Күні: 09.02.2017 ж 8 сынып – «Алгоритм» картасы
Сабақтың тақырыбы: Токтың жұмысы мен қуаты.Токтың жылу мөлшері.
Барлығы: 9 оқушы
63%-ы - 7 оқушы.
Сабақтың мақсаты:
1) Оқушылардың токтың жұмысы мен қуаты және токтың жылу мөлшері бойынша алған білімдерін тексеру, оқуға қызуғышылығын, ынтасын арттыру, формулаларды қолданып есеп шығаруда пайдалана білу. Зейін, ойлау жылдамдығын есте сақтау қабілетін дамыту.
2) Оқушыларды үнемі өз білімдерін қорытындылауға, пысықтауға, толықтырып отыруға тәрбиелеу. Ұжымдық жұмыс істеуге, жолдастырының жауаптарына сын көзбен қарау, тапқырлыққа, физика сабағында алған білімдерін өмірде қолдана білуге тәрбиелеу.
3) Іскерлі, ізденгіш, шығармашыл интеллктуалды қабілеті дамыған жеке тұлға қалыптастыру.
Сабақ түрі: Дәстүрлі емес сабақ
Сабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңі (Сынып оқушыларымен сәлемдесу, түгелдеу, оқу құралдарын тексеру т.б.)
Сөз көшбасшыға беріледі. Сыныпты рухтандырып, ынталандырады.
І. ОӘЖӘ бойынша түсіндіру.
ІІ.
БАЙҚАУ | ТКШ≥63% | АКШ≥63% | ЖКШ≤63% |
БЕКІТУ | АКШ≥63% | АКШ≥63% | ЖКШ≤63% |
ЕСТЕ САҚТАУ | АКШ≥63% | ЖКШ≥63% | ЖКШ≤63% |
Егер сынып оқушылары ның 63% есептің ТКШ, АКШ орындаса, онда келесі. Бекіту кезеңінде АКШ, АКШ, ЖКШ тапсырмалары беріледі, 63% орындай алмаса онда қайтадан ТКШ, АКШ, ЖКШ тапсырмалары беріледі
1. Байқау: 1 шапалақ 5 оқушы +30 секунд уақыт беріледі.
ТКШ | АКШ | ЖКШ |
|
|
|
Жылдамдық
Зейін
Шешімі – анықтау
5+30 сек. қаламдары қойылып, дәптер қарама-қарсы айырбасталады. Есептердің жауабы жазылады. Шығарылмаған есептерді мұғалім ОӘЖӘ арқылы түсіндіреді.
- Бекіту: 2 шапалақ 5 оқушы + 3 секунд уақыт беріледі
АКШ | АКШ | ЖКШ |
|
|
|
5+30 сек. қаламдары қойылып, дәптер қарама-қарсы айырбасталады. Есептердің жауабы жазылады. Шығарылмаған есептерді мұғалім ОӘЖӘ арқылы түсіндіреді.
- Есте сақтау: 3 шапалақ 5 оқушы + 3 секунд уақыт беріледі
5+30 сек. қаламдары қойылып, дәптер қарама-қарсы айырбасталады. Есептердің жауабы жазылады. Шығарылмаған есептерді мұғалім ОӘЖӘ арқылы түсіндіреді.
Қорытынды: тапсырманы дұрыс шығарған 7 оқушы болғанда, 63 %-ды игереміз.
Үй жұмысы: § орындап келу.
Оқушылардың матрицада қойылған плюстерін журналға бағалау.