kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Кембрижд ?дісімен о?ыту саба? жоспары «Механикалы? ?оз?алыс. Сана? денесі.?оз?алысты? салыстырмалылы?ы»

Нажмите, чтобы узнать подробности

 О?ушылар?а механикалы? ?оз?алыс, сана? ж?йесі, ?оз?алысты? салыстырмалылы?ы туралы т?сінік беру. О?ушыларды ?з бетімен ?ылыми ой ?орытындыларын жасау?а ?йренеді,жауапкершілікке, тияна?тылы??а, е?беккорлы??а т?рбиеленеді осы жеті модульді ?олан?ан кезінде. Саба? жоспары Кембридж ба?дарламасы бойынша, я?ни ?шінші де?гейге негізделген. 

 

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Кембрижд ?дісімен о?ыту саба? жоспары «Механикалы? ?оз?алыс. Сана? денесі.?оз?алысты? салыстырмалылы?ы» »

Сабақтың тақырыбы: Механикалық қозғалыс. Санақ денесі. Қозғалыстың салыстырмалылығы

Сынып: 7

Мерзімі:

Сабақ мақсаттары:

Білімділік: Оқушыларға механикалық қозғалыс, санақ жүйесі, қозғалыстың салыстырмалылығы туралы түсінік

Дамытушылық: Оқушыларды өз бетімен ғылыми ой қорытындыларын жасауға жетелеу

Тәрбиелік: жауапкершілікке, тиянақтылыққа, еңбекқорлыққа тәрбиелеу

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Құралдар: интербелсенді тақта, флипчарт беті, маркерлер, түрлі-түсті фломастерлер.

Әдіс-тәсілдер: жұптық, топтық жұмыс

Оқыту нәтижесі:

Сілтеме: оқулық


Сабақ кезеңдері

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

І.Ұйымдастыру кезеңі

2 мин




Сәлемдесу


Психологиялық дайындық.

Қане, қане тұрайық,

Үлкен шеңбер құрайық

Тұрсақ үлкен шеңберге

Алақанға ұрайық


Психологиялық ахуалды орнату

«Еркелету» жылуылық шеңбері (ата-аналарыңның өздері еркелеткен сөздерін айту)

Сәлемдеседі



Оқушылар үлкен шеңберге тұрады.



Шаттық шеңберіне тұрып, бір-біріне ата-аналарыңның еркелететін сөздерін айтады.

3 мин

ОЖТ


Топтастыру

Оқушыларды жеміс-жидектердің қиындыларын жинастырғызып, сыныпты 2 топқа бөлу.

Әрбір оқушыға бағалау парағын беру


Жеміс-жидектердің қиындыларын жинап, дыбыссыз қадаммен 2 топқа бөліну.


ІІ. Өткен тарауды тексеру


7 мин

Білу

АКТ


СТО


Физикалық тест

Өткен сабақтарда «Заттың құрылысы» тарауы бойынша тест жүргіземіз. дұрыс жауабын таңдайды,

интербелсенді тақтада физикалық тесттің кілттік сөздерін шығару. Жұптар арасында жұмыстарымен алмасып, физикалық тестті тексереді,

«Заттың құрылысы» тарауы бойынша физикалық тесттің жұмысын 5 минутта орындау.

Жұппен алмасып, бір-бірінің жұмысын тексереді



ІІІ. Негізгі бөлім. Жаңа тақырыпты игеру

10 мин


Түсіну

Оқытуды басқару және көшбасшылық

Диалогтік оқыту

Жұппен,

Топпен жұмыс

Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу

ТжДБО

СТО


Бүгінгі біздің тақырыбымыз «Механикалық қозғалыс. Санақ денесі. Қозғалыстың салыстырмалылығы». 1, 2 топтарға тақырып бойынша тапсырмалар беру. 1 топқа 1-4 аралығындағы абзацтар, ал 2 топқа 5-9 аралығындағы абзацтар беріледі.


Одан кейін оқушыларды тағы да топтармен орындарын ауыстырып, яғни 1, 2 сандарға бөлу.

Әр топқа флипчарт , маркер, түрлі түсті фломастер таратылады.


Әр топ өз міндеттерін орындайды. Әр топ өздерінің абзацтарын оқиды, бір-бірімен, жұппен, топпен өзара талқылайды



Оқушылар дыбыссыз қадам жасап, 2 топқа бөлінеді.


10 мин

Қолдану

Оқуда және оқытудағы жаңа тәсілдер

Диалогтік оқыту

Оқытуды басқару және көшбасшылық




Тақырыпты оқуға 4 минут, топта талқылап, флипчартқа

«Механикалық қозғалыс. Санақ денесі. Қозғалыстың салыстырмалылығы» тақырыбын түсіреді. Әр топ жасаған флипчарттарын қорғау





Тақырыпты оқып, топта талқылып, флипчартқа түсіреді топ

Флипчартты қорғайды.



7 мин

Талдау


АКТ,

Топпен жұмыс

Диалогтік оқыту

ТжДБО

СТО


Интербелсенді тақтада «Механикалық қозғалысқа» не жатады,әр топтан бірнеше оқушылар интербелсенді тақтаға шығып, жазады


Әр топ түсінгені бойынша интербелсенді тақтадағы «механикалық қозғалыс» толтырады



IV.Рефлексия. Сабақты қорытындылау

6 мин

Синтездеу

СТО

Диалогтік оқыту

Бағалау

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау

Сабақты қорытындылау. Сөйлемді жалғастырыңдар:

-бүгінгі сабақта үйренгенім...

-бүгінгі сабақта ұнағаны...

-бүгінгі сабақта қайталадық...

-бүгінгі сабақта өзіме қойған бағам...

-бүгінгі сабақ ... өтті.


Оқушылар сендер өздерінді өздерін бағалайсыңдар.

Бәріміз жақсы жұмыс жасадық

Әр топтан оқушылар сөйлемді жалғастырады.







Оқушылар өзін-өзі, жұпты, топты бағалайды



Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Физика

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 7 класс.
Урок соответствует ФГОС

Автор: Ташибаева Камшат Еркинжасовна

Дата: 18.12.2014

Номер свидетельства: 145401


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства