Саба?ты? та?ырыбы: ??сас ж?не ?р т?рлі нысандар.
Нысанмен ж?мыс жасау (практикалы? ж?мыс)
Саба?ты? ма?саты:
Білімділік:
- «??сас ж?не ?р т?рлі нысандар» туралы ??ымды ?алыптастыру;
- «Нысанны?» белгілері ж?не олармен ж?мыс жасау ?рекеттерін ?айталау;
Дамытушылы?:
- Есте са?тау,ойлау ?абілеті мен танымды? ?ызы?ушылы?ын дамыту;
Т?рбиелік:
- О?ушыларды ??ыптылы??а, шапша?ды??а т?рбиелеу;
Саба?ты? типі: Практикалы? саба?
Саба?ты? т?рі: Саяхат саба?
Саба?ты? к?рнекілігі: компьютер, слайд, таратпа ?а?аздар
Просмотр содержимого документа
«??сас ж?не ?р т?рлі нысандар. »
«Даму мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған № 1 арнайы (түзету) мектеп интернаты» коммуналдық мекемесі
АШЫҚ САБАҚ
Тақырыбы:
«Ұқсас және әр түрлі нысандар».
4 «а» сынып
Информатика мұғалімі: Димбаева Ж.Қ.
Пәні: Информатика
Күні: 24.01.2015
Сыныбы: 4 «А»
Сабақтың тақырыбы: Ұқсас және әр түрлі нысандар.
Нысанмен жұмыс жасау (практикалық жұмыс)
Сабақтың мақсаты:
Білімділік:
Дамытушылық:
Тәрбиелік:
Сабақтың типі: Практикалық сабақ
Сабақтың түрі: Саяхат сабақ
Сабақтың көрнекілігі: компьютер, слайд, таратпа қағаздар
Сабақтың барысы:
І.Ұйымдастыру кезеңі:
а) Амандасу;
ә) Оқушыларды түгелдеу;
б) Психологиялық тренинг;
- Көңіл күйлерің қалай?
- Керемет! (Қолдарын көтереді)
- Сабаққа дайындықтарың қалай?
- Тамаша (Алақандарын соғады)
- Ынталарың ше?
- Ғажап! (Қолдарын көтереді)
- Ендеше сабағымызды бастайық!
- О-О-О ! (Бас бармақтарын көрсетеді)
Бүгінгі сабағымыз ерекшке, өйткені саяхатқа шығамыз. «Нысан» жағалауына, айлақтардағы тапсырмаларды орындау арқылы жетуіміз керек.
Ұранымыз: Мақсатымыз – білім алу, Міндетіміз – еңбектену
II. «Кім жүйрік?» атты тренинг. Есте сақтау қабілеттерін байқау
мақсатында тақтаға төмендегідей 10 сөз жазылады. Бір минуттан кейін есте неше сөз қалғанын дәптерге жазу тапсырылады.
Ақпарат, Файл, Нысан, Монитор, Пернетақта, Принтер, Тышқан, Диск, Сканер, Жүйелік блок.
III. «Сиқырлы балықтар» әлемі.
1)
2)
3)
IV. Демалыс сәті
V. «Шығармашылық» айлағы.
VI. «Нысан» жағалауы.
VII. Сабақты қорытындылау.
VIII. Үйге тапсырма беру:
Нысан тарауын қайталау.
IX. Оқушыларды бағалау