Суды? кермектігін жою жолдарын т?сіндіру. Кермек суды? зияндылы?ын біле отырып, ?мірде суды? алатын орныны? ма?ызды екендігін ??ындыра ортырып,оны? пайдалана білу жолдарын ?йрету.Саба? барысында о?ушылар топ?а б?лінеді, топ басышларын сайлайды. топты?, ж?пты? ж?мыстар жасайды. ?з ойларынын орта?а салады, бір- бірін м??ият ты?дайды, ?зара ба?алай алады,?атемен ж?мыс жасайды, орта? шешімге келеді. Саба?ты ?з беттерінше толы? ашып, еркін талдап,тал?ылай алады.
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Просмотр содержимого документа
«Суды? кермектігі ж?не оны жою жолдары»
Пән мұғалімі: Карина А.Н
Сыныбы
9
Пәні
Химия
Тақырыбы
Судың кермектігі және оны жою жолдары
Түйінді идеялар
Судың кермектігін және оны жою жолдарын біледі.
Мақсаты
Судың кермектігі туралы білу.
Оның жою жолдарымен танысу.
Кермек судың зияндылығын біле отырып,өмірдегі судың маңыздылығын бағалау.
Тапсырмалар
Мұғалім іс-әрекеті:
Ынтымақтастық атмосферасын құру
Топтарға бөлу
Мәтінмен жұмыс: тапсырма үлестіреді, бақылайды, бағыт береді
Бағалау түрін анықтайды
Тапсырма үлестіреді, бағыт береді
Жалпы сабақтың барысын бақылауда ұстайды
Оқушының іс-әрекеті:
Топқа бөлінеді, топ басшысын анықтайды
Топтық жұмыс жасап, постерлер қорғайды
Жұптық жұмыс, өзара бағалау
Зерттеу жұмыс, жеке жұмыс
Рефлексия.
Бағалау.Критериалды парақ бойынша бағалау, өз-өзін бағалау,қортынды бағалау.
Үйге тапсырма. Эссе жазу.
Күтілетін нәтиже
Оқушылар өз ойларын жүйелеп жеткізеді, бір-бірін мұқият тыңдап, толықтырып, өзара сыйластық, ынтымақтастық ахуалды қалыптастырады, өзара бағалай алады, қатемен жұмыс жасайды, ортақ қорытынды шығарады.
Әдіс-тәсілдер
Топтық жұмыс, жұптық жұмыс, зерттеу жұмыс,өзара бағалау.
Сабақ барысы
Ұйымдастыру кезеңі
7 мин
Ынтымақтастық атмосферасын құру(шеңбер құру арқылы «мен сізбен танысқым келеді» сезімін сыйлау)
Топтарға бөлу(түрлі түсті стикер жүрекшелермен жылу,көңіл күй, сәттілік тілеу арқылы)
Қайталау оқу анасы: (үш түрлі тапсырма)сұрақтарға жауап, аяқталмаған тезис,кестемен жұмыс.