?) т?рбиелі? ??ыптылы??а, жылдамды??а, ?з бетінше шешім ?абылдап білімін ба?алау?а т?рбиелеу.
воспитательные
б) дамытушылы?
?з ойын еркін жеткізу,салыстыру, сараптау, а?паратты? сауаттылы?ын арттыру, логикалы? ойлау ?абілеттерін дамыту?а арнал?ан есептер мен жатты?улар шы?арту.
ІІ. К?тілетін н?тиже.
Ожидаемые результаты:
а) о?ушылар т?сінуі тиіс Ле-Шателье принципіні? ?а?идасыны? а?и?атты?ын
должны понимать
?) о?ушылар ??ндылы ба?дары болуы химиялы? реакцияларды? со?ына дейін ж?руді? белгісін
Просмотр содержимого документа
«Химиялы? тепе-тендікті? ы?ысуы. Ле-Шателье принципі»
СИСТЕМА МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
МЕТОДИЧЕСКАЯ ИНСТРУКЦИЯ ПО ПЛАНИРОВАНИЮ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ
Ред 1
Сабақ жоспары № 7
План учебного занятия №
Күні: Пән химия Тобы
Дата Предмет Группа
Оқытушының Т.Ә.А. Кайырбекова И.А.
Ф.И.О. преподавателя
І. Сабақтың тақырыбы Химиялық тепе-тендіктің ығысуы. Ле-Шателье принципі.
Тема занятия .
Сабақтың түрі және типі Жаңа білім беру сабағы
Тип и вид занятия _
1.Мақсаты Химиялық тепе-теңдік туралы білім беру, Ле-Шателье принципін түсіндіру
Цель
2. Міндеттері
Задачи
а) Білімділік химиялық тепе- теңдіктің ығысу жағдайларын мысалмен дәлелдеу
обучающие
ә) тәрбиеліқ Ұқыптылыққа, жылдамдыққа, өз бетінше шешім қабылдап білімін бағалауға тәрбиелеу.
воспитательные
б) дамытушылық
развивающиеөз ойын еркін жеткізу,салыстыру, сараптау, ақпараттық сауаттылығын арттыру, логикалық ойлау қабілеттерін дамытуға арналған есептер мен жаттығулар шығарту.
ІІ. Күтілетін нәтиже.
Ожидаемые результаты:
а) оқушылар түсінуі тиіс Ле-Шателье принципінің қағидасының ақиқаттығын
должны понимать
ә) оқушылар құндылы бағдары болуы химиялық реакциялардың соңына дейін жүрудің белгісін
должны иметь ценностные установки
б) оқушылар жасай біледі виртуалды тәжірибені
должны уметь
План занятия
І. Организационный момент
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу. Оқушылардыңсабаққа қатысуын қадағалаужәне тексеру.
ІІ. Білімді актуализациялау:
Фронтальды сұрау:
Химиялық реакциялардың жылдамдығын зерттейтін ғылым?
Химиялық реакциялардың жылдамдығына әсер ететін факторларды атаңыз.
Химиялық реакциялар дегеніміз не?
Химиялық реакциялар соңына дейін жүреді, егер...................Мысал келтіру. Демонстрациялық тәжірибе жасау.