kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"Витаминдер" та?ырыбында саба? жоспары

Нажмите, чтобы узнать подробности

?азіргі кезде к?пшілік адамдарды? ерте к?ктемде Витаминдерді? адам организмі ?шін биологиялы? м?ні Азы?-т?лікте, жем-ш?пте ?за? уа?ыт бойы витаминдер Авитаминоз ауруларын витаминдерді к?бірек беру ар?ылы Витаминні? жетіспеуі жиі кездеседі. М?ндай кезде Кез келген витаминді (?сіресе В ж?не Ж?ргізілген ?ылыми ж?мыстарды? ?орытындыларына ?ара?анда, ой Бас?а та?амдар?а ?ара?анда с?тте жеткілікті м?лшерде Негізгі ?оректік заттармен /белоктар, майлар, к?мірсулар, С?йтіп витаминдер - ?р т?рлі химиялы? Витаминдер туралы ілімні? даму тарихы Витаминдерді зерттеуді е? ал?аш орыс о?ымыстысы 1913 жылы Макколлум ж?не оны? ш?кірттері 1928 жылы Сент-Дьердьи С витаминін ашты
Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"Витаминдер" та?ырыбында саба? жоспары»

12.03.15ж

Сабақтың тақырыбы:Витаминдер

Сабақтың мақсаты:Дәрумендердің түрлері мен олардың маңызын,дәрумен

жетіспеушілігінен пайда болатын ауру түрлерін анықтай білуге бағыт беру.

Сабақтың әдісі:Түсіндірмелі,әңгімелесу,сұрақ-жауап,көрнекілік арқылы

сұхбат,жаңа технологиялар элементтері,тест жұмысы

Сілтеме:Бейнекөрініс,витаминдер түрлері кесте, А-3 форматы,стикер,маркер,желім,суреттер,биолог анықтамалығы журналы,витаминдер кестесі.

Қамтылатын модульдер:Оқыту мен оқудағы жаңа тәсіл(топтық тапсырмалар орындау)

СТО тапсырмалары ,АКТ (семантикалық карта толтыру),Бағалау,Рефлексия.

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер





Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету



Оқытуды басқару,көш-басшылық









биология

АКТ-пайдалану









Оқыту,оқу үшін бағалау





Талантты дарынды баланы анықтау



Жас ерекшелігіне сәйкес оқыту













Оқыту нәтижелері:

1.Өз бетімен жаңа тақырыптың мазмұнын меңгерді.

2.Өз пікірлерін постер арқылы қорғады.

3.Қосмекнділердің жаңа түрлерімен танысты.

4.АКТ-қолдану арқылы ғылыми жаңалықтармен танысты.

5.Визуальды есте сақтауды дамытты.

6.Формативті,жиынтық бағалады.

7.Кері байланыс «Рефлексия»

Сабақтың барысы:

1.Мұғалімнің іс-әрекеті.(оқушыларды түгендеу)

І Ұйымдастыру:

2.Зейінін сабаққа аудару.

3.Баспа материалдармен жұмыс

2.Оқушы іс-әрекеті:

1.Түрлі түсті кеспе қағаздар арқылы топқа бөліну.

2.Топтық жұмыс орындау.

2..АКТ-ғылыми жаңалықтармен танысу

3.Жеке жұмыс орындау (қабырға газеті)

4.Семантикалық карта толтыру.

5Ойлан тап (сәйкестік тест орындау)

6.Құрылысын жаз (суретпен жұмыс)

7.Глоссари әдісі(термин сөздермен жұмыс)

8.Сөзжұмбақ шешу.

8.Қорытындылау. Бейнекөрініс (екі басты тасбақа,жүз жасаған тасбақа)

9.Бағалау.

10.Кері байланыс.Рефлексия.













«Қарақұм орта мектебі» мемлекеттік мекемесі.









Мектепішілік бірлестікаралық ашық сабақтар сайысы.

Ашық сабақ



Тақырыбы: «Қосмекенділердің көптүрлілігі.Құйрықсыз,құйрықты қосмекенділер.

7 «Ә» сынып























Биология пәні мұғалімі:Г.Космуратова.









2016 жыл













.


Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Биология

Категория: Уроки

Целевая аудитория: 7 класс.
Урок соответствует ФГОС

Скачать
"Витаминдер" та?ырыбында саба? жоспары

Автор: Космуратова Гулбаршын Утеповна

Дата: 11.04.2016

Номер свидетельства: 317507


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства