kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

Технологическая карта по художественной литературе "Бауырсақ ертегісі"

Нажмите, чтобы узнать подробности

Технологическая карта для 1-младшей группы по художественой литературе

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«Технологическая карта по художественной литературе "Бауырсақ ертегісі"»

Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетінің технологиялық картасы

Күні/ Дата:

Білім беру саласы/ образавательная деятельность: Қатынас

Оқу - іс әрекеті/Организованная учебная деятельность: Қатынас

Бөлім/Раздел: Көркем әдебиет


Тақырыбы/Тема:«Бауырсақ» ертегісі

Мақсаты/Цель:сұрақтарға жауап беруге үйрету, ертегіні тыңдауға қызығушылықтарын арттыру сөздік қорын молайту

Сөздік жұмыс: , словарная работа:

Билингвалды компонент:  Бауырсақ-колобок,ата-дедушка,апа-бабушка.

Технологиялық қамтамасыз ету/Технологическое обеспечение: Бауырсақ ертегісінің суреттері,атрибуттар.

Іс-әрекет сатылары

Тәрбиешінің басқару әрекеттері

Балалардың іс-әрекеті

Мотивациялық-оятушылық

Шаттық шеңберге тұрғзып:

Ән саламыз күнде біз,

Шаттық толы іргеміз.

Біз мәңгілік достармыз,

Біз әрқашан біргеміз.


Шеңберге тұрады

Ұйымдастырушылық-ізденушілік

-Біз бүгін ертеден келе жатқан бауырсақ ертегісін еске түсірейікші.

Ертеде шал мен кемпір болыпты,шалы кемпіріне бауырсақ пісіріуін сұрайды.Кемпір бауырсақ пісіріп,суысын деп,терезе алдына қояды.Жата-жата жалыққан бауырақ терезеден секіріп түсіп домалай жөнеледі.Жолдан қоянға кездеседі

-Қоян:

Бауырсақ!Бауырсақ!Мен сені жеп қоям!

Бауырсақ:

Жоқ,сен мені жеме саған өлең айтып берем.

-Мен бауырсақ,бауырсақ,

Атамнан қаштым,

Әжемнен қаштым,

Ал сенен қашу,қоян.

Қиын емес маған,

Осылай әндетіп бауырсақ домалай жөнеледі.

Алдынан қасқыр,аю,түлкі кездеседі.

Түлкі бауырсақты жеп қояды.

Міне балалар бауырсақ сәтсіздікке ұшырайды.


-Бауырсақты жеп қойғаны аянышты ма?

Сергіту сәті.

Мынау менің жүрегім.

Бәрі осыдан басталған

Мынау басым ақылды ,

Бәрін осы атқарған.


Сұрақтарға жауап береді.

Рефлекстік-түзетушілік


Жарайсыңдар балалар!

Кәне бүгінгі сабақты қорытындылайық.Бауырсақ қандай аңдарға кездеседі?

-Түлкі қандай?


-Қояан,

-Қасқыр.,

-Аю,

-Түлкі.

-Айлакер, қу.

Нәтиже/ Ожидаемый результат:

Білу керек /знать :Балалар жағымды, жағымсыз қасиеттерді айыра біледі.

Болу керек:Ертегі туралы түсінік беру.

Керек/уметь:Ертегінің қандай жағдайда аяқталғанын.






Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Дошкольное образование

Категория: Планирование

Целевая аудитория: Дошкольникам

Скачать
Технологическая карта по художественной литературе "Бауырсақ ертегісі"

Автор: Ерданинова Динара Есимбаевна

Дата: 12.12.2017

Номер свидетельства: 443762


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Проверка свидетельства