kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Загальнорозвиваючі вправи для рук та ніг з предметом.

Нажмите, чтобы узнать подробности

Цілі заняття: удосконалювати техніку виконання базових вправ аеробіки, сприяти формуванню уявлення про види і напрямки аеробіки.
Освітні завдання:
1. Сформувати загальні уявлення про історію виникнення і розвитку аеробіки.                                 2. Вивчити комбінацію загально розвиваючих  вправ для рук та ніг з предметом.
3. Сприяти розвитку психічних процесів (уваги, пам'яті, мислення).
Оздоровчі завдання:
1. Розвивати координаційні здібності і фізичні якості (точність відтворення рухів, ритму, швидкість і точність реагування на сигнали, узгодженість рухів, орієнтацію в просторі, гнучкість, витривалість.
2. Формувати правильну поставу.
Виховні завдання:
1. Виховувати дисциплінованість, артистичність, почуття колективізму.
2. Формувати естетичну насолоду від виконаної роботи.
Місце проведення: спортивний зал
Інвентар: музичний центр, скакалки.
Хід заняття:
1. Методичні прийоми навчання, виховання та організації.
2. Підготовча частина.

Шикування в одну шеренгу, стройові команди.
Шикування в одну шеренгу: « В одну шеренгу, ставай!», «Шикуйсь!», «Струнко!»
3. Повідомлення завдання.
30 сек. - Забезпечити конкретність і доступність розуміння дітьми у формулюванні завдань заняття.
4. Основна частина.                                                                                                                                Ходьба без завдання;- на носках;- на п'ятах;- стопами назовні;- стопами всередину;- перекатом з п'ятки на носок
 Ходьба в обхід по залу: «Направо!», «За направляючим, в обхід наліво кроком руш!»
Руки вгору, руки за голову, руки за спину, обхопивши за лікті, руки за спину, обхопивши за лікті, руки вільно.
Стежити за збереженням постави.
Біг без завдання;
- правим боком приставними кроками;
- теж лівим;
- правим боком скрестным кроком;
- теж лівим;
- спиною вперед;
- підскоками
Під час бігу стежити за диханням: на два кроки - вдих, на два кроки - видих.
Зберігати дистанцію. П'ятки від підлоги не відривати. Ноги зігнуті в колінних суглобах.
Активна робота рук із сторони в сторону.
Дивитися вперед через ліве плече.
Кругові рухи руками вперед і назад.
Ходьба.Відновити дихання. Руки через сторону вгору - вдих; руки через сторону вниз - видих. «Взяти скакалки!»
Перестроювання в 4 шеренги уступами.
«Направляючий, на місці!», «Стій!», «Наліво!», «На дев'ять, шість, три, на місці розрахуйсь!», «За розрахунком, кроком руш!», «Раз, два, три,., дев'ять, десять!»
Комплекс вправ зі скакалками
1.І.П. - ноги разом, скакалка вчетверо, тримати за кінці внизу.
1 - піднятися на носки, відставити ліву ногу назад на носок, скакалку вгору, потягнутися;
2 - І. П.; 3 - 4 - те ж.
2.І.П. - ноги нарізно, руки вгору скакалка вчетверо вгорі.
1 - нахил вліво; 2 - І. П.; 3 - нахил вправо;
4-В. П.
3.І.П. - стійка на колінах, руки вперед, скакалка вчетверо, горизонтально; 1 - 2 - поворот тулуба вліво; 3 - 4 - поворот вправо.
4.І.П. - ноги нарізно, скакалка ззаду внизу хватом зверху;
1 - крок вперед, руки зі скакалкою назад вгору; 2 - І. П.; 3 - 4 - те ж.
5.І.П. - ноги на ширині плечей, руки вперед, скакалка вчетверо;
1 - мах лівою ногою, зігнутою в коліні, нагору; 2 - І. П.; 3 - 4 - з правої ноги.
6.І.П. - скакалку розгорнути, руки в сторони, наступити на середину скакалки лівою ногою, праву назад вгору;
1 - 4 - тримати рівновагу. 5 - 8 - теж на іншій нозі.
7.І.П. - О. С., скакалка в четверо;
1 - переступити лівою ногою; 2 - переступити правою ногою; 3 - підняти скакалку вгору ззаду; 4 - перекинути через голову і В. П.
8.І.П. - О. С., скакалка розгорнута.
1 - 4 - стрибки на лівій нозі; 1 - 4 - стрибки на правій нозі; 1 - 4 - на двох ногах разом.
Руки прямі, потягнутися. Дивитися на скакалку.
Нахил нижче у вертикальній площині, руки не згинати.
Повороти виконувати енергійно, вперед не нахилятися, на п'яти не сідати.
Енергійний мах, вперед не нахилятися.
Дивитися вперед, утримувати рівновагу під час маху ногою дістати коліном скакалку, руки не опускати, тримати на рівні плечей.
Прогнутися, безопорную ногу вище, тримати рівновагу. Скакалку натягувати вгору і в сторони. Зміна ніг по команді вчителя.
При перенесенні скакалки через голову руки тримати максимально прямими (по можливості).
Скакалку обертати кистями, спину тримати прямо, стрибки на носках.
5. Заключна частина.
Зниження навантаження:4 - 5хв.
Вправи на гнучкість,
Розтягування м'язів передньої, задньої і внутрішньої поверхонь стегна, гомілок, м'язів грудей, рук і плечового пояса.  Релаксація.
Підведення підсумків. Уклін, оплески.
 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Загальнорозвиваючі вправи для рук та ніг з предметом. »

Конспект заняття з аеробіки.
Тема заняття: Загальнорозвиваючі вправи для рук та ніг з предметом.
Цілі заняття: удосконалювати техніку виконання базових вправ аеробіки, сприяти формуванню уявлення про види і напрямки аеробіки.
Освітні завдання:
1. Сформувати загальні уявлення про історію виникнення і розвитку аеробіки. 2. Вивчити комбінацію загально розвиваючих вправ для рук та ніг з предметом.
3. Сприяти розвитку психічних процесів (уваги, пам'яті, мислення).
Оздоровчі завдання:
1. Розвивати координаційні здібності і фізичні якості (точність відтворення рухів, ритму, швидкість і точність реагування на сигнали, узгодженість рухів, орієнтацію в просторі, гнучкість, витривалість.
2. Формувати правильну поставу.
Виховні завдання:
1. Виховувати дисциплінованість, артистичність, почуття колективізму.
2. Формувати естетичну насолоду від виконаної роботи.
Місце проведення: спортивний зал
Інвентар: музичний центр, скакалки.
Хід заняття:
1. Методичні прийоми навчання, виховання та організації.
2. Підготовча частина.
Шикування в одну шеренгу, стройові команди.
Шикування в одну шеренгу: « В одну шеренгу, ставай!», «Шикуйсь!», «Струнко!»
3. Повідомлення завдання.
30 сек. - Забезпечити конкретність і доступність розуміння дітьми у формулюванні завдань заняття.
4. Основна частина. Ходьба без завдання;- на носках;- на п'ятах;- стопами назовні;- стопами всередину;- перекатом з п'ятки на носок
Ходьба в обхід по залу: «Направо!», «За направляючим, в обхід наліво кроком руш!»
Руки вгору, руки за голову, руки за спину, обхопивши за лікті, руки за спину, обхопивши за лікті, руки вільно.
Стежити за збереженням постави.
Біг без завдання;
- правим боком приставними кроками;
- теж лівим;
- правим боком скрестным кроком;
- теж лівим;
- спиною вперед;
- підскоками
Під час бігу стежити за диханням: на два кроки - вдих, на два кроки - видих.
Зберігати дистанцію. П'ятки від підлоги не відривати. Ноги зігнуті в колінних суглобах.
Активна робота рук із сторони в сторону.
Дивитися вперед через ліве плече.
Кругові рухи руками вперед і назад.
Ходьба .Відновити дихання. Руки через сторону вгору - вдих; руки через сторону вниз - видих. «Взяти скакалки!»
Перестроювання в 4 шеренги уступами.
«Направляючий, на місці!», «Стій!», «Наліво!», «На дев'ять, шість, три, на місці розрахуйсь!», «За розрахунком, кроком руш!», «Раз, два, три,......, дев'ять, десять!»
Комплекс вправ зі скакалками
1.І.П. - ноги разом, скакалка вчетверо, тримати за кінці внизу.
1 - піднятися на носки, відставити ліву ногу назад на носок, скакалку вгору, потягнутися;
2 - І. П.; 3 - 4 - те ж.
2.І.П. - ноги нарізно, руки вгору скакалка вчетверо вгорі.
1 - нахил вліво; 2 - І. П.; 3 - нахил вправо;
4-В. П.
3.І.П. - стійка на колінах, руки вперед, скакалка вчетверо, горизонтально; 1 - 2 - поворот тулуба вліво; 3 - 4 - поворот вправо.
4.І.П. - ноги нарізно, скакалка ззаду внизу хватом зверху;
1 - крок вперед, руки зі скакалкою назад вгору; 2 - І. П.; 3 - 4 - те ж.
5.І.П. - ноги на ширині плечей, руки вперед, скакалка вчетверо;
1 - мах лівою ногою, зігнутою в коліні, нагору; 2 - І. П.; 3 - 4 - з правої ноги.
6.І.П. - скакалку розгорнути, руки в сторони, наступити на середину скакалки лівою ногою, праву назад вгору;
1 - 4 - тримати рівновагу. 5 - 8 - теж на іншій нозі.
7.І.П. - О. С., скакалка в четверо;
1 - переступити лівою ногою; 2 - переступити правою ногою; 3 - підняти скакалку вгору ззаду; 4 - перекинути через голову і В. П.
8.І.П. - О. С., скакалка розгорнута.
1 - 4 - стрибки на лівій нозі; 1 - 4 - стрибки на правій нозі; 1 - 4 - на двох ногах разом.
Руки прямі, потягнутися. Дивитися на скакалку.
Нахил нижче у вертикальній площині, руки не згинати.
Повороти виконувати енергійно, вперед не нахилятися, на п'яти не сідати.
Енергійний мах, вперед не нахилятися.
Дивитися вперед, утримувати рівновагу під час маху ногою дістати коліном скакалку, руки не опускати, тримати на рівні плечей.
Прогнутися, безопорную ногу вище, тримати рівновагу. Скакалку натягувати вгору і в сторони. Зміна ніг по команді вчителя.
При перенесенні скакалки через голову руки тримати максимально прямими (по можливості).
Скакалку обертати кистями, спину тримати прямо, стрибки на носках.
5. Заключна частина.
Зниження навантаження:4 - 5хв.
Вправи на гнучкість,
Розтягування м'язів передньої, задньої і внутрішньої поверхонь стегна, гомілок, м'язів грудей, рук і плечового пояса. Релаксація.
Підведення підсумків. Уклін, оплески.



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Физкультура

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 2 класс

Скачать
Загальнорозвиваючі вправи для рук та ніг з предметом.

Автор: Коробкіна Світлана Сергіївна

Дата: 19.03.2015

Номер свидетельства: 188893
