kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

«Бағалауға арналған тапсырмаларды әзірлеу және сараптау»

Нажмите, чтобы узнать подробности

Критериалды бағалау құралдарын құрастыру мен сараптама жасау төңерегінде педагогтердің кәсіби құзыреттілігін дамыту

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
««Бағалауға арналған тапсырмаларды әзірлеу және сараптау»»

Коучинг жоспары Мерзімі: 29.11.2018ж

Коучинг тақырыбы

«Қазақ тілі» мен «Қазақ әдебиеті» пәндері бойынша «Бағалауға арналған тапсырмаларды әзірлеу және сараптау» педагог кадрлардың біліктілігін арттыру мақсатында коучинг сабақ

Мұғалім

Дюсебаева Анар Акановна

Коучинг мақсаттары

Мақсаты:

Критериалды бағалау құралдарын құрастыру мен сараптама жасау төңірегінде педагогтердің кәсіби құзыреттілігін дамыту

Міндеттері:

  • бағалау құралдарын құрастыруға қатысты негізгі әдіс-тәсілдермен таныстыру;

  • бағалау үдерісінде қолданылып жүрген тапсырмалардың сипаттамасын және түрлерін түсінуді қамтамасыз ету;

  • бағалау құралдарын құрастыру және сараптама жасау дағдыларын қалыптастыру;

  • бағалау құралдарын тәжірибеде қолдану дағдыларын қалыптастыру.


Күтілетін нәтиже

Коучингке қатысушы:

1) бағалау құралдарын құрастыру және сараптама жасаудың негізгі әдіс-тәсілдерін, тапсырмалардың сипаттамасы мен түрлерін білетін болады;
2) бағалау құралдарын құрастыру және сараптама жасау дағдыларын меңгеретін болады;
3) оқу үдерісінде бағалау құралдарын, олардың нәтижелерін қолдануға құзыретті болады;
4) әріптестері арасында іс-тәжірибесін таратуға құзыретті болады.



Коучинг жоспары

Коучинг кезеңдері

Жоспарланған іс-әрекет

Коучингке қатысушы

Коучинг басы

1. Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу

Бір-бірімен амандасады.

2. Қызығушылықтарын ояту

(белгілі бір жақсы әуенге би белету)

Әуенге билейді

3.Топқа бөлу

Биологиялық қажеттілік бойынша түрлі түсті стақанға құйылған шырынды қолдарына ұстап, бір-біріне бір-бір адамның жанына жағымды (лебіз) сөз айтып, қолындағы стақанның түсіне қарай бірнеше топқа бөлу

Биологиялық қажеттілік бойынша қолдарындағы түрлі түсті стаканға құйылған шырындарын бір-біріне адамның жанына жағымды (лебіз) сөз айта отырып, шырындарын ішіп, қолындағы стақанның түсіне қарай топқа бөлінеді.

Оқытушы.

Коучингктің мақсаттары мен міндеттері, күтілетін нәтиже және коучинг құрылымын таныстырып өтеді.

Көңіл аударып тыңдайды.

Коучинг ортасы

3.Тапсырмалар. Топтық жұмыс.

Жабық түрдегі тапсырмалар және ашық түрдегі тапсырмаларды екі топқа бөліп береді.

Топпен жұмыс.

Қолдарына берілген тапсырмаларды оқып, түсінгенін постер бетіне түсіреді.


4. Қолдарына берілген ақпараттар бойынша постер қорғатылады.


Танысқан ақпараттар бойынша постерге түсірген ойларын ортаға шығып ойларын жеткізеді


5. «Кері байланыс»

Оқытушы. Қатысушылардың әрқайсысына кеме суреті салынған парақшалар таратылады.


Қатысушылар таратылған параққа суреттегі кеменің желкенін бояу алқылы түсінген, түсінбегенін білдіреді.


6. Оқытушы.

Қатысушыларға коучингктің нақты теориясымен слайд парақшалардан көрсету арқылы талдап, түсіндіріп өтеді.

Қатысушылар назар аударып тыңдайды

7. Сергіту сәті. «Сағат тілі»

Қатысушыларға «Сағат тілі» әдісі арқылы сергіту сәтін ұйымдастыру.



Қатысушылар тренердің ұйымдастыруы бойынша жұмыс жасайды.

Коучинг соңы

8. Коучинг мотивациясы.

«Бүркіттің өмірі» туралы интерактивті тақтадан көрсетіледі

Қатысушылар назар аударып тыңдайды

9. Рефлексия

Қатысушылардан коучингктен алған әсерлері туралы күлше қағаздарына жазып, сандықшаның ішіне салуларын сұрайды.






Қатысушылар коучингктен алған әсерлерін күлше қағаздарына жазып, сандықшаға салады.

10. Жүсіпбек Аймауытовтің сөзімен қорытындылайды.

«Әуелде қиын көрінген нәрсе

қайта-қайта істеле берсе, жүре оңайланып кетеді. Тіпті, көп дағдылансақ, ойланбастан машина тәрізденіп жұмыс істейтін боламыз».









Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Дошкольное образование

Категория: Уроки

Целевая аудитория: Дошкольникам.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
«Бағалауға арналған тапсырмаларды әзірлеу және сараптау»

Автор: Дюсебаева Анар Акановна

Дата: 30.03.2019

Номер свидетельства: 505391


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства