kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Оттектің таралуы, физикалық қасиеттері, қолданылуы № 4 практикалық жұмыс «сутек пероксидінің ыдырауы»

Нажмите, чтобы узнать подробности

Өттектің ауа мен жер қыртысындағы пайыздық мөлшерін білу; оттекті алу және оның қасиеттерін зерттеу

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Оттектің таралуы, физикалық қасиеттері, қолданылуы № 4 практикалық жұмыс «сутек пероксидінің ыдырауы»»

САБАҚ ЖОСПАРЫ


ҰЗАҚ МЕРЗІМДІ ЖОСПАРДЫҢ ТАРАУЫ


МЕКТЕП


МҰҒАЛІМНІҢ АТЫ-ЖӨНІ

Капанова Галия Чабанбаевна

ҚАТЫСҚАНДАР


ПӘНІ

химия

ҚАТЫСПАҒАНДАР


СЫНЫП

8

«А»

КҮНІ


САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ

Оттектің таралуы, физикалық қасиеттері, қолданылуы № 4 практикалық жұмыс «сутек пероксидінің ыдырауы»


ОСЫ САБАҚТА ҚОЛ ЖЕТКІЗІЛЕТІН ОҚУ МАҚСАТТАРЫ

8.4.2.3 оттектің ауа мен жер қыртысындағы пайыздық мөлшерін білу

8.4.2.4 оттекті алу және оның қасиеттерін зерттеу


САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ

Барлық оқушылар:

элементпен және жай затпен таныстыруды жоспарлайлы.

Оқушылардың басым бөлігі:

тіршілік тірегі-оттегінің физикалық қасиеттері және алу жолдарымен таныстырады

Кейбір оқушылар:

Білімді сыныптастарына түсіндіріп оқулықтан тыс ресурстар қоса алады.


БАҒАЛАУ КРИТЕРИЙІ

Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады.

Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады.

ОЙЛАУ ДАҒДЫЛАРЫ

Білу түсіну қолдану

ТІЛДІК МАҚСАТТАР

Элемент, жай зат, химиялық элемент пен жай зат ұғымдары ның айырмашылығы. Физикалық және химиялық құбылыс

ҚҰНДЫЛЫҚТАРҒА БАУЛУ

Өмір бойы білім алу, ынтымақтастық, құрмет, азаматтық жауапкершілік

ПӘНАРАЛЫҚ БАЙЛАНЫС

Математика мен физика ағылшын

АЛДЫҢҒЫ БІЛІМ

Адам ағзасындағы химиялық элементтер.

Тыныс алу үдерісі.

№11 зертханалық тәжірибе

«Тыныс алу үдерісін зерттеу



САБАҚ БАРЫСЫ


САБАҚТЫҢ ЖОСПАРЛАНҒАН КЕЗЕҢДЕРІ

САБАҚТАҒЫ ЖОСПАРЛАНҒАН ЖАТТЫҒУ ТҮРЛЕРІ

РЕСУРСТАР

САБАҚТЫҢ БАСЫ

2 минут










5минут

Ұйымдастыру

Good afternoon dear children!

I’m very glad to see you! How are you today?

What date is it today? Who is absent today?ok

Lets start Lesson

Тақтада суреттер шығады.Осы суреттен не көріп тұрмыз ортақ .Балалар оттегі деп айтады. Енді суреттің астынан тақырыпқа сай ағылшынша аудармасымен сөздер шығады. Сол сөздерді дауыстап оқимын.

Name activity: Walking the gallery

Look at the picture

What are you seeing in the picture,you should guess the topic

Good. It is oxiqen

Today topic is: Oxigen

Today topic is going to focus .Oxygen distribution,

Physical properties of oxygen and

application

Lets look at the word related to today is topic;oxigen оттегі, ,respirationтыныс алу, to breath дем алу, oxigen ballons оттегі балоны, combustion жану ,ozone озон ,oxide оксид

We read the word

Write all the words in the notedook







Интерактивті тақта,презентация

САБАҚТЫҢ ОРТАСЫ



2минут





10 минут







6 минут








5 минут

Білу және түсіну

Жаңа сабақ

Оқушыларға карточкаға жазылған( Оттектің таралауы, оттектің физикалық қасиеттері,оттектің қолданылуы) деген сұрақтар жасырылып беріледі,оқушылар таңдап оқулықпен жұмыс жасап постер құрайды.

Divided into 3 groups

Choose a card

Make a poster

1.Oxygen distribution

2.Physical properties of oxyqen

3Application

  • 2 Оқушы тақтаға шығып 2минуттан қорғайды

Are you reade? Please Start

Оқушылар қорғаған постер бойынша бір біріне сұрақтар қояды.

Each group should ask 2 questions for each other.(Әр топ бір біріне 2 сұрақтан қойыңдар)




Енді балалар тақтаға назар аударайық.

Let is look at the childrens board

4 Демонстрациялық жұмыс «Сутек пероксидінің ыдырауы» виртуалды демонстрациялық жұмыс көреміз.

3 Practical work «Acquisition of oxygen and its properties» virtual lab work

Көріп болған соң дәптерге не көрдік реакция теңдеуін жаздырамын.

We make a not of what we have seen in a notbook


.



Қиылған ақ беттер,маркер,плакат,оқулық





















Виртуалды видео, итерактивті тақта,дәптер

САБАҚТЫҢ СОҢЫ







7 минут

Бекіту Letis conclude our Lesson on Blitz Tournament

Блиц-сұрақтар

  1. Оттек қашан ашылды ?

  2. Оттекті кім ашты ?

  3. Оттек молекуласында қанша оттек атомы бар ?

  4. Оттектің түсі қандай ?

  5. Оттектің массасы нешеге тең?

  6. Оттектің физикалық қасиеттерін ата?

  7. Оттектің жер шарында қалай таралған?

  8. Оттекті қайда қолдануға болады ?


Активити «Эстафета»

Aktivite «Эстафета»

Ақ бетке ағылшыншы терминдер жазылады

Оқушылар екі қатарға турады

Ақ бетті көрсеткенде бірінші қатар ағылшыншасын жазады.

Екінші қатар сол сөздің аудармасын жазады.

oxigen оттегі, respirationтыныс алу, to breath дем алу, oxigen ballons оттегі балоны, combustion жану ,ozone озон ,oxide оксид

The students will be on the second line. I will show the English word written on the white page. The next one writes to the English word boards .The secondgroup writes the translation on the other side of the panel.

Which row will write more words, that row wins












Тақта ,бор

3 минут


















1минут

Lets make a reflection of our lesson

Кері байланыс: «Мен рефлексиясы» Feed back


мен

Білдім


Қиналдым


Ұқтым


Қайталадым


Үйрендім


Home work

Үй тапсырмасы: &26-27





Рефлексия жазылған бет



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Химия

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 8 класс

Автор: Галия Чабанбаевна Капанова

Дата: 19.10.2020

Номер свидетельства: 560498


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства