kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Бейорганикалы? ?осылыстарды? химиялы? ?асиеті ж?не оларда?ы генетикалы? байланыс

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба?ты? та?ырыбы

Бейорганикалы? ?осылыстарды? химиялы? ?асиеті ж?не оларда?ы генетикалы? байланыс

Саба?ты? ма?саты

О?ушыларды к?рделі бейорганикалы? ?осылыстарды? бір – біріне айналу за?дылы?тарымен таныстыру, генетикалы? ?атарды ??ра білуге ?йрету, негізгі бейорганикалы? ?осылыстар жайында?ы білімді ж?йелеу.

О?ыту н?тижесі

О?ушылар бейорганикалы? ?осылыстарды? химиялы? ?асиеті ж?не генетикалы? байланысты ажырата алады,  ?арапайым мысалдар ар?ылы есептерді шы?ара алады.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Бейорганикалы? ?осылыстарды? химиялы? ?асиеті ж?не оларда?ы генетикалы? байланыс»

Күні

14.11.2015ж Сабақ: 10

Пәні

Химия

Класс

10 "А"

Сабақтың тақырыбы

Бейорганикалық қосылыстардың химиялық қасиеті және олардағы генетикалық байланыс

Сабақтың мақсаты

Оқушыларды күрделі бейорганикалық қосылыстардың бір – біріне айналу заңдылықтарымен таныстыру, генетикалық қатарды құра білуге үйрету, негізгі бейорганикалық қосылыстар жайындағы білімді жүйелеу.

Оқыту нәтижесі

Оқушылар бейорганикалық қосылыстардың химиялық қасиеті және генетикалық байланысты ажырата алады, қарапайым мысалдар арқылы есептерді шығара алады.


Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурс

Кіріспе

5 мин

Ұйымдастыру

Топқа бөлу.

1-топ. Тұздар

2-топ. Негіздер

3-топ. Оксидтер

1.Сабаққа әзірлеу

2. Топпен бірлесе топ ережесін еске түсіреді

Топқа бөлінеді

Үш шапалақ

Парақшалар

Тұсаукесер

8 мин

«Қызықты жазулар» ойыны

Не?, Немен?, Қалай?, Не байқалады? Сұрақтарына әр топ мүшесі кезекпен-кезек жауап бере отырып, қағазды бүктеу арқылы ойынды жалғастыру. Ең соңғы ойыншы қағазда жазылғанды оқуы керек.

Не?, Немен?, Қалай?, Не байқалады? Сұрақтарына әр топ мүшесі кезекпен-кезек жауап бере отырып, қағазды бүктеу арқылы ойынды жалғастырады. Ең соңғы ойыншы қағазда жазылғанды оқиды.


Бағалау парағы

Ақ қағаз

Негізгі бөлім

22 мин

«ЖИГСО» әдісі

І топ Металдар

ІІ топ Бинарлы қосылыстар

ІІІ топ Негіздер

Тақырыпшалары бойынша, топта талдап, білімдерін жүйелейді.

Бағалау парағы

Интербелсенді тақта

Қорытынды

10 мин

«Сұрақтары бар қорап» әдісімен сабақты қорытындылаймын.


Деңгейлік тапсырмалар.


Кері рефлексия парағын толтыру.


Мен білдім, мен үйрендім, Мен білгім келеді.

Үйге тапсырма: §10

Оқушылар өздеріне берілген тапсырмадан жалған жауапты тауып, дәлелдеп береді.


Деңгейлік есептер шығарады


Оқушылар бағаларын қойғызады.

Үй тапсырмасын жазып алады.



Есептер беру




ББҮ кестесі

Бағалау парағы, рефлексиялық парақ




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Химия

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 10 класс

Скачать
Бейорганикалы? ?осылыстарды? химиялы? ?асиеті ж?не оларда?ы генетикалы? байланыс

Автор: Жамалова Гульшат Махсатовна

Дата: 03.12.2015

Номер свидетельства: 261665


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства