kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Алгоритм ұғымы.Алгоритм түрлері"

Нажмите, чтобы узнать подробности

"Алгоритм ұғымы.Алгоритм түрлері"

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Алгоритм ұғымы.Алгоритм түрлері"»

«188 мектеп-гимназия»КММ

Ашық сабақ



Тақырыбы:«Жобаға дыбыс әсерлерін қосу»









Пәні Информатика

Сыныбы 5 «Д»

Мұғалімі Ибраева Б.Т



Алматы, 2019 ж

Тексерілді:

ҰМЖ бөлімі:

Талқылау және программалау

Мектеп: «№188 мектеп- гимназия» КММ

Күні: 27.02.2019ж

Мұғалімнің аты-жөні: Ибраева Б.Т

Сынып: 5 «Д»

Қатысқандар саны:


Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

$26. Жобаға дыбыс әсерлерін қосу

Сабақ мақсаттары

5.3.1.1- ойын ортасында (Лого, Scratch) Дыбыс блогымен жұмыс жасау жобаға дыбыс қосуды үйрену.

Жетістік критерийлері

Дыбыс жазу, түрлі нысандарға қимыл енгізуді меңгеру

Фондар кітапханасынан алынған спрайтқа сәйкес келетіндей фон бере алады

Ойын программасында тармақталған командаларды қолдана отырып анимация құра алады

Тілдік мақсаттар


Scratch-скретч-скретч

Programm-программа-программа

Komand-команда-команда

Құндылықтарды дарыту

Өмір бойы оқу, бірін бірі бағалау,

Пәнаралық байланыстар

Музыка, қазақ әдебиеті , бейнелеу өнері

Бастапқы білім

Scratch программалау ортасындағы блоктар

Қолданылатын әдіс-тәсілдер

«Сиқырлы жәшік», «ой қозғау», «kahoot.it», «диктант», «class.dojo»

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы

3-мин.







8 мин.
































3минут












7 мин.




















7 минут
















6 минут













3мин












3мин


Сәлемдесу:

Қош келдіңіз !

Добро пожаловать!

Welcome


Үй тапсырмасын қайталау:

«Сиқырлы жәшік» белсенді тақтадан шыққан сұрақтарға жауап беру арқылы өткен тарауды қайталау.

  1. Scratch терезе ортасын атаңыздар?

  2. Scratch программасында неше блок бар

  3. Блоктарды атап шығыңдар?

  4. Команда дегеніміз?

  5. Блоктар палитрасы дегеніміз?

  6. Басты кейіпкер қалай аталады?



Жауап берген, белсенді қатысқан және барлық оқушыларды «медаль» беру арқылы бағалау

















Медальдың артында топтың аты жазулы тұрады, сол арқылы топқа бөлу.

Топқа бөлу: «Медаль» арқылы топқа бөлінеді.

1-топ Спрайт;

2-топ Скрипт;

Жұптық тапсырма











Оқушыларды «Class dojo» бағдарламасы арқ бағалау.

Жаңа тақырып:










Жаңа тақырып бойынша оқуышыларға қысқаша түсіндіру



Жеке жұмыс: Оқушылар компьютерге отырып Скретч бағдарламасын іске қосып , тапсырманы орындайды.



















Топтық жұмы с hoot.it» бағдарламасы арқылы тест тапсырады:
























Үй тапсырмасын беру:$26 тақырыпты оқу,

Білу деңгейіндегі сұрақтарға жауап беру.

Бағалау.Топ басшылары топ мүшелерін бағалайды,мұғалім оқушыларды бағалайды

Рефлекция. Оқушылар бүгінгі алған сабақтарындан алған әсерлері мен жаңашылдықтарын мұғалім тарқатқан стикерге толтырып тақтаға шығып паравозға жабыстыру.











Сұрақтар, интерактивті тақта























































Презентация






Компьютерде практикалық жұмыс








Ноутбукпен жұмыс










































Сабақтың соңы

40 мин

Сабақты қорытындылау

Назарларыңызға рахмет!



Қосымша ақпарат

Саралау: оқушыларға алдыңғы тақырыптар бойынша білімдерін еске түсіруге бағыт беремін. Тапсырмалар топтық болғандықтан қабілеті жоғары оқушылар бар топтың тапсырмасын күрделі етіп беруге тырысамын.

Бағалау критерийлері бойынша әр оқушының қосқан үлесін әділ бағалауларына назар аударамын.

Оқушыларға қауіпсіздік сақтау ескертіліп, мазмұнды сызбаны түсінікті етіп дайындау айтылды. АКТ-мен байланыс жасау. Бір-бірін топта тыңдау, сыйластық таныту. Бірлескен жұмыс нәтижесіне қол жеткізу.

Рефлексия: 1. Сабақ (оқу мақсатында) шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

  1. Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуда да, оқуда да ескеріңіз)?

1:

2:

  1. Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

  1. Сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________














Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Информатика

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 5 класс

Скачать
"Алгоритм ұғымы.Алгоритм түрлері"

Автор: Ибраева Балжан Тургазыевна

Дата: 12.05.2020

Номер свидетельства: 549406


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства