындаш, өшіргіш, қара гельді қалам.

Пәнаралық байланыс: дүниетану, әдебиеттік оқу

Сабақтың барысы:

Ұйымдастыру кезеңі.

Өткенді пысықтау.

Жаңа сабақ.

Оқушылармен бірге қойылым натюрмортын қарап шығу.

  • Балалар, біз затқа қарап сурет саламыз. Ол не деген сөз? Бұның алдындағы сабақтарда өзіміздің есіміздегі және қиялымыздағыны елестете отырып, сурет салдық.

Кескіндемеші-суретшілердің К.Бейсембинованың жұмыстарын қарастыру.

  • Жапырақтары бар күзгі бұтақты заттай қалпында, яғни бұтақшаны жан-жақты қарап, сол қалпында салуға тырысамыз. Зер салып қараңдар. Бұтақшалар иілімі қандай?

  • Жапырақтардың пішіндері қандай?

1-кезең. Бұтақтың суретте қанша орын алатынын, суреттің тігінен немесе көлденеңінен тұрғаны дұрыстығын анықтау.

2-кезең. Бұтақшалардың қозғалысын және жапырақтардың пішінін жеңіл-желпі белгілеп қою.

3-кезең. Зат пен суреттің ұқсастығын беруге тырыса отырып, бұтақшаларды, жапырақшаларды толық, анығырақ етіп салу.

Көрме ұйымдастыру.

  • Қай жұмыс әдемі, дұрыс орындалған?

  • Өздеріңнің жұмыстарың жайлы туралы не айтасыңдар?

Рефлексия.

  • Графика дегеніміз не екен?

  • Жұмыстың қандай әдістері ұнады?

Бағалау.





Получите в подарок сайт учителя

Предмет: ИЗО

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 2 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
К?згі б?та?

Автор: Мусапирова Шуга Жаксылыковна

Дата: 03.03.2016

Номер свидетельства: 301750


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства