kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Жеті модульден туындайтын идеялар

Нажмите, чтобы узнать подробности

Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрлігі

 

 

 

Дене шынықтыру сабағы

«Еркежан» балабақшасында өткізілген

 аудандық семинар сабақ

 

Тақырыбы:

«Жеті модульден туындайтын идеялар»

Балабақша тәрбиешілерімен

 

 

 

 

 

Өткізген: Булегенов Е.С.

 

 

 

 

Атбасар 2016 жыл

                                  Сабақтың тақырыбы:«Таңертеңгілік жаттығудың пайдасы»                        

Сабақтың мақсаты:

Денсаулықты сақтауға арналған таңертеңгілік жаттығулар мен су процедураларын орындаудың қажеті мен маңызын оқушыларға ұғындыру, жеке бас гигиенасының ережелерін қайталау, достық  өзара көмекке, іздену әрекетіне, қызығушылыққа тәрбиелеу.

Міндеттері:

Тапсырмаларды орындау арқылы оқушылардың мүмкіндігін арттыру.

Дене тәрбиесі арқылы салауаттылыққа тәрбиелеу.

Сабақтың түрі:

Теориялық сабақ

Әдіс-тәсілдері:

Топтық

Пәнаралық байланыс:

Сабақтың көрнекіліктері:

АӘД

Презентация.

Ұйымдастыру кезеңі 10 минут

  1. Сәлемдесу
  2. Ұстаздарды тексеру
  3. Ұстаздарды екі топқа бөлу
  4. Қызығушылықты ояту: Психологиялық қалыптастыру. Терең дем алып, дем шығарыңыздар. Бір-біріңізге қарап, жымиып, маған қараңыздар. – Құрметті әріптестер, көңіл-күйлеріңіздің жақсы екеніне қуаныштымын, сондықтан жақсы қатысады деп ойлаймын. Бүгінгі сабақтың көтеретін мәселесі – таңертеңгілік жаттығуларды жасау және жеке бас гигиенасын сақтау керек пе?
  5. Оқу міндетін белгілеу: Бір-бірімізге достық қатынаста, сыныптағы қолайлы жағдайда біз таңертеңгілік жаттығулар мен су процедураларының орындау қажеттігі мен маңызы туралы әңгімелесеміз, жеке бас гигиенасының ережелері мен шынығудың  кейбір түрлерін еске түсіреміз.

Ұстаздар үш топқа бөлініп отырады.

Мұғалімнің айтқандарын орындайды.

Сабақтың негізгі бөлімі 20 минут

Мағынаны тану.

  • Ойланыңыздар, қазір таңертеңгі уақыт, сіздер үйдесіздер. Сағат шырылдайды. Сіздер ояндыңыздар. Алғашқы жарты сағатта не істейсіздер?
  • Ал, таңертеңгі жаттығуды жасаудың не керегі бар?
  • Таңертеңгі жаттығулар қандай жаттығулардан тұрады?
  • Сіздер күнде таңертең жаттығулар жасайсыздар, сондықтан таңертеңгілік жаттығулар үлгісін құрастырып, бізбен жаттығу жасау қиын болмайды деп ойлаймын.

Карточкамен жұмыс. Сіз физикалық жаттығулармен неге айналысасыз?

Шынығудың түрлері.

Таңертеңгілік жаттығулар неге керек?

Ағзаны қалай шынықтыруға болады?

Шынығудың қандай ережелерін сақтау керек?

Жеке бас гигиенасының ережелері.

Адамның дені сау болу үшін тек жаттығулар мен шынығу жеткіліктіме?

Жеке бас гигиенасы дегенде біз нені айтамыз?

Берілген сұрақтарға жауап беру.

Ұстаздар белсене қатысады.

Екі ұстаз ортаға шығып жаттығу үлгісін көрсетеді.

Карточкадағы сұрақтарға жауап беру.

Қорытынды бөлімі. Күтілетін нәтиже 5 минут

Жеке бас гигиенасының ережелерін сақтауға бірқатар заттар қажет. Ойланып солардың суретін салайық.

Сурет салу.

Салған суреттерін қорғап, әр суретке түсініктеме береді.

Бағалау 5 минут

Қатысушыларды бақылау.

Өзара бағалау.

Үйге тапсырма 5 минут

Қайталау.

Түсінбесе сұрайды.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Жеті модульден туындайтын идеялар»

Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрлігі







Дене шынықтыру сабағы

«Еркежан» балабақшасында өткізілген

аудандық семинар сабақ



Тақырыбы:

«Жеті модульден туындайтын идеялар»

Балабақша тәрбиешілерімен











Өткізген: Булегенов Е.С.









Атбасар 2016 жыл

Сабақтың тақырыбы:«Таңертеңгілік жаттығудың пайдасы»

Сабақтың мақсаты:

Денсаулықты сақтауға арналған таңертеңгілік жаттығулар мен су процедураларын орындаудың қажеті мен маңызын оқушыларға ұғындыру, жеке бас гигиенасының ережелерін қайталау, достық өзара көмекке, іздену әрекетіне, қызығушылыққа тәрбиелеу.

Міндеттері:

Тапсырмаларды орындау арқылы оқушылардың мүмкіндігін арттыру.

Дене тәрбиесі арқылы салауаттылыққа тәрбиелеу.

Сабақтың түрі:

Теориялық сабақ

Әдіс-тәсілдері:

Топтық

Пәнаралық байланыс:

Сабақтың көрнекіліктері:

АӘД

Презентация.

Ұйымдастыру кезеңі 10 минут

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті


  1. Сәлемдесу

  2. Ұстаздарды тексеру

  3. Ұстаздарды екі топқа бөлу

  4. Қызығушылықты ояту: Психологиялық қалыптастыру. Терең дем алып, дем шығарыңыздар. Бір-біріңізге қарап, жымиып, маған қараңыздар. – Құрметті әріптестер, көңіл-күйлеріңіздің жақсы екеніне қуаныштымын, сондықтан жақсы қатысады деп ойлаймын. Бүгінгі сабақтың көтеретін мәселесі – таңертеңгілік жаттығуларды жасау және жеке бас гигиенасын сақтау керек пе?

  5. Оқу міндетін белгілеу: Бір-бірімізге достық қатынаста, сыныптағы қолайлы жағдайда біз таңертеңгілік жаттығулар мен су процедураларының орындау қажеттігі мен маңызы туралы әңгімелесеміз, жеке бас гигиенасының ережелері мен шынығудың кейбір түрлерін еске түсіреміз.


Амандасады.



Ұстаздар үш топқа бөлініп отырады.




Мұғалімнің айтқандарын орындайды.

Сабақтың негізгі бөлімі 20 минут

Мағынаны тану.

  • Ойланыңыздар, қазір таңертеңгі уақыт, сіздер үйдесіздер. Сағат шырылдайды. Сіздер ояндыңыздар. Алғашқы жарты сағатта не істейсіздер?

  • Ал, таңертеңгі жаттығуды жасаудың не керегі бар?

  • Таңертеңгі жаттығулар қандай жаттығулардан тұрады?

  • Сіздер күнде таңертең жаттығулар жасайсыздар, сондықтан таңертеңгілік жаттығулар үлгісін құрастырып, бізбен жаттығу жасау қиын болмайды деп ойлаймын.

Карточкамен жұмыс. Сіз физикалық жаттығулармен неге айналысасыз?

Шынығудың түрлері.

Таңертеңгілік жаттығулар неге керек?

Ағзаны қалай шынықтыруға болады?

Шынығудың қандай ережелерін сақтау керек?

Жеке бас гигиенасының ережелері.

Адамның дені сау болу үшін тек жаттығулар мен шынығу жеткіліктіме?

Жеке бас гигиенасы дегенде біз нені айтамыз?



Берілген сұрақтарға жауап беру.



Ұстаздар белсене қатысады.


Екі ұстаз ортаға шығып жаттығу үлгісін көрсетеді.



Карточкадағы сұрақтарға жауап беру.

Қорытынды бөлімі. Күтілетін нәтиже 5 минут


Жеке бас гигиенасының ережелерін сақтауға бірқатар заттар қажет. Ойланып солардың суретін салайық.


Сурет салу.

Салған суреттерін қорғап, әр суретке түсініктеме береді.

Бағалау 5 минут

Қатысушыларды бақылау.

Өзара бағалау.

Үйге тапсырма 5 минут

Қайталау.

Түсінбесе сұрайды.




Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Физкультура

Категория: Уроки

Целевая аудитория: Прочее

Скачать
Жеті модульден туындайтын идеялар

Автор: Булегенов Ербол Серикпаевич

Дата: 01.11.2016

Номер свидетельства: 354029


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства