kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Допты нысана?а ла?тыру

Нажмите, чтобы узнать подробности

Кайырбеков Ерлибек Бектепбергенович денешыны?тыру п?нінен саба? береді. Ж?мыс істейтін орны Б.?олдасбаев атында?ы  жалпы білім беретін орта мектебі. жалпы е?бек ?тілімі  12 жыл.  Санаттылы?ы ІІ.  О?ушылары ауданды?, облысты? жарыстарды? же?імпазы атанып ж?р. Шы?армашылы? та?ырыбы : О?ушыларды спорт?а деген ?ызы?ушылы?ын арттыра отырып, салауатты ?мір салтын са?тайтын т?л?а ?алыптастыру.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Допты нысана?а ла?тыру»

Б.қолдасбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі  Ашық сабақ Сабақтың тақырыбы: допты нысанаға лақтыру  Өткізген: Қайырбеков Е.Б.

Б.қолдасбаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі

Ашық сабақ

Сабақтың тақырыбы: допты нысанаға лақтыру

Өткізген: Қайырбеков Е.Б.

Сабақтың әдісі: “Сұрақ-жауап” , түсіндіру, талдау әдісі  Сабақтың көрнекілігі: доп, нысан, Сабақтың түрі: жаңа сабақ.  Сабақтың барысы :  І .Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу, сыныпты түгелдеу, жоқ оқушыларды журналға белгілеу, оқушылардың зейінін сабаққа аудару. Сабақ алдында оқушыларды техникалық қауіпсіздік ережелерімен таныстыру.  ІІ. Үй тапсырмасын сұрау. “ Сұрақ-жауап” әдісі арқылы өтілген тақырыпты

Сабақтың әдісі: “Сұрақ-жауап” , түсіндіру, талдау әдісі

Сабақтың көрнекілігі: доп, нысан,

Сабақтың түрі: жаңа сабақ.

Сабақтың барысы :

І .Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу, сыныпты түгелдеу, жоқ оқушыларды журналға белгілеу, оқушылардың зейінін

сабаққа аудару. Сабақ алдында оқушыларды техникалық қауіпсіздік ережелерімен таныстыру.

ІІ. Үй тапсырмасын сұрау.

Сұрақ-жауап” әдісі арқылы өтілген тақырыпты

Сабақтың мақсатты: Білімділік : допты тігінен қойылған нысанаға лақтыруды жаттықтыру;  Дамытушылық: оқушының шапшаңдық, төзімділік және ойын кезіңдегі ұтқырлық пен шеберлік сияқты сапаларын шыңдау;  Тәрбиелік: спортқа деген қызығушылылығын арттыру, бір-бірін тыңдай білуге, әдептілікке,ұстамдылыққа т әрбиелеу;

Сабақтың мақсатты:

Білімділік : допты тігінен қойылған нысанаға лақтыруды жаттықтыру;

Дамытушылық: оқушының шапшаңдық, төзімділік және ойын кезіңдегі ұтқырлық пен шеберлік сияқты сапаларын шыңдау;

Тәрбиелік: спортқа деген қызығушылылығын арттыру, бір-бірін тыңдай білуге, әдептілікке,ұстамдылыққа т әрбиелеу;

Сабақтың барысы: Сап құрып, жаттығу орнына жылжу. Бір қатарға тұрғызып, сабақтың тапсырмасын хабарлау.  Сапқа арналған жаттығулар санау, бұрылу, бір және екі қатарға қайта сап құру, бірден және екіден қатарға сап түзеп жаттығу. Шеңбер жасап тұру. Кішкентай доптармен жаттығулар орындау. Арнайы жүгіріп жасалатын жаттығу. Тізеден бүгілген аяқты жоғары көтеріп жүгіру. Жоғары сөреде 30метр қашықтыққа екі-екіден екпінмен жүгіру түрін қайталау.

Сабақтың барысы: Сап құрып, жаттығу орнына жылжу. Бір қатарға тұрғызып, сабақтың тапсырмасын хабарлау.

Сапқа арналған жаттығулар санау, бұрылу, бір және екі қатарға қайта сап құру, бірден және екіден қатарға сап түзеп жаттығу.

Шеңбер жасап тұру. Кішкентай доптармен жаттығулар орындау. Арнайы жүгіріп жасалатын жаттығу. Тізеден бүгілген аяқты жоғары көтеріп жүгіру. Жоғары сөреде 30метр қашықтыққа екі-екіден екпінмен жүгіру түрін қайталау.

Жаңа сабақ: Допты нысанаға лақтыру Допты лақтыру үшін алдымен мынандай қалыпқа (бастапқы қалып) келу керек: оң шынтақ сәл бүгілген қолға кішкене доп ұстап, сол аяқты оң аяқтан жарты адымдай ілгері қойып тұру. Лақтыру үшін оң қолды бастың деңгейінде ұстап, сәл шалқайып барып, кеудені қайта енкейте бергенде допты жібере салу керек. Допты жылжымайтын және жылжымалы нысанға тигізіп үйренгеннен кейін , оны әртүрлі қашықтыққа лақтыруды үйренеді. Қашықтыққа бірнеше адым жасап келіп лақтыруға да болады. Адым мен қол қимылы үйлесе қозғалса, лақтыру сәтті, сапалы орындалады.

Жаңа сабақ: Допты нысанаға лақтыру

Допты лақтыру үшін алдымен мынандай қалыпқа (бастапқы қалып) келу керек: оң шынтақ сәл бүгілген қолға кішкене доп ұстап, сол аяқты оң аяқтан жарты адымдай ілгері қойып тұру. Лақтыру үшін оң қолды бастың деңгейінде ұстап, сәл шалқайып барып, кеудені қайта енкейте бергенде допты жібере салу керек. Допты жылжымайтын және жылжымалы нысанға тигізіп үйренгеннен кейін , оны әртүрлі қашықтыққа лақтыруды үйренеді. Қашықтыққа бірнеше адым жасап келіп лақтыруға да болады. Адым мен қол қимылы үйлесе қозғалса, лақтыру сәтті, сапалы орындалады.

Қорытындылау кезеңі. -Допты қалай лақтыру керек? -Нысанаға допты лақтырғанда қандай күшті қажет етеді? Допты лақтыру сәтті, сапалы орындау үшін не қажет?    Үй тапсырмасы: Допты лақтыру техникасы.   Бағалау: Оқушылардың сабаққа қатынасуына байланысты бағалау.

Қорытындылау кезеңі.

-Допты қалай лақтыру керек?

-Нысанаға допты лақтырғанда қандай күшті қажет етеді?

  • Допты лақтыру сәтті, сапалы орындау үшін не қажет?

Үй тапсырмасы: Допты лақтыру техникасы.

Бағалау: Оқушылардың сабаққа қатынасуына байланысты бағалау.


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Физкультура

Категория: Презентации

Целевая аудитория: 2 класс

Скачать
Допты нысана?а ла?тыру

Автор: Кайырбеков Ерлибек Бектепбергенович

Дата: 18.03.2016

Номер свидетельства: 307161


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства