Розробка уроку-подорожі з інформатики по видатним місцям Криму у 10 класі з використання інновацій: спільна робота на хмарному сервісі, підведення підсумків за допомогою форм Google, використання графічного планшета для оцінювання роботи учнів на уроці.
Інтеграція в Історію України відбувається через віртуальне відвідування найцікавіших куточків Криму:
Бахчисарай. Ханський палац
Алупка. Воронцовський палац
Новий світ. Голіцинська тропа
Алупка. Гора Ай-Петрі
Ялта. Лівадійський палац
Ялта. Нікітський ботанічний сад
Судак. Судакська фортеця
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Робота з комп’ютерною публікацією »
Тема: Робота з комп’ютерною публікацією. Практична робота №7 "Створення інформаційного бюлетеня чи буклета»
Мета:
формувати вміння:
Створювати та зберігати публікації;
Здійснювати пошук інформації, її аналіз та оцінювання;
Використовувати набуті знання
розвивати:
Аналітичне мислення;
Вміння робити самооцінку;
Творчі здібності;
Естетичний смак
виховувати:
уважність;
дисциплінованість;
взаємоповагу
Тип уроку: комбінований
Форма уроку: урок-подорож
Обладнання: ПК, підключені до мережі Інтернет, картки з практичним завдання та оцінюванням
Хід уроку
І. Організаційний момент 2 хв
Повідомлення теми, мети та очікуваних результатів
ІІ. Перевірка домашнього завдання 3 хв
Робота у групах:
Завдання 1. «Доповни Робота з документом «Об'єкти Publisher» на Диск Google.
Учні (6) отримують кожен свій об’єкт, у вигляді малюнка, та характеризують його за посиланням: http://bit.ly/19unRjj усі інші контролюють відповіді учнів на дошці (у разі відсутності Інтернет - збирають «Інформаційне лото» )
№
Назва
1
Об’єкт “Текстове поле”
Вставка, форматування та видалення тексту у публікації
2
Об’єкт “Таблиця”
Оформлення та форматування таблиць у публікації
3
Об’єкт “Автофігури”
Вставка афто фігур та робота з ними у публікації
4
Об’єкт “Фігурний текст”
Вставка фігурного тексту «WordArt» та робота ним у публікації
5
Об’єкт “Малюнки”
Вставка малюнків; групування, розгрупування малюнків у публікації
Пропоную Вам вирушити в подорож та віртуально відвідати найцікавіші куточки Криму:
Бахчисарай. Ханський палац
Алупка. Воронцовський палац
Новий світ. Голіцинська тропа
Алупка. Гора Ай-Петрі
Ялта. Лівадійський палац
Ялта. Нікітський ботанічний сад
Судак. Судакська фортеця
Практична робота № 7
"Створення інформаційного бюлетеня чи буклета».
Інструктаж з ТБ
Мета: сформувати навички створення, збереження, відкриття публікацій
Завдання: за допомогою програми, матеріалів з папки «Урок.10 клас» або Інтернету створіть рекламний бюлетень або буклет однієї з пам’яток Криму. Н а створення публікації відводиться 15-20 хв.
Виконання комплексу вправ для зняття зорової втоми
(Варіант 2 с.186)
Презентація буклетів – 10 хв
Починаємо віртуальну подорож до Криму та відвідуємо цікаві пам’ятки.
Зупинка 1 - Бахчисарай. Ханський палац
Зупинка 2 - Алупка. Воронцовський палац
Зупинка 3 - Новий світ. Голіцинська тропа
Зупинка 4 - Алупка. Гора Ай-Петрі
Зупинка 5 - Ялта. Лівадійський палац
Зупинка 6 - Ялта. Нікітський ботанічний сад
Зупинка 7 - Судак. Судакська фортеця
V. Контроль і самоконтроль знань, умінь і навичок
Самооцінювання робіт за наведеними вимогами:
Картка оцінювання практичної роботи учня
_________________________ уч_____ 10 класу
№
Критерії оцінювання
К-ть балів
К-ть набраних балів
Зауваження
1.
Наявність назви буклета
2 б
2.
Зміст буклета
2 б
3
Яскраве фонове оформлення
2 б
4
Короткий виклад основного тексту
2 б
5
Доцільність застосування малюнків
2 б
6
Відповідність змістовної частини буклета обраній темі
2 б
оцінка
скоригована оцінка
VI. Підбиття підсумків уроку
Оцінювання учнів (корекція та коментування)
Рефлексія за посиланням / https://docs.google.com/forms/d/1o79XzOaDCcJvxzW50ySX2xgTAVQAu7yKJpU-SjSvakY/viewform
VII. Домашнє завдання
Проаналізувати матеріал на с.176-182
Відповісти на питання на с. 182-183
Виконати завдання 4 на с.183
Переглянути створені на уроці буклети та бюлетені за посиланням: http://goo.gl/Bh6v2r
Картка оцінювання практичної роботи учня
_________________________ уч_____ 10 класу
№
Критерії оцінювання
К-ть балів
К-ть набраних балів
Зауваження
1.
Наявність назви буклета
2 б
2.
Зміст буклета
2 б
3
Яскраве фонове оформлення
2 б
4
Короткий виклад основного тексту
2 б
5
Доцільність застосування малюнків
2 б
6
Відповідність змістовної частини буклета обраній темі
2 б
оцінка
скоригована оцінка
Картка оцінювання практичної роботи учня
_________________________ уч_____ 10 класу
№
Критерії оцінювання
К-ть балів
К-ть набраних балів
Зауваження
1.
Наявність назви буклета
2 б
2.
Зміст буклета
2 б
3
Яскраве фонове оформлення
2 б
4
Короткий виклад основного тексту
2 б
5
Доцільність застосування малюнків
2 б
6
Відповідність змістовної частини буклета обраній темі
2 б
оцінка
скоригована оцінка
Картка оцінювання практичної роботи учня
_________________________ уч_____ 10 класу
№
Критерії оцінювання
К-ть балів
К-ть набраних балів
Зауваження
1.
Наявність назви буклета
2 б
2.
Зміст буклета
2 б
3
Яскраве фонове оформлення
2 б
4
Короткий виклад основного тексту
2 б
5
Доцільність застосування малюнків
2 б
6
Відповідність змістовної частини буклета обраній темі
2 б
оцінка
скоригована оцінка
Структура уроку
№
Етапи уроку
Час, хв
Види та форми навчальної діяльності
2
Організаційний момент
2
3
Перевірка домашнього завдання
3
Робота з документом «Об'єкти Publisher» на Диск Google
3
Актуалізація опорних знань
3
Практичне завдання. по
вставці об’єктів Publisher
Взаємоперевірка
Інформаційний диктант
27
Оволодіння навичками у стандартних умовах
27
15+10+2
Промова вчителя. Практична робота
3
Контроль і самоконтроль знань, умінь і навичок
4
Самооцінювання робіт
5
Підбиття підсумків уроку
5
Корекція. Опитування
2
Домашнє завдання
1
Вправа «Інформаційне лото»
Об’єкт “Текстове поле”
Вставка, форматування та видалення тексту у публікації
Об’єкт “Текстове поле”
Вставка, форматування та видалення тексту у публікації
Об’єкт “Таблиця”
Оформлення та форматування таблиць у публікації
Об’єкт “Таблиця”
Оформлення та форматування таблиць у публікації
Об’єкт “Автофігури”
Вставка афто фігур та робота з ними у публікації
Об’єкт “Автофігури”
Вставка афто фігур та робота з ними у публікації
Об’єкт “Фігурний текст”
Вставка фігурного тексту «WordArt» та робота ним у публікації
Об’єкт “Фігурний текст”
Вставка фігурного тексту «WordArt» та робота ним у публікації
Об’єкт “Малюнки
Вставка малюнків; групування, розгрупування малюнків у публікації
Об’єкт “Малюнки”
Вставка малюнків; групування, розгрупування малюнків у публікації