kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Конспект урок на тему "Формулаларды енгізу".

Нажмите, чтобы узнать подробности

Күні:03.03.2018ж

Сынып: 8А,8Б

Мектеп: «А.Қарсақбаев атындағы орта мектебі» КММ

Мұғалімнің аты-жөні: Авдарсоль А.

Сабақ тақырыбы

Формулаларды енгізу.

Сабақ мақсаттары

Excel бағдарламасында формулалармен жұмыс істейді, математикалық есептеулерді орындайды.

Жетістік критерийлері

Excel бағдарламасында формулалармен жұмыс істей алады, математикалық есептеулерді орындай алады.

Тілдік  мақсаттар

 

Пәндік лексика және терминалогия: Кесте, жол, баған, ұяшық

Диалог құруға/жазылымға қажетті сөздер

Сілтеме-бұл басқа ұяшыққа үндеу.

Ойлау дағдылары

түсіну, қолдану

Құндылықтарды    дарыту

Оқушыларды ұқыптылыққа,жұппен жұмыс жасаған кезде ұйымшылдыққа және бір-бірінің пікірін сыйлауға тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Математика, ағылшын тілі

Бастапқы білім

Кесте сызу біледі.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспар ланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сабақтың ортасы

 

 

 

Ұйымдастыру кезеңі.

Психологиялық ахуал орнату.

Психологиялық дайындық.

Мейірімді жүрекпен(жүректерін ұстайды)

Ақ пейілді тілекпен(қолдарын көкке көтереді)

Амандасып алайық(бір-бірінің қолдарын ұстайды)

Бір жадырап қалайық( бір-біріне қарап күлімдейді)

Еңбек етіп ерінбей,

Жақсы баға алайық!( бас бармақтарын көрсетеді)

Сабаққа көңілді,жағымды әсермен кіріседі.

Сабақтың мақсаты,критерийлері айтылады.

1-тапсырма

Автоқосынды көмегімен бос ұяшықтарға    көлденеңнен қосындыларын есептеу керек.

28

26

41

36

35

13

45

56

75

12

89

64

Дескриптор:

  • Жаңа кесте құрады.
  •  Бос ұяшыққа сан енгізеді
  • Автоқосынды көмегімен есептейді

2-тапсырма

V=S/t формуласы бойынша жылдамдықты есепте.

S

120

590

78

1268

         

t

2

6

0,7

28

         

V

         

Дескриптор:

формула бойынша жылдамдықты есептейді

 

 

 

 

Е.А.Вьюшкова,

Н.В.Параскун, Б.Қ.Әбенов

Жалпы білім беретін мектептің 8-сыныбына арналған оқулық

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сабақтың соңы        

Кері байланыс

«3-2-1» әдісі бойынша төмендегі сөйлемнің бірін таңдап, сөйлемді толықтыр.

3

Мен бүгін үйренген 3-нәрсе.

2

Мен қызықты деп тапқан 2-нәрсе.

1

Мен үшін күрделі 1-сұрақ.

Үйге тапсырма  §25 оқып келу

 

Саралау –  Сіз  қандай  тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау – сіз оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
 

Сабақтың мақсатына қарай  тапсырма беремін. Мектепке қажетті заттар бойынша кесте толтыр

Мадақтау

Оқушыларға компьютер алдында отыру кезінде және онымен жұмыс жасауда қауіпсіздік ережелерін сақтау

Сабақ бойынша рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба?Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткіздіме?

Жеткізбесе, неліктен ?

Сабақта саралау дұрыс жүргізілдіме?

Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталдыма?Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды,неліктен?

 

Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы  да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақты  жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы  да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім,келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет

Тексерілді........

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Конспект урок на тему "Формулаларды енгізу".»

Күні:03.03.2018ж

Сынып: 8А,8Б

Мектеп: «А.Қарсақбаев атындағы орта мектебі» КММ

Мұғалімнің аты-жөні: Авдарсоль А.

Сабақ тақырыбы

Формулаларды енгізу.

Сабақ мақсаттары

Excel бағдарламасында формулалармен жұмыс істейді, математикалық есептеулерді орындайды.

Жетістік критерийлері

Excel бағдарламасында формулалармен жұмыс істей алады, математикалық есептеулерді орындай алады.

Тілдік мақсаттар



Пәндік лексика және терминалогия: Кесте, жол, баған, ұяшық

Диалог құруға/жазылымға қажетті сөздер

Сілтеме-бұл басқа ұяшыққа үндеу.

Ойлау дағдылары

түсіну, қолдану

Құндылықтарды дарыту

Оқушыларды ұқыптылыққа,жұппен жұмыс жасаған кезде ұйымшылдыққа және бір-бірінің пікірін сыйлауға тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Математика, ағылшын тілі

Бастапқы білім

Кесте сызу біледі.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспар ланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы





































Сабақтың ортасы









Ұйымдастыру кезеңі.

Психологиялық ахуал орнату.

Психологиялық дайындық.

Мейірімді жүрекпен(жүректерін ұстайды)

Ақ пейілді тілекпен(қолдарын көкке көтереді)

Амандасып алайық(бір-бірінің қолдарын ұстайды)

Бір жадырап қалайық( бір-біріне қарап күлімдейді)

Еңбек етіп ерінбей,

Жақсы баға алайық!( бас бармақтарын көрсетеді)

Сабаққа көңілді,жағымды әсермен кіріседі.

Сабақтың мақсаты,критерийлері айтылады.

1-тапсырма

Автоқосынды көмегімен бос ұяшықтарға көлденеңнен қосындыларын есептеу керек.

28

26

41

 

36

35

13

 

45

56

75

 

12

89

64

 



Дескриптор:

  • Жаңа кесте құрады.

  • Бос ұяшыққа сан енгізеді

  • Автоқосынды көмегімен есептейді

2-тапсырма

V=S/t формуласы бойынша жылдамдықты есепте.

S

120

590

78

1268






t

2

6

0,7

28






V

 

 

 

 








Дескриптор:

формула бойынша жылдамдықты есептейді









Е.А.Вьюшкова,

Н.В.Параскун, Б.Қ.Әбенов

Жалпы білім беретін мектептің 8-сыныбына арналған оқулық

























Сабақтың соңы

Кері байланыс

«3-2-1» әдісі бойынша төмендегі сөйлемнің бірін таңдап, сөйлемді толықтыр.

3

Мен бүгін үйренген 3-нәрсе...

2

Мен қызықты деп тапқан 2-нәрсе...

1

Мен үшін күрделі 1-сұрақ...

Үйге тапсырма §25 оқып келу



Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау – сіз оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?


Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

Сабақтың мақсатына қарай тапсырма беремін. Мектепке қажетті заттар бойынша кесте толтыр

Мадақтау

Оқушыларға компьютер алдында отыру кезінде және онымен жұмыс жасауда қауіпсіздік ережелерін сақтау

Сабақ бойынша рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба?Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткіздіме?

Жеткізбесе, неліктен ?

Сабақта саралау дұрыс жүргізілдіме?

Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталдыма?Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды,неліктен?


Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім,келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет



Тексерілді...........................................




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Информатика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 8 класс

Скачать
Конспект урок на тему "Формулаларды енгізу".

Автор: Авдарсоль Анаргуль

Дата: 13.03.2018

Номер свидетельства: 461591


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства