Ерітінділер туралы жалпы ма?л?маттар. Химиялы? реакциялар ж?не оларды? жіктелуі.
Ерітінділер туралы жалпы ма?л?маттар. Химиялы? реакциялар ж?не оларды? жіктелуі.
Саба? жоспары № 8
План учебного занятия №
К?ні: П?н химия Тобы
Дата Предмет Группа
О?ытушыны? Т.?.А. Кайырбекова И.А.
Ф.И.О. преподавателя
І. Саба?ты? та?ырыбы Ерітінділер туралы жалпы ма?л?маттар. Химиялы? реакциялар ж?не оларды? жіктелуі. Электролиттік диссоциация. ?ыш?ылдар мен негіздерді? ионды? теориясы.
Тема занятия
Саба?ты? т?рі ж?не типі Жа?а білім беру саба?ы
Тип и вид занятия _
1.Ма?саты Ерітінділер туралы жалпы ма?л?маттар беру. Химиялы? реакцияларды? жіктелуін сипаттай білу.
Просмотр содержимого документа
«Ерітінділер туралы жалпы ма?л?маттар. Химиялы? реакциялар ж?не оларды? жіктелуі.»
СИСТЕМА МЕНЕДЖМЕНТА КАЧЕСТВА
МЕТОДИЧЕСКАЯ ИНСТРУКЦИЯ ПО ПЛАНИРОВАНИЮ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ
Ред 1
Сабақ жоспары № 8
План учебного занятия №
Күні: Пән химия Тобы
Дата Предмет Группа
Оқытушының Т.Ә.А. Кайырбекова И.А.
Ф.И.О. преподавателя
І. Сабақтың тақырыбы Ерітінділер туралы жалпы мағлұматтар. Химиялық реакциялар және олардың жіктелуі. Электролиттік диссоциация. Қышқылдар мен негіздердің иондық теориясы.
Тема занятия
Сабақтың түрі және типі Жаңа білім беру сабағы
Тип и вид занятия _
1.Мақсаты Ерітінділер туралы жалпы мағлұматтар беру. Химиялық реакциялардың жіктелуін сипаттай білу.
Цель
2. Міндеттері
Задачи
а) Білімділік Химиялық реакциялардың жіктелуін, электролиттік диссоциация теңдеуін
обучающие , иондық теңдеулерді жаза білуге үйрету.
ә) тәрбиеліқ өз бетінше шешім қабылдап білімін бағалауға тәрбиелеу.
воспитательные
б) дамытушылық ойлау, есте сақтау қабілеттерін арттыру, эксперименттік
развивающиенәтижелерді өңдеу және сараптауға үйрету,
ІІ. Күтілетін нәтиже.
Ожидаемые результаты:
а) оқушылар түсінуі тиіс ион алмасу реакцияларының аяғына дейін жүруін
должны понимать
ә) оқушылар құндылы бағдары болуы
должны иметь ценностные установки толық және қысқартылған иондық теңдеулерді құру туралы
б) оқушылар жасай біледі виртуалды тәжірибе жүргізуді
должны уметь
План занятия
І. Организационный момент
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен сәлемдесу. Оқушылардыңсабаққа қатысуын қадағалаужәне тексеру.
ІІ. Білімді актуализациялау:
Химиялық реакциялардың жүру белгілерін сипаттау. Мысалмен дәлелдеу
Тотығу дәреже дегеніміз не? ПЖ бойынша қалай анықтауға болады?
ІІІ. Түсіндіру: Жоспар:
Ерітінді. Құрамы
Электролит және бейэлектролит
Химиялық реакциялардың жіктелуі.
ІV. Бекіту
Виртуалды зертхананы жасап. Қорытындылау
Есепттер жинағы № 9-28-9-30, 9-33-9-35
V. Қорытындылау. Венн диаграммасы:Электролит және бейэлектролит