kopilkaurokov.ru - сайт для учителей

Создайте Ваш сайт учителя Курсы ПК и ППК Видеоуроки Олимпиады Вебинары для учителей

"?ркендер мен б?ршіктер", (6 класс)

Нажмите, чтобы узнать подробности

?ркендер мен б?ршіктер т?рлері,??рылысы туралы т?сіндіру

Ø ?ркендер,б?ршіктер  туралы  м?ліметтер

?ркендер мен б?ршіктер  ??рылысы туралы т?сіндіру

?ркендер мен б?ршіктертуралы м?лімет жина?тау.

?ркендер мен б?ршіктер  ат?аратын ?ызметін аны?тау.

Вы уже знаете о суперспособностях современного учителя?
Тратить минимум сил на подготовку и проведение уроков.
Быстро и объективно проверять знания учащихся.
Сделать изучение нового материала максимально понятным.
Избавить себя от подбора заданий и их проверки после уроков.
Наладить дисциплину на своих уроках.
Получить возможность работать творчески.

Просмотр содержимого документа
«"?ркендер мен б?ршіктер", (6 класс) »





Мұғалімнің

аты-жөні

Сариева Акбатша

Мектебі

М.Баймұханов атындағы орта мектеп



Пәні

Биология

Сыныбы

6-сынып



Күні:

23.10.14ж



4апта

4 күн

№».сабақ



Сабақтың тақырыбы:

Өркендер мен бүршіктер



Сілтеме

1.6сынып биология

2.Интернет желісі

3.Шың

4.Биолог анықтамасы журналы



Мақсаты

Өркендер мен бүршіктер түрлері,құрылысы туралы түсіндіру




Міндеттері

  • Өркендер,бүршіктер туралы мәліметтер

Өркендер мен бүршіктер құрылысы туралы түсіндіру



Күтілетін нәтиже

Өркендер мен бүршіктертуралы мәлімет жинақтау.

Өркендер мен бүршіктер атқаратын қызметін анықтау.



Тапсырмалар




Уақыты




5 минут











5 минут






10 минут








20 минут










5 минут

Мұғалім іс-әрекеті

Оқушы

іс-әрекеті



Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру бөлімі

А) «Досыма тілек» тренинг. Оқушылар бір-біріне жақсы қасиеттерін айтады.

Б) Топқа бөлу. Оқушыларды 4 топқа бөлу


ІІ.Үй тапсырмасын сұрау.

Кері байланыс орнату мақсатында үй тапсырмасын тексеру.

Сұрақтар қою арқылы:

1Тамыр типтерін анықта

2.Тамырдың бөлімдерін ата

3.Түрөзгерістерінің неше түрі бар?

4.Өсімдіктің мүшелерін ата

ІІІ. Жаңа сабақ

Суреттермен жұмыс

Оқулықтағы өркендер мен бүршіктер арналған суреттерді корсету арқылы оқушылардың өз ойларын ортаға салу.


.



«Ойлан-жұптас-талқыла» әдісі

Арқылы әр топқа сұрақтар беру арқылы постер құру.

1 топ Өркендер түріне қарай бүршікті нешеге бөлеміз?

2 топ- Өркендерді жіктейміз?

3Өркендердің түрөзгерістері қандай?

4.Бүршіктің ішкі құрылысы,өсу,көбею бүршіктерінің айырмашылығы қандай?

4

Үйге тапсырма: Бүршік пен өркеннің түрлеріне талдау жасау.

Бағалау..

Рефлексия кезеңі

Сабаққа ұсыныстарын білдіру смайликтерді қолдану.Тақтаға екі түрлі смайлик қойылады оқушылар стикерлерге өз пікірлерін жазып кетеді




Бір-біріне жақсы тілек айтады.


Оқушылар сандар арқылы

топқа бөлінеді.











Оқушылар суреттерге қарау арқылы өз ойларын ортаға салады




Оқушылар өз топтарына берген тапсырмаларды орындай отырып.постер құрайды







Оқушылар өз ұсыныстарын жазады





Дереккөздері

Оқулықтағы суреттер, түсті маркерлер, стикерлер,плакаттар



Келесі тапсырмалар (портфолио)

Бүршік пен өркен туралы мәліметтер жинақтау.



Кейінгі оқу

Жапырақ сыртқы және ішкі құрылысы.











Получите в подарок сайт учителя

Предмет: Биология

Категория: Планирование

Целевая аудитория: 6 класс

Скачать
"?ркендер мен б?ршіктер", (6 класс)

Автор: Сариева Акбатша Жолмухановна

Дата: 08.01.2015

Номер свидетельства: 151359


Получите в подарок сайт учителя

Видеоуроки для учителей

Курсы для учителей

ПОЛУЧИТЕ СВИДЕТЕЛЬСТВО МГНОВЕННО

Добавить свою работу

* Свидетельство о публикации выдается БЕСПЛАТНО, СРАЗУ же после добавления Вами Вашей работы на сайт

Удобный поиск материалов для учителей

Ваш личный кабинет
Проверка свидетельства