kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Ашық сабақ Сабақтың тақырыбы Қоршаған ортада заттардың айналымы мен химиялық реакциялары. Олардың маңызы

Нажмите, чтобы узнать подробности

Сабақтың тақырыбы: Қоршаған ортада заттардың айналымы мен химиялық реакциялары. Олардың маңызы

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Ашық сабақ Сабақтың тақырыбы Қоршаған ортада заттардың айналымы мен химиялық реакциялары. Олардың маңызы»

Күні

4.12.2014ж

Пәні

Химия

Класс

10 "Ә"

Сабақтың тақырыбы

Қоршаған ортада заттардың айналымы мен химиялық реакциялары. Олардың маңызы

Сабақтың мақсаты


Оқыту нәтижесі

Оқушылардың көмірсутектер, мен олардың туындылары арасындағы химиялық қасиеттері,алыну жолдары арқылы генетикалық байланыс тапсырмаларды орындай алады


Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурс

Кіріспе

10 мин

1.Ұйымдастыру

2. Топтарға бөлу:

«Алкан. Алкин. Арендер» арқылы топқа бөлу

3.Өткен сабақты «ДЖИГСО» бойынша сұрақ-жауап арқылы үй тапсырмасын тексеру.


1.Сабаққа әзірлеу


2. Топпен бірлесе топ ережесін еске түсіреді

Ітоп Алкандар

ІІ топ Алкиндер

ІІІ топ Арендер

топтарына топтасады.




жұлдызшамен.




Кеспе қағаздар

Тұсаукесер

3 мин

Бүгінгі жаңа тақырыбымызда Көмірсутектер мен олардың туындылары арасындағы генетикалық байланыстарға есептеп табуды үйренетін боламыз Тақырыпты дәптерлеріне жаздырамын.

Оқушылар дәптерлеріне тақырыпты

жазып алады.




Интербелсенді тақта

Негізгі бөлім

22 мин

Жаңа тақырыппен жұмыс.

«Зерттеушілік әңгіме»«Еркін талқылау»әдісі арқылы топтық жұмыс. Топтарға тапсырмалар беремін:

1 топ- генетикалық байланыстарды дәлелдеу жолдары

2 және 3топ- генетикалық қатарды пайдалана отырып заттардың массасы не көлемін анықтау

Жаңа сабақ материалын дәптерге жазғызамын.

Бекіту:

Дарынды балаға тапсырма беріледі. Өзін-өзі бағалайды.

Арнайы білімді қажет ететін оқушыға тапсырма беріледі. Өзін – өзі бағалайды.

Оқушылар берілген есептерді шығарады. Әр топтан бір оқушыдан шығып есептің шығарылу жолын түсіндіреді. Содан кейін оқушылардың қойған сұрақтарына жауап береді.


Есеп түсіндірген оқушыларға 2 жұлдыз 1 ұсыныстарын береді.




Дарынды және арнайы білімді қажет ететін оқушылар берілген тапсырмаларды орындайды. Өз-өздерін бағалайды.


,

Флипчарт


Қорытынды

10 мин

«Сұрақтары бар қорап» әдісімен сабақты қорытындылаймын.

«Басбармақ» әдісі арқылы сабақты бағалау

Кері рефлексия парағын толтыру.

Мысалы., Мен білдім, мен үйрендім, Мен білгім келеді.

Үйге тапсырма: §6.3

Оқушылар өздеріне берілген тапсырмадан жалған жауапты тауып, дәлелдеп береді.



Оқушылар бағаларын қойғызады.

Үй тапсырмасын жазып алады.

басбармақ

Қорап






Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Химия

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 10 класс

Автор: Жамалова Гульшат Махсатовна

Дата: 07.05.2019

Номер свидетельства: 509341


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства