Сабақ жоспары
Бөлім: Өзгертілген командалық ойын | Мектеп: «№13 мектеп-гимназия» КММ | |
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: Лесханқызы Сымбат | |
Сынып: 5 сыныбы | Қатысқандар:10
| Қатыспағандар:0
|
Сабақ тақырыбы: | Баскетбол кедергилер арасынан допты алып жүру | |
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: | 5.1.2.2 Қимыл-қозғалыс комбинацияларын және олардың кейбір жаттығулардағы реттілігін білу және орындай алу | |
Сабақ мақсаттары: | Барлық оқушылар орындай алады: Қауіпсіздік ережесін сақтайды. Допты соға алады. | |
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Доппен кедергілер арасынан жүру барысында жаттығуларды дұрыс орындайды. | ||
Оқушылардың кейбірі орындай алады: Допты кедергілер арасынан алып жүру барысында қимыл-қозғалыс комбинацияларын дұрыс орындап, жаттығулар реттілігін сақтайды. | ||
Бағалау критерийлері | Қауіпсіздік ережесін сақтады. Допты дұрыс соқты. Кедергілер арасынан жүру барысында жаттығуларды дұрыс орындады. Допты кедергілер арасынан алып жүру барысында қимыл-қозғалыс комбинацияларын дұрыс орындап, жаттығулар реттілігін сақтады. | |
Тілдік мақсат: Орыс тіл, ағылшынмен байланыс.
| Пәндік лексика және терминалогия: Доп-мяч-ball, фол-фол-foul, себет-кольцо-ring, аут-аут-aut, допты қабылдау- прием мяча-reception ball. | |
Диалог: | Талқылауға арналған сұрақтар:
Неліктен екенін айта аласыңдар ма? | |
Блум таксономиясы: | Білу, тану, түсіну, қолдану | |
Ишара: | ||
Рухани құндылықтар. Дағдылар. | «Мәңілік Ел» бағдарламасынан: Еңбек және шығармашылық, ынтымақтастық, өмір бойы білім алу | |
АКТ қолдану. | https://www.youtube.com/watch?v=Wp-I8-m_5z4 Допты дұрыс соғып кедергілер арасынан жүгіру. Білімді арттырады. | |
Пәнаралық байланыс: | Биология, физика, математика | |
Жоспар | ||
Сабақтың жоспарланған уақыт: | Жоспарланған іс-әрекет: | Ресурстар: |
Сабақтың басы: Психологиялық ахуал:
«Көңілді старт»
| Оқушыларды бағдаршам түсіне қарай 3 топқа бөліп кедергілер арасынан жүгірту Дескриптор: Оқушылар кедергілер арасынан дұрыс жүгіру техникасын дұрыс орындай алды. | Спорт алаңы ысқырық, секундомер, доп
|
Белсенді оқыту:
Түрі: Топтық Әдіс: «Үштік»
| -ЖДЖ (Бөлінген топтарымен үш қатарға тұрып жаттығуды бастайды). - Басты оңға және солға айналдыру - Иықты алға және артқа айналдыру - Белді оңға және солға айналдыру - Бір орында отырып тұру - Аяқ ұшын айналдыру Дескриптор: Басты оңға және солға, иықты алға және артқа, белді оңға және солға айналдырды. Бір орында 15 рет отырып тұрды. Аяқ ұшын айналдырып аяқты демалдыртты. | Үш топқа бөліп жаттығуды көрсеттім дұрыс орындауын қадағаладым |
Тілдік мақсат: Орыс тіл, ағылшынмен байланыс.
Диалог:
| Доп-мяч-ball, фол-фол-foul, себет-кольцо-ring, аут-аут-aut, допты қабылдау- прием мяча-reception ball.
Жаңа сабақ бастар алдында осы әдіс бойынша сұрақ қою арқылы сабақтың тақырыбын анықтаймын. |
|
|