МЕТОДИЧЕСКАЯ ИНСТРУКЦИЯ ПО ПЛАНИРОВАНИЮ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ
Ред 1
Сабақ жоспары № 1
План учебного занятия №
Күні: Пән химия Тобы
Дата Предмет Группа
Оқытушының Т.Ә.А. Кайырбекова И.А.
Ф.И.О. преподавателя
І. Сабақтың тақырыбы Бейорганикалық қосылыстар, олардың құрамы және жіктелуі. Бейорганикалық қосылыстардың химиялық қасиеттері және генетикалық қатары
Сабақтың түрі және типі Жаңа білім беру сабағы
Тип и вид занятия _
1. Мақсаты Бейорганикалық қосылыстар, олардың құрамы және жіктелуін, химиялық қасиеттерін түсіндіру, дәлелдеу
Цель _______
2. Міндеттері
Задачи
а) Білімдіқ Оқушылардың бейорганикалық қосылыстардың кластары жөніндегі обучающие білімдерін жүйелеп, қорытындылау, өз бетімен жұмыс істей отырып, білімдерін тереңдету.
ә) тәрбиеліқ Пәнге деген қызығушылығын арттыра отырып, еңбекке, білімге воспитательные құштарлыққа тәрбиелеу.
б) дамытушылық Жоспарды пайдалана отырып, өз бетінше жауап беру развивающие біліктілігін қалыптастыру. Тұлғаның танымдық қабілеттерін, яғни ынтасын, ойлауын арнайы жасалған оқу және танымдық жағдайлар арқылы дамыту.
ІІ. Күтілетін нәтиже.
Ожидаемые результаты:
а) оқушылар түсінуі тиіс бейорганикалық қосылыстарды жіктеу
должны понимать
ә) оқушылар құндылы бағдары болуы практикалық құндылықты, химиялық таңбалар мен терминдерді дұрыс қолдану
должны иметь ценностные установки
б) оқушылар жасай біледі ҚТЕ сақтай отырып химиялық қасиеттерін сипаттайтынтәжірибе должны уметь жүргізу
План занятия
І. Организационный момент
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу. Оқушылардыңсабаққа қатысуын қадағалаужәне тексеру.
ІІ. Түсіндіру: Жоспар:
Бейорганикалық заттардың жіктелуі
Бейорганикалық заттардың химиялық қасиеттері
Бейорганикалық қосылыстар арасындағы генетикалық байланыстар
ІІІ. Бекіту:
1 тапсырма: Химиялық қасиеттерін мысалмен дәлелдеу
2 тапсырма: Химиялық диктант
IV. Қорытындылау: Рефлексия. Оқушыларға парақша таратылады. Оқушының аты – жөні:
ОА – оқушының сабаққа дайындығы
ОВ – сабақтағы жұмысы
ОС – Материалды қаншалықты меңгергендігі
ІV. Үй тапсырмасы: Генетикалық байланысты жүзеге асыру. № 2 (в,г,д,е)