Даярлық тобының оқу іс-әрекетін ұйымдастыру
технологиялық картасы
Білім беру саласы: Коммуникация
Бағдарлама тараулары: Балалар көркем әдебиеті
Тақырыбы: Әзілхан мектепке барады
Мақсаты: Сурет бойынша сұрақтарға жауап ала отырып балаларды сөйлету.
Міндеті: Балаларды серуенге ертіп шығып мектептің сыртқы көрінісімен, мектеп ауласымен,ішімен таныстыру.Мектеп қызметкерлері жайында түсінік беру.Ұқыптылыққа, әдептілікке тәрбиелеу.
Құрал-жабдықтар:суреттер
Сөздік жұмыс: кабинет, кітапхана, директор.
Іс-әрекет кезеңдері
Тәрбиешінің іс-әрекеті
Балалардың іс-әрекеті
Мотивациялық қозғаушы
І.Ұйымдастыру кезеңі:
а) Балаларды тыныштандыру
ә) Құрал жабдықтарын даярлату
б) Сабаққа назар аудату
Армысың мейірімді аспан ата
Армысың қайырымды жер ана
Армысың шұғылалы алтын күн
Бәріміз дос боламыз
Бәріміз тату боламыз
Балалар тынышталып,құралдарын алып,сабаққа назар аударады.
Іздену-ұйымдастырушылық
ІІ.Сабақтың барысы:
Кіріспе әңгіме
Мектептің ішін аралатып кабинеттерді таныстыру.
Балаларды мектептің ауласына апарып,сыртқы көрінісіне назар аударту.
-Мектептің ауласы сендерге ұнап тұр ма?
-Мектеп неше қабатты?
-Мектепте оқығыларың келе ме?
-Осы мектепте сендер он бір жыл оқисыңдар.Мектептің тәртібі ерекше болатынын айту,түсіндіру.Мектептің айналасын бақылату.
Балалар тәрбиешімен бірге мектепті аралап танысты.
-иә
-3
-иә
Рефлексивті түзетуші
ІІІ.Қорытындылау.
Алаңда қимылды ойын ойнату.
Балалар алаңда әртүрлі қимылды ойындар ойнады
Күтілетін нәтиже:
Білуі керек: Мектеп туралы ой пікірлер қалыптасуы керек
Істей біледі: Сұрактарға жауап береді,Өз ойын айта біледі.