kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Допты алып ж?ру ж?не секiрумен то?таулардан кейiн допты ла?тыру ?дісін ?йрету.

Нажмите, чтобы узнать подробности

1950 жыл-? ортасында?ы біршама прогресшілбастамалар, республиканы? 50 ж-?ы ?о?амды?-саяси жа?дайы, ке?естік ?о?амны? ?леуметтік проблемалыр, Теміртауда?ы тол?улар?аза?станны? шетелдермен м?діни, ?ылыми ж?не сауда байланыстары туралы м?лімет беру, баяндау. Сыныпта ынтыма?тасты? атмосферасын ?алыптастыру.    

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Допты алып ж?ру ж?не секiрумен то?таулардан кейiн допты ла?тыру ?дісін ?йрету.»

09/02/2016ж Қысқа мерзімдік жоспар

Қазақстан тарихы 9 «А,Ә» сынып



Сабақтың тақырыбы: Республиканың 1954-1965 жылдардағы қоғамдық саяси өмірі.

Сабақтың мақсаты: 1950 жыл-ң ортасындағы біршама прогресшілбастамалар, республиканың 50 ж-ғы қоғамдық-саяси жағдайы, кеңестік қоғамның әлеуметтік проблемалыр, Теміртаудағы толқуларҚазақстанның шетелдермен мәдіни, ғылыми және сауда байланыстары туралы мәлімет беру, баяндау. Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.

Дамытушылық: ой-өрісін қалыптастыру;

Тәрбиелік: патриоттыққа, ойша ойлауға тәрбиелеу.

Саб. түрі: аралас сабақ.

Саб. әдісі: Блум таксаномиясы

Дерек көздері: плакат,стикер,карта.

Күтілетін нәтиже: 1950 жыл-ң ортасындағы біршама прогресшілбастамалар, республиканың 50 ж-ғы қоғамдық-саяси жағдайы, кеңестік қоғамның әлеуметтік проблемалыр, Теміртаудағы толқуларҚазақстанның шетелдермен мәдіни, ғылыми және сауда байланыстары туралы білетін болады. Сабаққа деген ынтасы артады. Қызығушылығы оянады.

Саб. барысы:

Саб. құрылымы

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

уақыты

Ұйымдастыру кезеңі

А) оқушыларды түгелдеу

Ә) топқа бөлу

Түрлі түсті қағаздар арқылы топқа бөлінеді

5 мин

Білу

1950 жыл-ң ортасындағы біршама прогресшіл бастамалар, Теміртаудағы толқулар. Қазақстанның шетелдермен мәдіни, ғылыми және сауда байланыстары туралы білу.

Тақырып бойынша оқушылардың өз ойларын тыңдау.

5 мин

Түсіну

Оқулықтан тақырыптар бөлінеді

Берілген тақырыптар бойынша оқушылар оқулықтан оқиды, талқылайды.

10 мин

Қолдану

Тақырыптар бойынша сұрақтар

Әр топ өз тақырыптарын қорғайды.

5 мин

Талдау

Әр топқа осы тақырып бойынша деңгейлік тапсырма беріледі.

Берілген тапсырманы әр оқушы өз бетімен орындайды, білмегенін топ мүшелерінен сұрау арқылы тапсырманы орындайды.

5 мин

Синтез

Үш топқа эксперименттік тапсырма беріледі

Әр топ өз тапсырмалары бойынша тақырыптан алған білімін сынайды

10 мин

Бағалау

Рефлекция жазу

Сабақ үстінде алған бағаларын топ басшылар бағалайды, сабақтан алған әсерлерін жазу

5 мин

Бағалау: топ басшыларының қойған бағаларын саралап бағалау

Үйге тапсырма: Республиканың 1954-1965 жылдардағы қоғамдық саяси өмірі.



















































Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Физкультура

Категория: Презентации

Целевая аудитория: 11 класс

Скачать
Допты алып ж?ру ж?не секiрумен то?таулардан кейiн допты ла?тыру ?дісін ?йрету.

Автор: Алтанхан Бейсенбай

Дата: 11.02.2016

Номер свидетельства: 291942


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства