kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Таби?атта?ы электр ??былысы. ?ндірісте ж?не т?рмыста электрлендіруді есепке алу ж?не ?олдану.

Нажмите, чтобы узнать подробности

Саба? ма?саты:

1. Таби?атта?ы электр ??былысы. ?ндірісте ж?не т?рмыста электрлендіруді есепке алу ж?не ?олдану туралы т?сінік беру.

2. О?ушыларды ?ылыми ой ?орытындыларын жасай білуге да?дыландыру.

3. Жауапкершілікке, тияна?тылы??а, е?бек?орлы??а т?рбиелеу.

Саба? т?рі: аралас

Саба? ?дісі: баяндау, с?ра?-жауап, практикалы? ж?мыс

Саба??а ?ажетті ??ралдар: компьютер, слайдтар, видеопроектор, видеокассеталар.

Саба? барысы:

І. ?йымдастыру кезе?і.        3 мин

Шатты? ше?бері

Мозайка ?дісі бойынша топ?а б?лу

 

  1. І топ «Су энергетикасы»
  2. ІІ топ «Жел энергетикасы»
  3. ІІІ топ «К?н энергетикасы»

ІІ. ?й тапсырмасын тексеру.              10 мин 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Таби?атта?ы электр ??былысы. ?ндірісте ж?не т?рмыста электрлендіруді есепке алу ж?не ?олдану.»

«Үшағаш негізгі орта мектебі» КММ









Сабақтың тақырыбы:














Физика пәні мұғалімі: Айкөркем Медеуова

Тілекқабылқызы












Сабақ тақырыбы: Табиғаттағы электр құбылысы. Өндірісте және тұрмыста электрлендіруді есепке алу және қолдану.

Сабақ мақсаты:

1. Табиғаттағы электр құбылысы. Өндірісте және тұрмыста электрлендіруді есепке алу және қолдану туралы түсінік беру.

2. Оқушыларды ғылыми ой қорытындыларын жасай білуге дағдыландыру.

3. Жауапкершілікке, тиянақтылыққа, еңбекқорлыққа тәрбиелеу.

Сабақ түрі: аралас

Сабақ әдісі: баяндау, сұрақ-жауап, практикалық жұмыс

Сабаққа қажетті құралдар: компьютер, слайдтар, видеопроектор, видеокассеталар.

Сабақ барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі. 3 мин

Шаттық шеңбері

Мозайка әдісі бойынша топқа бөлу


  1. І топ «Су энергетикасы»

  2. ІІ топ «Жел энергетикасы»

  3. ІІІ топ «Күн энергетикасы»

ІІ. Үй тапсырмасын тексеру. 10 мин

Бинго №1

  1. Электр заряды қандай әріппен белгіленеді?

  1. Кулон заңының формуласы?

  1. Аттас заряд дегеніміз не?

  1. Атом неден тұрады?

  1. Протон заряды неге тең?

  1. Электрөткізгіштер денеіміз не?


Бинго №2

  1. Атом құрлысын кім ашты?

  1. Электрон заряды неге тең?

  1. Электрөткізбейтіндер дегеніміз не?

  1. Янтарьда пайда болған заряд қандай болады?

  1. Теріс ион дегеніміз не?

  1. K – мәні неге тең?


Бинго №3

  1. Жібекке үйкелген шыны таяқша заряды қандай болады?

  1. Нейтрон заряды неге тең?

  1. Оң ион дегеніміз не?

  1. ɛо – мәні неге тең?

  1. Атом неден тұрады?

  1. Әр аттас заряттар дегеніміз не?



ІІІ. Жаңа сабақ.

Тұсаукесер

Видео көрсету 7 мин


Топтық жұмыс постер қорғау 15 мин

  1. Су энергетикасы (постер қорғау)

  2. Жел энергетикасы (постер қоғау)

  3. Күн энергетикасы (постер қорғау)


Үлгерімі төмен оқушыларға тапсырма:

Су энергетикасы



Жел энергетикасы



Күн энергетикасы



Бекіту: 5 мин

Венндиаграммасын толтыру


Су энергетикасы

Жел энергетикасы

Күн энергетикасы

Ұқсастығы







Қорытынды: 5 мин

Бағалау:

Топттар өзара бағалайды, қорытынды баға кою


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Физика

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 8 класс.
Урок соответствует ФГОС

Автор: Медеуова Айкоркем Тілек?абыл?ызы

Дата: 15.01.2016

Номер свидетельства: 277238


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства