Қысқа мерзімді жоспарлау №30
Пән: Информатика
Сынып
11Б
11В
11Г
11Д
11ж
Күні
25.04
22.04
25.05
27.04
21.04
26.04
21.04
26.04
24.04
Сабақтың тақырыбы: Сурет картасын қолдану сілтемелері
Стильдердің каскадты кестелері
Сабақтың мақсаты: Сурет картасын қолдану сілтемелері құруға қа-жеттікейбір мүмкіндіктерімен таныстыру.
Оқушылар үйренуі тиіс: Сурет картасын қолдануды білуді
ОТК: Дербес компьютер
Әдістемелік қамтамасыз етілуі:Тақта, оқулық, кеспе қағаздар, үлестірмелер, бағалау топтамалары.
Пәнаралық байланыс: Алгебра, геометрия, ағылшын-тілі, физика
Қолданылатын әдебиеттер: Информатика 2015 Е. Вьюшкова, Н. Параскун, Б. Әбенов
Сабақтың құрылымы мен мазмұны
Сабақ кезеңдері (Уақыт)
Мұғалім не істейді
Оқушылар не істейді
Ресурстар
- Ұйымдастыру кезеңі.) 2(мин)
Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу.
Оқушылардың зейінін сабаққа аудару.
Ұландарды үш топқа бөлу
Взвод командирінің орынбасары баяндайды;
Оқушылар сәлемдеседі. Топқабөлініп отырады
Сынып журналы, тәртіп дәптері.
Білімді өзектендіру
8(мин)
Ұландар кеспе қағаздар көмегімен тақтада сайт жасайды.
Кеспе қағаз жабыстырған ұланға ұпай беріліп отырыды
Кеспе қағаздар
Жаңа тақырыпты баяндау
10(мин)
Консультация береді, бағыт-бағдар сілтейді, ынталан-дырады, мақтайды.
Тектер көмегімен
Компьютерде берілген тапсырманы орындау
Компьютер
Жаңа тақырыпты бекіту20(мин)
Тәжірибелік жұмыс
Оқушыларға параграф мәтініндегі тәжірибелік тапсырманы орындауға мүмкіндік беріңіз.
Оқушылар компьютерде тәжірибелік жұмыс орындайды.
Компьютер
Сабакты қорытындылау 3(мин)
Қатемен жұмыс жасау: Практикалық жұмыстардың орындалуын тексеріп, жол қойылған қателіктерге нұсқау беру. Сабакты қорытындылау
Оқушылар бірбіріне көмектесіп, қателерін түзетеді.
Компьютер
Оқушыларды бағалау Үйге тапсырма беру 2(мин)
«Информатика»2014. Б.Қ. Сапарғалиева, Н.Е. Масалиева, Г.А. Тезекбаева
361-364бет бет.
Алған бағаларын күнделікке қойдырады.
Күнделікке жазу
Сынып журналы, күнделік
Сабақтан кейін ойланатын сұрақтар:
Не сәтті болды?
Не сәтсіз болды?
Нені жақсартуға болады?
Мен өз дағдымда нені дамыта алдым?
Нені өзгеруге болады?